Līga - Bulgārija 47.sezona [2]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg dvanaise >> pirmdiena augusts 6 - 18:07

Имам чувството че и моя отбор играе полусезоните различно. Виж последния в класирането. Има 1 победа и 18 загуби. Не можеш да познаеш срещу кой е победата. От онзи мач излиза че отбора ми е за 6-7 място в трета дивизия

До сега разбрах че няма смисъл да се играе защитно - нито като подредба, нито като тактика. Просто тази тактика не действа, и винаги имам само загуби с нея. По-добре поне 2-ма нападатели и да се надяваш късмета да е на твоя страна

Може да очакваш всичко от Перник и въпреки това пак ще те изненадат с нещо tongue-out . Ето например Мерник звучи много по-логично, но противно на всякаква логика - Перник

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> pirmdiena augusts 6 - 20:23, Labots pirmdiena augusts 6 - 20:24

Е, последният в класирането и на мен ми е правил изненадващи номера преди един-два сезона. И то на мой терен!

Иначе не си прав, защото 5-4-1 на мен доста пъти ми е вършил страхотна работа . Тук се подведох от анализите преди мача. Реших, че достатъчно пъти съм играл с 4-3-3.

.А за Перник не знам дали е Мерник, ама важното е, че спечелих на Винкел Арена и съм се измъкнал  жив хахах 

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> otrdiena augusts 7 - 17:01

хахах Винкел Арена, това е добро

Днес има завързани мачове. Втория играе с четвъртия. Ти пък играеш с Марино поле който според мен са голяма подводница и може да те дръпнат назад. Дано късмета е на твоя страна. Нападението им е зле - само с един нападател са за мача. Според мен е добър шанс да наблегнеш на атаката за да вземеш максимума от мача

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> otrdiena augusts 7 - 19:15, Labots otrdiena augusts 7 - 19:16

Абе, мисля да те послушам. Исках да пусна 4-4-2 защитно, ама айде - ще заложа  на 4-3-3.  Те кубинците от Марино поле не само са подводница, класен отбор са си, не знам що са толкова назад в класирането. Ох, тая Пауталия те е заковала :( Гледай да си печелиш домакинските.

А тва за Винкел Арена е сериозно - на Миньоро верно така си е кръстил стадиона laughing

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> otrdiena augusts 7 - 19:52

Ем...забрави! Отборът ми навлезна в серия. Бай, бай, промоция!

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> trešdiena augusts 8 - 18:51

Извинявай че те подведох. Този твоя мач е абсолютно нелогичен. С трима нападатели да не отбележиш, не го приемам. Чак мен ме заболя.

От 6 удара 2 гола. Може би трябва да помислиш за друг вратар. С този дори и да се качиш в първа, повече от 1 сезон надали ще изкараш.

Но тези мачове са минало. Днес нещата са по-позитивни.

На хамбургерите отбора не блести с нещо особено. Що за късмет е да оглавят класирането? Според мен няма да изкарат дълго на тази позиция.

Виж на един отбор като FC Botev някак си по му приляга тази позиция embarassed . Ех мечти, мечти...

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> trešdiena augusts 8 - 19:14

A, споко! Не си ме подвел.  И аз не мога да разбера как може с такива нападатели отпред пък толкова да не падне някое голче. Според мен всичко идва от там, че халфовете не подаваха добре. Забиваха се в линията на зщитата, а пък и единият беше уморен, и така си завърши двубоят. А на вратарят му падна нивото заради възрастта - беше три, сега е две звезди. Може би част от проблема е там. И без това мисля да взема нови вратари.

А хамбургерите не ги подценявай. Пробиха веднага в Първа лига, а отборът им е по принцип от отдавна си е доста балансиран. Пак казвам, за мен е загадка защо не си в топ 5 с този тим, който имаш. Та, ти миналия сезон ме разби на мой терен с 1-6

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> trešdiena augusts 8 - 20:57

Много неща се промениха от миналия сезон. Бях вдигнал инфраструктурата достатъчно и инвестирах парите в играчи. Събра се отбор с който трудно бих изпаднал този сезон. Ако изключим грешката с вратаря под наем, сега вероятно щях да съм стабилно в топ 5. И късмета си играе своята роля. Губя мачове които не вярвах че ще загубя. Като си гледам головата разлика някак си нелогично е отбор с 54 гола да е на 8 позиция

Този сезон исках да вдигна стадиона още едно ниво за да е готов за първа дивизия, но като гледам какви отбори ще се качат от третите дивизии се чудя има ли смисъл. В домакинските мачове ще имам около 10000 публика. Ако с парите за стадиона купя играчи, следващия сезон сигурно няма да сляза от първата позиция. То и без това не мога да вдигна стадиона с тази посещаемост.

Обърнал ли си внимание колко често имаш контузени играчи?

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> trešdiena augusts 8 - 21:39, Labots trešdiena augusts 8 - 21:51

Контузените играчи са основният проблем. Този сезон са по-малко, защото реших, че Купата не ми е приоритет и там пуснах резервите. Но умората и контузиите са в основата отбрът да не е в оптимална форма през целия сезон.

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg Dragomir >> ceturtdiena augusts 9 - 08:25

Този сезон е много интересен при вас :) Нищо не се знае 

bg Dragomir
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Никола Пашов >> ceturtdiena augusts 9 - 16:01

Dragomir, благодарим за което. 22 кръга и три тима с еднакъв точков актив са с реални шансове за промоция. В Първа лига разликата между лидера и втория е също една точка. Шмунцк се представя много добре в евротурнирите. Браво!

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> piektdiena augusts 10 - 13:05

Хора, ще коментирам след около седмица че отивам малко на почивка

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> svētdiena augusts 12 - 15:56

Последно писане и от мен - мисля, че моята Слава изчерпа максимума за този сезон. С тия контузии до тук.

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> otrdiena augusts 14 - 20:10

4 кръга преди края. Двама от нас тримата ще пишат в един форум следващия сезон, но още не се знае кои двама и в кой форум. laughing

Никола Пашов много ми е неприятно че се провали добрия ти сезон. Само преди няколко кръга не смятах че нещата може да се объркат така. Все още си в петицата, гледай да устискаш до края

Dragomir по принцип може да победиш всеки от отборите които ще участват в плейофите. Сега като гледам дори аз имам шансове да съм един от тези отбори. Честно казано мисля че ми е рано да се качвам и дори да се случи няма да изкарам повече от 1 сезон

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> otrdiena augusts 14 - 21:09

 dvanaise със сигурност ще си пишем. Много контузии и уморени играчи. Няма как да станат нещата по този начин. Не знам дали ще устискам и за петицата. 

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions