Līga - Igaunija 51.sezona [2]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Hooaeg 9 (189)


ee anarch37 >> pirmdiena aprīlis 7 - 09:10
Ma veel ree peal,arvasin,et kukun kohe kolinal tabeli lõppu.
ee anarch37
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-26
nz Luke Broadcast >> pirmdiena aprīlis 7 - 15:01
bljaad, reinhardi vastu 21-19 löögid ja 0-2 põske. seda küll ei väärinud :(
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
ee Taavi >> pirmdiena aprīlis 7 - 15:06
Naljakas on kahes päevikus käia :D Mõlemas sarnane tekst üldiselt :D
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> pirmdiena aprīlis 7 - 15:09
jah :D frustratsioon
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
ee Taavi >> pirmdiena aprīlis 7 - 15:17
Järgmine hooaeg kui mind üleval ei ole siis vabsee räägid seal foorumis täiesti omaette :D
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> pirmdiena aprīlis 7 - 15:59, Labots pirmdiena aprīlis 7 - 16:04
Ju on Reinhardi värku lihtsalt parem või siis kaitsjad, niipalju et võtta need 2 lööki kinni, mille sinu omad läbi lasevad.
Huvitav et kui vaatasin Aashole-Chargersi mängu, siis oli seal alla 6000 pealtvaataja, samas üleeile minu ja Veeriku mängus oli samuti 8000-ne staadion peaaegu täis. Populaarsuselt jääme Meistriliiga paari liikmetele ju alla, eriti mina.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> pirmdiena aprīlis 7 - 17:04
Ning ründeliin on mul ikka tõsine katastroof :D isegi high riski juures tehakse vastasest poole vähem pealelööke. Kusjuures väravaid lööb mul ainult Minlibajev, kes hetkel on mul siiski tugevuselt 4. ründaja.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> pirmdiena aprīlis 7 - 17:06
Täna siis sai kodupublikut rõõmustada võiduga. Mängupilt oli ilus.
Huvitav oli see, et mõlemad värvavad Palupera poolelt lõi vahetusest sekkunud vasak ääreründaja. Ja väravad tulid väga kaugel, just peale enda löödud väravat karistati mind kohe vastu, phm üks sööt peale lahtimängimist ja värav. Taktikaliselt vaadates mängija tüüpi ja omadusi mängis Balthazor väga hästi. Õnneks pääsesin kodus siiski 3 punktiga :)
Tänud hea mängu eest !
ee Andy
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-07-25
ee Taavi >> pirmdiena aprīlis 7 - 17:11
Ma ei saa aru mida Chelsea teeb O.o Varu VV on küll kõva ja tahab häid mänge , aga rahaline kaotus TV rahadelt tuleb juba suur :D Võrreldes U21 XPga pole küll seda väärt O.o
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> pirmdiena aprīlis 7 - 17:51
Eks väravad tulid puhtalt talendi pealt, tema mu seni ainus supertalent ongi.
Kui ma 9 vooru järel veel võiduta ja viimasel kohal olen, pole väga imestada, kuna mul selline äge kalender sattunud, et esimese veerandi kodumängud on mul just tugevamate ja võõrsilmängud nõrgematega. Teise veerandiga peaks võiduarve kerkima nagu pärmitaigen :D Hakka või kaaluma Sepa ja Parygini asemele reservist kahetärniste meeste toomist, kuid U21 on mul väravatega sama hädas ning skoori teeb seal ka peamiselt üks nõrgematest meestest. Päris põnev, kumb suudab enne võiduarve avada.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> pirmdiena aprīlis 7 - 17:52
Arvan et Chelsea püüab värkule ruttu 20 mängu ära anda ning siis asub tabelis tõusma.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> pirmdiena aprīlis 7 - 19:45
20 mängu peale 500xp võita on ikka lamp , selle TV rahaga mis tuleb müüd oma talendi maha ja ostad veel parema :D
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> pirmdiena aprīlis 7 - 20:04
niisis 23. aprill saan teha uue 350 credit playeri. mõtlen kas GK või MID?

Gregor Anise näol on muidugi superväravavaht tulevikuks olemas talendiga 4.95, aga kedagi oleks nii või naa varem vaja. Samas seda teist 350 credat raisata selle peale, et saada väravavaht aastaks-kaheks varem, ei tea kas tasub ära.

Poolkaitsjad kuluks muidugi alati ära, eks enne näeb ära, kas tuleb midagi asjalikku level 7 noortesüsteemist ka. ideaalis peaks tulema 3 uut kutti enne krediidimängijat.


Taavi Negreanu ja Balthazor Kjaersgaard, teil alati huvitavad ettepanekud....kuulan ja mõtlen :P
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
ee Balthazor >> otrdiena aprīlis 8 - 03:11, Labots otrdiena aprīlis 8 - 03:26
Värkude trenn pidi kõige aeglasemalt üldse kulgema, nagu üldfoorumist lugesin. Kaitsjad vist kah aeglasema arenguga.Poolikuile ja ründajaile tuleb enamasti 0,05 tärni pea iga parandamisega juurde, noorele ründajale paaril korral isegi 0,1. Värkudel ja kaitsjail tihti ei tulegi juurde nähtavalt(samas mu kaitsjad ja kiiprid pärinevad YC varasematest aegadest ning neil talenti seetõttu ka vähem).
Kas teil tuleb ka noortekast mängijaid üht tüüpi seeriatena? Mul tulid algul vaid poolikud ja kaitsjad, siis tuli 4-5 värkut jutti ning siis mitu ründajat. Nüüd paar viimast on olnud taas poolikud.
Ise vaataks selle järgi, et kumba mul rohkem vaja oleks, endal kalduks asi küll värku poole, sest teine värku mul ikkagi suht nõrk oma 2,3-2,5 tärniga. Tõenäoliselt läheb oma 2 hooaega vähemalt, et 3 tärnini jõuda, siis hakkab Enel juba ära kukkuma. Poolikute kohalt mul järelkasv olemas ning ei välista, et müün peagi Rätsepa maha ning teen Stennust põhimehe. Aga eks sa tea enda mängijaid ja nende seise paremini. Mul pole vist pääsu mõnest uuest transfer recordist, loodan et saan ikka mõne parema mehe.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> otrdiena aprīlis 8 - 06:36
Tee mid :) kui sul selline värku talent ees siis tundub mõtetu
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa