Līga - Bulgārija 47.sezona [2]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg dvanaise >> trešdiena augusts 15 - 07:05

Да, исках да ти обърна внимание да вдигнеш медицинския център. Аз оставих вдигането на стадиона за да вдигна медицинския център. Въпреки че стадиона носи приходи, дори и най-силния играч не е от полза когато е контузен. А предполагам това е една от причините да изпусна някоя и друга точка

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Dragomir >> trešdiena augusts 15 - 09:05

Ще видим,аз може и да не стигнаа до плейоф, защитата ми е извън синхром последните кръгове :D :D атаката си върши работата,но отзаде нещата куцат яко.  И да знаете не правете грежка като мене- в първа лига със слаб вратар-загубите са сигорни 

bg Dragomir
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-26
bg Lokomotiv
bg dvanaise >> sestdiena augusts 25 - 19:17

Събрахме се. От сега да ви кажа че Миньоро ще се класира първи. Останалите на плейофи.

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> otrdiena augusts 28 - 13:27

Здравейте!  Аз в момента нямам много време да влизам. Надявам се да взема няколко играчи под наем и поне още един класен нападател.

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg petrovito >> pirmdiena septembris 3 - 13:53

Привет!

Определено не съм за групата, но ми се падна отбор в челото на 3-та и без да искам се класирах. Започвам бавно да схващам играта, но не отказвам помощ в съвети...

bg petrovito
Lietotājs
Reģistrēts2018-08-06
bg Spartak RSFC
bg Никола Пашов >> pirmdiena septembris 3 - 18:53

petrovito , привет!  Като цяло, аз си говоря от собствената камбанария, но те съветвам да развържеш кесията и да вземеш класни играчи ако не сега, то поне за следващия сезон. Всичко останало ще го направиш постепенно - младежки център, тренировъчен комплекс, медицински център, стадион и т.н. Но дори да останеш на минус с бюджета, ще трябва на първо време да вземеш класни играчи, за да си конкурентен. Аз го направих и съм доволен.

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg petrovito >> otrdiena septembris 4 - 03:51

Мислих, мисих го и реших, че с парите които имах, каквото и да купех изпадах. Затова сега заложих да сгради и накупих футболисти за пълнеж. С няколко грешки се понапълни състав. Целта ми е да ида в Трета /това почти сигурно ще се изпълни, ако не ме прецакат ботовете/ и от тоя състав да остане ядро, което да надграждам от школата и от трансфери.

bg petrovito
Lietotājs
Reģistrēts2018-08-06
bg Spartak RSFC
bg dvanaise >> otrdiena septembris 4 - 19:35

Здравей и от мен. Няма да ти давам съвети как да играеш играта - това си е твоята игра. Както сигурно си забелязъл третите ни дивизии не са особено силни и с малко късмет човек се качва във втора. Тук обаче има значително по-сериозни отбори и не може да се играе със състав събран в кварталната кръчма. 

Не е лоша идеята че си купил младежи. Вероятно ще търсиш дългосрочно развитие. Дори и да отпаднеш за сезон-два след това ще се задържиш във втора без притеснения за отпадане. Най-важното е това което правиш в играта да ти доставя удоволствие

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg dvanaise >> pirmdiena septembris 17 - 07:18

Само да ви кажа нещо интересно. Преди малко разгледах следващия ми противник в мача за купата - Lions. В този отбор има защитник с рейтинг 20.30 . Да, не е 10.30. Няма грешка, три пъти го проверих. На всичкото отгоре има 5 специални умения. Този играч сигурно е братовчед на супермен, ако не е самия супермен cool

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> pirmdiena septembris 17 - 11:55, Labots pirmdiena septembris 17 - 11:56

Мдаа,  суперколосът Лайънс има такива люде. И аз не веднъж съм го проверявал и ми се е мяркал такъв терминатор защитник с една черна звезда и три  червени (аз така ги броя). Тежко ти и горко ти! frown

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> pirmdiena septembris 17 - 12:02

Лайънс е 31 пъти шампион на България, от доста време никой не е в състояние да го свали от трона. Тотален хегемон! Има финал за Лига Европа. Защитникът,  за когото говориш, е Снежан Драмалов.

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> pirmdiena septembris 17 - 12:18, Labots pirmdiena septembris 17 - 12:19

Значи, за последните 8 сезона Лайънс е шампион без прекъсване. Не знам. Дупе да ти е яко! embarassed

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> otrdiena septembris 18 - 10:56

Чакай бе, ние ще играем мач. Какво общо има дупето с това laughing

Не може да ме бие с повече от 90 гола разлика - защото няма да му стигне времето laughing

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg Никола Пашов >> otrdiena septembris 18 - 12:04, Labots otrdiena septembris 18 - 12:05

Вуцата е казал: "За тая игра трябва дупец". Край на спора laughing

Тва е, за Купата трябва да имаш късмет при жребия, а аз най-накрая улучих такъв - бих Миньоро, сега имам някакви надежди за победа и над Меден Рудник. С по-добър състав е, но за отборите от топ 5 са по-важни мачовете от първенството (поне при мен беше така). Сега, лошото е, че за следващия мач с Радецки двата  "мотора" на тима ми са наказани. Поздравления на petrovito, че спечели първата си точка за сезона именно срещу мен.

bg Никола Пашов
Lietotājs
Reģistrēts2017-05-03
bg Lions
bg Dragomir >> otrdiena septembris 18 - 14:38

Сезона е много интересен :) Успех на всички до края 

bg Dragomir
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-26
bg Lokomotiv