Līga - Bulgārija 46.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Slēgts Rocking Soccer BG (39)


eng chukanovich >> sestdiena marts 15 - 17:44
Диктатор, тази игра не е за мерене на п*шки.Нещо поумня ли като го би или по-добър стана на футбол в реалния живот?Спри да се заяждаш с хората, вземи си здържай нервите малко, че след два сезона да не дойда да те напляскам :Д
П.С Пише се купя*, не купа, неграмотник!
eng chukanovich
Lietotājs
Reģistrēts2013-07-22
bg Dictator >> sestdiena marts 15 - 18:40, Labots sestdiena marts 15 - 18:58
Не е за мерене, тук се играят мачове, в които аз аз мажа наред устатковци. Да сте видели да съм казал нещо за Тео, Симата, Дидака, Xa3Play (с Mikayel сме се карали 1-2пъти за национала)?
Приказките няма да направят отборите ви по-силни(при мен това не важи);)
cecomuhata, пожелавам ти успех!(вярвай в чудеса!)
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Mika >> sestdiena marts 15 - 19:08, Labots sestdiena marts 15 - 19:10
На мен ми прави впечатление, че не само Диктаторът прави правописни грешки. Разбирам да се случва от време на време, имайки предвид бързото писане (на мен също се е случвало), но преди да вините един човек, че пише неправилно, вижте дали и Вие не го правите. Това го казвам, не защото съм видял една две грешки, а поредица от такива и ми става неприятно (особено когато се обвиняване в грешно писане).

Диктаторе ... дори не си спомням защо сме се "карали" :) Не приемам нещата на сериозно в играта.
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> sestdiena marts 15 - 19:36
Все пак не пишем официални съобщения до президента- това е форум. Кефа е на първи план и честно да ви кажа не ми се занимава да пиша повече. Както казах правете "Вечна Ранглиста на BG Лига 1"(името малко претендира за нещо- вечната), приказвайте как ще ме победите(което не става;( и т.н. Аз каквото имам го казах. Играйте си играта ;)

Mikayel и аз не съм мн по помненето на такива неща.
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Loki >> sestdiena marts 15 - 19:39
Диктатор, ти първи започна да се дразниш с хората. Каквото посееш, това ще пожънеш, чувал си тази приказка, нали. Никаква чест няма в това да се заяждаш с по-слабите, лично за мен това е най-противното качество което може да притежава един човек. И не си чак толкова добър за какъвто се представяш пред останалите, щом те хванах в крачка с моите новобранки и те ступах и като домакин и като гост. Тогава мълчеше, иначе би днес Спасов и веднага рипаш. Така, че смешно е да обвиняваш другите, че са устатковци. Аз по-голям устатко тук от теб не виждам:]
bg Loki
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-05-24
bg Dictator >> sestdiena marts 15 - 20:37
Loki, хубаво ме побежваш(загуби имам и то в излишък)- отборът ти е силен и търпи развитие.
Нищо не посявам умишлено- само гледам някой да ме издразни :D
Стига толко, няма какво повече да се казва- аз ще си дам малко почивака от тоя форум, че стана нещо мн активен.
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Mika >> sestdiena marts 15 - 21:06
Да сменим темата за малко. Днес ми стана интересно, порових се ... и какво да видя:
http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-213056

:)
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> sestdiena marts 15 - 21:07
почивка чаааак до сутринта :Р
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
eng chukanovich >> sestdiena marts 15 - 21:48
Не мисля, че има мениджър, който да може да го купи.Иначе, бъде ли продаден, мисля, че отборът ще стане най-силният(или поне най-богатият) в света.Дай Боже такъв юноша всеки му :D
eng chukanovich
Lietotājs
Reģistrēts2013-07-22