Līga - Igaunija 23.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Rahvusvaheline u21 sõprusturniir (47)


ee Balthazor >> trešdiena jūnijs 29 - 19:53
Jälle trumpasid mu üle. Mine siis juba võiduka lõpuni välja :)
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> ceturtdiena jūnijs 30 - 16:12
Vaata kooseise kah. Ning kodumängu 0-2 pealt pole midagi võita :D ime et nii kaugel üldse olen.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> ceturtdiena jūlijs 7 - 07:34
0:2 ja 0:3 finaalis :D
Aga uus 5. hooaeg on avatud ja regamise teema ka olemas. http://rockingsoccer.com/en/soccer/forum/home-en/1?topic=69475
Vaja siis piisavat kogust u21 vanuses noori(tänase seisuga) et 11 noort platsile panna. Ehk tuleb mõni kobedama YC10 noorte pakiga sats ka osalema? Seni on Eestil iga hooaeg ka vähemalt üks esindaga grupist playoffidesse jõudnud.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> ceturtdiena jūlijs 7 - 17:01
Sorry mu rumalad küsimused aga see turniir on suht "tume maa" minu jaoks :)
saan aru et 11 U21 meest on vaja et osaleda aga....
-kas see on ainult kuulsuse ja au nimel või saab mingit "EP points"-i ka ?
-millal mängude ajad on et kas see jookseb teiste Cup-i mängudega kokku ?
(ja mida ma sinna regamis topikusse kirjutama pean et mind kirja pandaks ?)
kui keegi targem inimene mind natuke õpetab siis äkki liituks :)
ee plarts
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> ceturtdiena jūlijs 7 - 19:07, Labots ceturtdiena jūlijs 7 - 19:10
Mängud sõlmitakse reeglina sõprusmängudena, kuigi osa mänge on ka testmänguna peetud, et mitte väsitada mehi.
Turniiri algul loositakse neljased grupid, kus iga vastasega mängitakse nii kodus kui võõrsil nagu CL. Korraldajad annavad ette deadline, mis ajaks gruppides mängud peavad peetud olema, täpsemad mänguajad on klubide omavaheliste läbirääkimiste küsimus. Tasub alati jälgida ka vastaste mängudeplaani (liiga, continental ja karikamängud) ning teha challenge võimalusel ajale, mil mõlemal pole väga mängu kohe kaelas. Euromängude kõrvalt võib ehk raskeks minna, kui osad noored põhisse kuuluvad, paljalt liiga kõrvalt olen ise hakkama saanud.
Peamiselt on see jah vaid au ja kuulsuse nimel, samuti võimalus kindlustada oma noortele maksimaalne xp sõprusmängudest, kui muidu ei jõua piisavalt anda.
Regamistopicusse panedki oma kasutajanime, riigi lühendi ja klubi nime. Panen ka end kohe sinna kirja jälle. Kopeerid kogu eelneva loetelu viimasest postitusest ja lisad end lõppu. Samamoodi käib mängutulemuste teatamine vastavas teemas
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> ceturtdiena jūlijs 7 - 20:39
Tänks
Nagu ma aru saan siis põhimõtteliselt on need sõprusmängud tulemuse peale kus osalevad ainult U21 mängijad
ja sellisel juhul ma ei näe eriti asjal mõtet kuna sõprusmänge saan ma nagunii teha üks päevas ja parimaid U21 mehi ma sinna panna ei taha kuna nad on põhis
nii et ilmselt jääb minu poolt see ära aga edu osalejatele ;)
ee plarts
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> sestdiena augusts 27 - 20:04
Viiendalt turniirilt tulid meile siis kaheksandikfinaal ja veerandfinaal aga järgmine edition on taas regamiseks avatud. Ehk leiab keegi kel 11+ u21 eas mängijat olemas ning euro jm mängud liiga ei sega kah aega või huvi osaleda.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> svētdiena augusts 28 - 18:57
Jätan selle korra vahele euromängude pärast. Vast veab nii palju, et korjan kuskilt punktigi, kuigi olen arvatavasti kogu grupiturniiri nõrgima rivistusega :D Sõpakates võib tulla mingi liigne vigastus väga valel ajal. Ka ei kannataks mu u21 esi-11 välja ühtki vahetust. Ka 1 minut euromängu annab vist rohkem kui terve sõpakas ning on asendamatu.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> otrdiena oktobris 4 - 13:22
See hooaeg läks ikka väga putsi. Kaotasin võõrsil väravatega selgelt nõrgemale satsile kaheksandikfinaalis. Jälle ei saa River skooritud oma olukordi kahetärnise kaitsja vastu ning Sophiakene ei saa pea ühtgi palli kätte kui lööjaks vaevu viietärnine ründaja.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> svētdiena janvāris 15 - 08:17
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-10102663

Sinna jäid need võimalused seekord midagi ära teha. Taddys trumpas Sophoulise üle seekord- 4 lööki ja 4 väravat. Neist 3 mehelt, kes Kalbini masti. Paremat võimalust enam ei tule, sest Peegel väljub u21 east, nagu ka tänane "kangelane" ja veel paar paremat.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> svētdiena janvāris 15 - 11:03
Täpselt nagu mu avamäng Vestmanna vastu- vastane on nõrgem igas liinis ja ta lööb KÕIK oma võimalused sisse ja sinu omad ei saa kehvemale värkule ühtegi sisse. Tänu sellele ma ei saanud grupistkiedasi kuigi ühe mängu suutsin ka üht tugevamat võita. Väravate vahest jäi nats puudu.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> svētdiena marts 26 - 13:59
Pärast mõningat pausi üritatakse sellele jälle eluvaimu sisse puhuda. Regasin mõlemad satsid ära.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> svētdiena aprīlis 2 - 12:41
Proovin ka see kord järgi,saab täiskomplekti nagasid platsil toimetamas näha,see annab mingi selektsiooni nägemuse ehk.
ee anarch37
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-26
ee onuelver >> svētdiena aprīlis 2 - 16:44
Natu on süsteemi muudetud. Mänge püütakse pidada kindlas vahemikus ning rohkem värki kontrollida. Varem on ikka olnud et keegi jätab mängud liiga lõpu peale ja siis jääb mõni pidamatagi.
Omal sihid et põhitiimiga playoffidesse ning seal ka midagi ära teha. Duubliga vaatab kas saab edasi või mitte. Esimene võit mõlemaga olemas kuigi duubli värku on seni hullumoodi lekkinud.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> svētdiena aprīlis 2 - 18:11
Sain kotti esimese mängu,2 vanemat lubatud vennikest,kasutas vastane mängus,mul platsil nagad vaid.See grupp peaks sulle kerge olema.
ee anarch37
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-26