Līga - Igaunija 20.sezona [3.2]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

uus teema (147)


ee Balthazor >> svētdiena decembris 14 - 08:53
Kuni level 3 võid rahulikult müüki lükata ilma kahetsuseta, ainult vaata et sul oleks u21 mängu jaoks piisav kogus noori olemas, muidu hakkab süsteem automaatselt sul põhist noori võtma vahetusse ning kui saab viga keegi, keda ei plaaninud vahetada, lähebki põhimees platsile ja kaotab seetõttu xp. Praeguste tasemete juures vist ka level 4 juba, mul on üks level 4 oma kes stabiilselt põhisse jõudis ning paar lühema aja varumeest oli vist kah. Praegu peale Sten Paadi kes ongi see YC4 poiss, on kõik oma kasvandikud vähemalt YC6 toodang. Aga tänavune on talle ilmselt viimane hooaeg minu klubis, pärast seda läheb ka müüki.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> svētdiena decembris 14 - 13:51
Nüüd ootan homme hommikut laenude selgumise osas.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> otrdiena decembris 16 - 20:07
See laenude kättesaadavus ongi üks asju, mille pärast madalamate liigade meeskondi kadestada :D neile on tasemel mängijaid alati lademes igale positsioonile. Ma olen juba tasemel, kus sisselaenatav mängija peab olema nii hea, et sellist saadavad vaid vähesed, tippmeeskonnad veel laenule. Nii pole näinud veel ühtki mulle sobivat värkut, ka kaitsjat laenata on probleem kui ta kipuks jääma mul nii 5. numbriks. Parim poolik turul on roaminguga, teist jahin momendil. Ründaja juhtusin imekombel saama paarikümne tahtja hulgast :) Sul läks laenudega vägagi libedalt vist, kuna pühapäeval avanes põhimass ning esmaspäeva hommikul kõik 3 kohta kenasti täidetud. Meenub aasta algupool, kui Torres oli just Meistrikasse jõudnud ja kurtis, et ei vea laenudega, sai vaid ühe keda väga poleks tahtnudki ning ülejäänud kahega nägi ränka vaeva, kulutades kümneid krediite. Tol hetkel ei saanud veel aru, milles probleem. Nüüd pole mul kolme laenu lootagi, kui väga veab, saan ehk teise.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> trešdiena decembris 17 - 04:27
Mul veel siis paar muretut hooaega ees :)
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> trešdiena decembris 17 - 18:53
Ilus võit hakatuseks endast tugevama klubi vastu :)
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> piektdiena decembris 19 - 20:26
Putsi!! Ma ju panin eile noorteliiga mänguks hoopis teised mehed.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> trešdiena decembris 24 - 07:30
Kui nüüd Jebaat ja Tööjõureserv ka korra ära võita, oleks hooaeg juba täie ette läinud. Liigavõitu õnnestub vältida loodetavasti, normaalne koht peaks mul 4. või 5. olema, parimal juhul ehk 3. Nooredki on paari võiduga üllatanud.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> piektdiena decembris 26 - 17:34
Never trust a hun.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sestdiena decembris 27 - 19:01
Mida perset mu meeskonnaga nüüd toimub? Saaks aru et need 2 lastuks sisse pärast punast, aga enne?
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sestdiena decembris 27 - 20:49
Sul on vähemalt ilus algus olemas, vaata kuidas mul üleval läheb :D kusjuures ma ei tundu endale nii klass nõrgema meeskonnaga olevat kui asi välja paistab. Väravaid ei tule kuskilt otsast.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> svētdiena decembris 28 - 11:55
Homme on näha, kas ilma kaitsjateta on võimalik võõrsil mängida uue mängumootoriga. värskelt botistunud Tartu #5-l ainult 2 äärekaitsjat järgi praegu.
ee kivipea
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-05-10
ee onuelver >> svētdiena decembris 28 - 21:43
Kolm ikka, ju üks pannakse keskele ning 3-5-2 nagu siin kõige rohkem kasutatakse.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> piektdiena janvāris 2 - 16:51
Teist korda samu meeskondi üllatada ei õnnestu, hea et kuressaareltki veel üks punkt tuli. Peamine et tagumisest kolmikust ohutus kauguses püsin.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> sestdiena janvāris 3 - 08:39
Koduväljakueelis?

Puka vs Kure ja Tapa #2:

kodus 6 punkti
võõrsil 1 punkt

Vaatasin korra su graafikut, järgmisest seitsmest mängust viis kodus millest kolm bottide vastu :D
ee kivipea
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-05-10
ee onuelver >> svētdiena janvāris 4 - 07:26
Võimalik et asi koduväljakus ka, kuid eelmine hooaeg sain üldse 4 kõvema käest kokku vist 2 punkti. Veeriku ja Anarch olid kindlasti ka kõvemad kui ükski tänavune klubi siin. Tasemelt olen ma ikkagi viies meeskond, kolmel on juba kuldse tärniga mehed olemas ning sul endal parimad 4,85 ja 4,8 kes tänavu juba võivad kuldseks saada, mul on parim 4,6 ning ta juba nii vana et ei jõua vist kunagi kuldseks. Praegustest peaks Salumäe sinna jõudma, aga mitte enne ülejärgmist hooaega.
Graafikud mul ongi imelikud, mullu kohtusin 3 kõvemaga järjest voorudes kuskil lõpupoole, nii sain päris algul ka olla natukese esikolmikus :D
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back