Līga - Bulgārija 46.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Slēgts Сезон 31 (25)


bg Готин >> trešdiena jūnijs 21 - 22:56
лекувай ги, не се стискай за 1 кредит
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Mika >> ceturtdiena jūnijs 22 - 22:09
Душата си давам за кредити ...! :D Шегувам се. Ами ... бях забравил, че има такава опция ... пък и пак победих в мача - Козмин Моци (холандския в моя случай) се справи добре.
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Xitap >> otrdiena jūnijs 27 - 09:50
Bo, те мойте са пиянки, затова така се получи :D
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Готин >> otrdiena jūnijs 27 - 21:44
обаче днес ме препъна и на двата фронта
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Sima >> trešdiena jūnijs 28 - 06:13
Бо, резултатите са нечестни, с изключение на единя мач с Черноморец (никога там не трябва да се правят 18:0 удара).

Доколкото съм забелязал играеш с "рискови" удари. Изглежда ми по-логично при равни други условия да имаш повече удари от съперника, но и по-нисък процент на отбелязани голове. Въпреки това си с най-много отбелязани голове през този сезон.

Интересно е, че посочените от теб мачове, срещу трима противници и в двата мача не си имал късмет. Дали няма и още нещо в тази зависимост? Ако се разгледат всички твои резултати този сезон, дали няма да има и мачове, в които ти си имал по-добър късмет от съперника?

Факт е, че имаш страхотен отбор и сезонът ти е много добър. Единствено пето място в шампионата не отговаря на нивото ти. Но пък в Евротурнирите, в които се вижда истинското лице на отбора, ти се представи изключително добре. В Купата надигра три от отборите, които са пред теб в шампионата. Така че сам си прави изводите.

Вярвам, че всичко е било плод на моментна емоция и няма да има разпродажба. Но ако има, най-подло ще се възползвам и то няколко пъти.

А иначе влязох само да ти кажа "Честита Купа" ;)))))))
bg Sima
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Готин >> trešdiena jūnijs 28 - 17:42
И все пак максимумът се оказа повече от второ място... В допълнение към титлата имам суперкупа и 2 финала за купите. Мога спокойно да се отказвам от играта :)
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Teo >> trešdiena jūnijs 28 - 18:41
Готин,отдавна съм изстудил шампанското и вече поливам титлата! :) Честита да ти е и много други да спечелиш!
bg Teo
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-05
bg Teos Stars
bg Maryn >> ceturtdiena jūnijs 29 - 07:42
Честито на печелившите този сезон!!!
За останалите -идва следващия :grin::blush::sunglasses:

Става все по-интересно и заплетено в лигата, да видим какво ни очаква в бъдеще
bg Maryn
Lietotājs
Reģistrēts2014-03-06
bg Sima >> ceturtdiena jūnijs 29 - 14:05
Честита титла, Готин :))

Най-накрая си взе липсващия роден трофей. Напълно заслужено. Все пак ти си най-сериозният ми конкурент в кратката история на тази игра. Първият, който ме спря в У21, единственият който също има Суперкупа, делиш второ място по Купи. При това изкачвайки се от втора лига, а не да си получил наготово шампионски отбор или да изкараш наведнъж суперпоколение. Изпревари другите отбори отдавна при сградите...Графиката в музея е показателна. От една страна сигурно е неприятно 8 от последните 11 шампионата да си на второ място, особено че в поне два от тях си беше заслужил титлата. Но вярвам, че така ти е безкрайно сладък този трофей.

Успех и в ШЛ :))) Пък дано си вдъхновение и за други. Аз чакам още един отбор да вземе титла и съм сигурен, че ако не е много скоро, то в по-дълъг период от време ще успее.

За шампионата съм си казвал мнението, така че няма да се повтарям. Както и за моето представяне, сезонът ми е проспан, но само в играта. В реалния живот си беше друго :))) Иначе като за проспан, имам си купа, второ място само на точка и полуфинал за купата. Не е зле. Само съжалявам, че много рано срещнах втория по сила отбор в У21 ШЛ. Вярвам, че можех по-напред да стигна, все пак надиграх китайски, латвийски и полски отбор. Сега предстои още един проспан сезон и после се надявам да мога да поиграя малко повече. И да попиша малко повече :))

Честито на победителите и милионите им фенове!

п.с. а от всичко в шампионата и през този сезон, най-непредвидими са плейофите
bg Sima
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-08