Līga - Igaunija 35.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

H80 (25)


ee onuelver >> otrdiena jūnijs 11 - 21:12

Nii see läks nii nagu pidi. 👍Plaan ongi umbes 5ndaks vajuda et poleks eurokohustust siis saan rahulikult meeskonda noorendada.

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> trešdiena jūnijs 12 - 18:19, Labots trešdiena jūnijs 12 - 18:41

Just oleme jõudmas tagasi viiele eurokohale, natuke halb aeg tagasi sul tõmbuda. Keskväli ehk on sul ohtlikus vanuses, muude liinide poolest saaksid euros vabalt vähemalt playoffidesse tänu asetusele, ehk isegi gruppi ning 2-3 hooaega suudaksid taset hoida. Pealegi on mul hägusad mälestused, et üks potentsiaalne uus euroklubi seal omal ajal kippus vahel mänge kergesti loovutama, saates mängitava vastase vastu täiesti teise rivistuse. Alternatiiviks oleks meeskond, kes just müünud paar oma võtmemängijat vanuse tõttu juba ära ning pole oma mulluse taseme lähedal. Neljast meeskonnast kaks asetamata klubi ei saa väga hästi lõppeda, ikka ühekaupa tuleks vahetada. 
Muideks, minu rivistus on märksa rohkem aegunud, terve mu kaitseliin on 30+ nagu ka enamus keskvälja ning põhiründaja. Selline projektimeeskonna tüüpsaatus, et kustuvad korraga, aga mitte veel tänavu. Järgmise hooaja peaksid nad eurogruppi veel kandma küll, aga otsin juba uut põlvkonda kokku osta. Esimene on leitud. 

ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> piektdiena jūnijs 14 - 11:10

Vähemalt olen lõpu suutnud huvitavaks teha!

ee djdurex
Lietotājs
Reģistrēts2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> otrdiena jūnijs 18 - 14:50

Ärge nüüd jamage...ma panen rea mehi müüki hooaja lõpul ja ostan uusi noori sisse. Ma pean eurost välja jääma! Muidu toon teile nulli. 

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> otrdiena jūnijs 18 - 18:13

Sul algab vaid kolme väljakumängija põhimehe vanus 3ga, mul on pigem tulekahju, aga kuna eurokoht kindel, pean ühe hooaja veel vastu pidama. Liigat võtan kindlasti järgmisel hooajal kergemalt. Sul oleks veel ilusti paar hooaega ees kuni minu meeste vanusele hakkad järgi jõudma. Mitte ei saa aru, miks pead ehk parimas eas mehed maha müüma, pankrotiohtu ei paista. Võtaksid ehk mingi trofeegi selle põlvkonnaga veel, minu vanakesed selle ära tõid tänavu. 

ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> trešdiena jūnijs 19 - 14:00

Isegi selle vanuse juures nende väärtus juba kukub.

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> ceturtdiena jūnijs 20 - 06:11

Eks arvata oli, et suveks tuleb allapoole kolida. Vähemalt sai 10 punkti piir ületatud. 

ee djdurex
Lietotājs
Reģistrēts2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> ceturtdiena jūnijs 20 - 15:11

Korras. Pääsesin eurost kus ma nagunii oleks järjekordselt kaotanud mingile Navi Anomaalia feat. Preston Durrance masti klubile suurte skooridega ja ise ainsatki väravavõimalust omamata. Kui suur raha käes siis vaatan mida saan kokku ehitatud.  

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> ceturtdiena jūnijs 20 - 17:06

Kui tihti sa nende kollidega euros kohtudki? Kord 4-5 hooaja jooksul. Nii et minu arvates tegid halva otsuse, sind oleks paaril-kolmel järgmisel hooajal väga eurosse vaja, sest minu põlvkond lõpetab valdavalt selle hooajaga. Nii jääb Veenus üksi Eestit tassima koos asetuseta klubidega, kel oht juba avaringis mõni tipp vastu saada.

ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Vakar - 21:34

Vähemalt said mõlemad meie klubid avaringiks võidetava vastase.

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back