Līga - Igaunija 45.sezona [2]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Hooaeg 7 (184)


ee Balthazor >> pirmdiena janvāris 20 - 19:47
Wow...vaatasin just, et hooaja lõpul võib mul hakata nalja saama- koos kogu U21ga on mul 13 mehel hetkel 2 kollast :D Peamine on mitte välja kukkuda.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> pirmdiena janvāris 20 - 20:22
ja, kindlasti kukud välja :D
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
ee Balthazor >> trešdiena janvāris 22 - 09:05
Kaotusega olin arvestanud, ent vigastustega läks eriti tobedalt: vahetusmees saab viga kohe pärast ülejäänud vahetuste toimumist. Mõlemad 2 päevaks kah.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> trešdiena janvāris 22 - 14:51
Ma lõpuks sain ühe võidu kätte , meeskonna saamisest saati ainult viigid ja kaotused :D

Kahjuks mida rohkem ma siin ringi olen vaadanud olen arusaanud et mul on vana ja nõrk meeskond ning raha ei ole :D
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> ceturtdiena janvāris 23 - 10:59
27 lööki, 1 värav. taaskord olen rahul oma ründajatega:)
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
ee Balthazor >> ceturtdiena janvāris 23 - 16:40
@Taavi
Rahalaev tuleb nii nädala pärast, peale hooaja lõppu, TV-revenue nime all. Eelmiste hooaegade põhjal peaks sealt kindlasti üle poole miljoni tulema, kui hetkelolev näit ei peta väga ning tasusid ongi nii kõvasti tõstetud,võib lausa terve miljon kukkuda.
Muidugi pane siis kohe oma 31-aastased kõik järjest müüki ning ka 1-2 tärnised nooremad. Alla 2 tärni 24a või vanemast ei saa asja enam, parem osta juba 1-tärniseid 17-19 aastaseid ning noid treenida, on mõne hooaja pärast paremad. Suurem osa rahast tasub matta facilities alla- treening- ja noortekeskus,staadion. 20-21sed 1tärni mehed jäta veel trennivaruks kuni noortekast hakkab tulema paremaid. Ründekolmik kestab sul paar-kolm hooaega kenasti ära, Kolk löö turule esimesel minutil kui turg ananeb- äkki jõuab siis müüa ta enne 32 kukkumist, mis ta turuväärtuse nullib. Tretjakovi võiks ehk ka müüa, kui kardad et liiga nõrgaks jääb, kannatab temaga veel pool hooaega, ent järgmise hooaja lõpuni teda hoida ei saa- 32 tiksub enne ette. Kerge ei saa järgmine hooaeg kindlasti olema, võimalik, et kukud kolmandasse, aga vähemalt on tiim toimima saadud ning kõvasti noorenenud ja paar hooaega hiljem suudad tagasi üles tõusta. Vaata Jörbergi koosseisu, tollega pole tõesti muud kui krematooriumisse sõit :D pole ime, et tüübil mänguisu läinud.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> ceturtdiena janvāris 23 - 16:51
250 credit mängija täielik pettumus, võrreldes Veeriku tehtud Tederiga, väga-väga palju kehvem vend. siiani kaks tükki teinud neid 250seid ning mõlemad on olnud täiesti kohutavad :D

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-518689
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
ee Taavi >> ceturtdiena janvāris 23 - 17:39
@Balthazor


Suured tänud ,väga õpetlik tekst :)

Kuna veel ei tea kuidas transfer window üldse funkab siis ootan TW ära ja uurin rohkem asja , kindlasti viskan suurem osa mängijaid müüki ja nagu ma aru sain siis botid ostavad isegi ära nõrgemad?
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> ceturtdiena janvāris 23 - 19:45
Üldiselt botid ostavad jah igaüht, kui esimene kord ei ostagi, paned uuesti müüki ja teisel korral on ikka ostetud. Muidugi bot maksab turuhinnast sulle alla poole, aga see on parem kui null. Kui 32 on täis tiksunud, pole teda võimalik müüa, mängitada võid kuniks ta sul veel tasemel püsib, siis edasi on mõttekas ta vallandada, ka nõuab vanur reeglina palka rohkem kui samade oskustega noor.
Ostmisel pakkumise tegemiseks on vaja veidi krediite, üks pakkumine maksab ühe krediidi. Suurem tõenäosus on saada mängijat siis, kui talle on vähem pakkumisi(või pole üldse), kui su meeskonnas on juba temaealisi ja tema rahvusest mängijaid. Kuna olen pakkumise tegemisega pigem ettevaatlik ja kindla peale minevam, siis olen rohkem kui pooled neist, keda püüdnud osta, ka kätte saanud.
Kahe viimase liigamänguga on mu keskväljalt justkui katk üle käinud: 4 vigast, 1 üleväsinud ja 1 kaartidega väljas nagu ka üks kaitsja. Ning 8 meest kel 2 kollast ootamas kolmandat. Homme võib tulla sarnane tulemus tänasele.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> ceturtdiena janvāris 23 - 22:17
Kui ma promotioni saan on vast pekkis :D Aga meelega kaotama ei viitsi hakata
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> piektdiena janvāris 24 - 04:28
Matemaatiliselt on The Great Chelsea nüüd liiga juba võitnud- 5 mängu ja 17 punkti vahet, täpselt sama palju kui teise ja viimase koha vahet :D
Promotioniga läheb sul raskeks, kuna SK Auguril oli see hooaja algul juba sihiks võetud ning Meistrikast vähemasti Viljandi ja GoGoGo oskavad vormi hooaja lõppu sihtida. Samas üllatusi siin juhtub. Ise väldin playoffe sellepärast, et siis peab sõprusmänge ise otsima, muidu loosib süsteem need ise korraga paika.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> piektdiena janvāris 24 - 07:25
promotion endiselt eesmärk aga kõik noored, kellel veel mänge on, mängivad nüüd nii liigas, kui u21s oma poolaja ära. täna tuli ka üks täiesti OK poolkaitsja noortest
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
nz Luke Broadcast >> piektdiena janvāris 24 - 08:42
ei, nii sittadega ikka ei saa minna mängule :D
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
ee Balthazor >> piektdiena janvāris 24 - 12:02
Mul pidasid täna poisid isegi vastu. Rünne oli küll oi kui hambutu, kuigi palli ka ette ei antud eriti. Imestan, et ikka ja jälle on Man Of Match mul Adamson, kes täna ei saanud teiselt äärelt antud palle kas ise kätte või andis edasi kohe vastasele. Võrreldes keskkaitsepaari ja värkuga oli tema panus tänasesse punkti suisa olematu. Aga kuna ta on ühe RS mängija kohta suht hea välimusega, küllap käib mängu hindajaile end müümas. Loomulikult ei saanud tänagi läbi ilma vigastuseta, kuid kahtlustan simuleerimist- tunni ajaga juba terve. Asenduspoisil pidas närv õnneks debüüdil põhimeeskonnas kenasti vastu. Kusjuures- ta on olnud platsil kõigis mu U21 võidumängudes(4).
Nüüd peab olema küll üliränk ebaõnn, kui kaotada kõik 4 eesolevat mängu nii, et Kickerz samal ajal kõik võidaks. Ei saanud ta minu auklikust koosseisust jagu, siis ei ole ka sealt nelja võitu oodata.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> piektdiena janvāris 24 - 19:41
Heh , ma top3 jälle , eks ma siin järjest kobistanud olen :D

Vähemalt saan väga kindel olla et top3 ma ei jää , 3 away mängu ja 1 kodus järgi , viimane veel chelseaga :P


Vaatan et 3 punkti = 60-70k raha TV rahade pealt , mis on rohkem kui niisama sisse tuleks nädalas :D
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa