Līga - Bulgārija 46.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Slēgts Сезон 36 (20)


bg Maryn >> pirmdiena augusts 20 - 18:14

Здравейте на всички :)

мног се радвам, че най-накрая форума се е съжевил. Мислях си, че повечето хора вече са се отказали от играта. Виждам обаче, че това не е вярно.

Аз последно време малко съм се пуснал по течението ... и се радвам, че все пак все още съм в средата на таблицата :) За да си на върха си иска време, имам предвид да отделяш време за играта :) 

Когато има коментари и разговори във форума, някак си е по-интересно, така наистина знаеш че не играеш срещу ботове само. 

Този разговор сега ми подейства стимулиращо и ще се опитам следващия сезон да се върна в играта. 

П.С. Една молба към всички, дайде да сме по-активни тук във форума и да направим играта интересна и забавна за всички :)

bg Maryn
Lietotājs
Reģistrēts2014-03-06
bg Mika >> otrdiena augusts 21 - 11:24

Би било добре по-принцип да се прехвърлим и в истинския форум (лентата отляво > форум), но уви - като сме свикнали на едно, си го дъвчем докрай :D

bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Mika >> otrdiena augusts 21 - 21:54

Май наистина и завинаги ще се откажа от българския национален отбор ... милион точни удара, ни един гол ... противника 4 точни удара, 2 гола ... е браво хахах

С всеки друг национален отбор съм се справял по-добре ... съжалявам за проваления сезон, уви - няма да се повтори, смятам да си стоя в чужбина или само в дома на акулите ...

bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> trešdiena augusts 22 - 10:42

Радваш се, че се пише, тъй като това си е твоята тема, нали ;)

Освен това предполагам, че се завръщаш, тъй като вече пет отбора се класират за евротурнирите ;)

Иначе и предния път си казах мнението за твоя отбор. Определено си един от двамата ми фаворити за най-голям скок в класирането. Само да минат плейофите ;) Че за малко да дойдат едни млади пернишки чукове и да станат първите шампиони на средна възраст 19,3 години.

Колкото до националния отбор, Мика ти си виновен. Това е повече от явно. Нарочно им даваш указанието "без да вкарвате гол". И ей сега втората половина ще махнеш тази отметка и като започнат да подобряват резултатите си, ще кажеш как е видно израстването на отбора ;)

bg Sima
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Mika >> ceturtdiena augusts 23 - 05:52

Айде пак, 14 удара - ни един гол ... онез 4 удара и победа хахах, иначе си прав Сима ... но "без да вкарвате гол" ми е единствения избор, нямам друг xD

bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks