Līga - Igaunija 59.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

H25 (121)


ee Balthazor >> pirmdiena jūlijs 25 - 20:57
Kahju, et Reinhardil ei õnnestu tänase mänguga liidriks saada, mul temaga ju mäng tulekul ning Antoninil on tõeline leaderkilleri boost peal.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> pirmdiena jūlijs 25 - 21:42
Oledki eurotsoonist vaid ühe võidu kaugusel.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> otrdiena jūlijs 26 - 07:08
Ära seda mu mängijaile kunagi meelde tuleta, see mõte paneb neil jalad värisema.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> ceturtdiena jūlijs 28 - 17:52
ok mis toimub :D
nz Luke Broadcast
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-18
ee Kaarel >> ceturtdiena jūlijs 28 - 19:02
Ohohh, Augur ja Chargers karikast väljas. Päris huvitavad üllatused.
ee Kaarel
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> ceturtdiena jūlijs 28 - 19:59
Krt ma ei usu isegi et kõik toimis nii ideaalselt nagu mõttes plaanitud oli.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> ceturtdiena jūlijs 28 - 21:37
Pääsesin väga napilt seekord, mängupilt oli enamuse ajast kole vaadatagi.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sestdiena jūlijs 30 - 10:01
Sul on tänavu juba nagu minul et kõiki kõvemaid võidad ja nõrgemate vastu läheb ikka miskit perse. Oleksid praegu kindlalt eurokursil kui poleks neid mänge jätnud koosseisu panemata ntx Alkohoolikute vastu. Ütlen et tänavu on su suur võimalus lõpuks eurokoht ära võtta- oled juba võitnud nelja viiest kõvemast. Kosmos on tänavu olnud suht ebakindel ja Tartu haavatav värkude kohalt.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sestdiena jūlijs 30 - 13:45, Labots sestdiena jūlijs 30 - 14:05
Sõbrake, mis eurokohast sa räägid? Mul meestel kombeks kohe jalga väristama hakata, kui eurokoht käeulatusse jõudmas ning siis ei võideta enne ühtki mängu, kui vahemaa küllalt suur, olgu või kodumäng liiga viimasega. Nii on see olnud juba mitmeid hooaegu. Kunagi olin vist poole hooaja järel isegi 3 hulgas(miski 18.-20. kanti hooaeg), aga lõpus olin ikka omal teise poole kohal. Mul pole olnud vist ühtki stabiilset hooaega, ikka tõusud ja mõõnad.
edit: ja vaata kasvõi tänast mängu jalaväristamise näitena. Võidu korral oleks tõustud kasvõi ajutiselt 5. kohale.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> svētdiena jūlijs 31 - 05:23
Tead see on kõik sul lihtsalt peas kinni. Sa ju sisendad endale et sa ei saaks Euroopas hakkama ning alateadlikult panedki taktika mis väldiks liigsete punktide saamist ja eurokarikat. Nii kandub su ebakindlus ka mängijatele üle. Ära tee omale igast asjast tonti siis veab rohkem ka mõnel muul alal.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> svētdiena jūlijs 31 - 16:59
Ega sinagi mingi tondivaba eksemplar ju pole :) ühe sinu joonistatuga võitlesime ju rohkem kui aasta.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> svētdiena jūlijs 31 - 17:31
On ikka käpardid mul tõesti koos.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> svētdiena jūlijs 31 - 18:01
Eks 6 scoring vend on ikka 6 scoring vend :D teine kes skooris selfish ^^
ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> svētdiena jūlijs 31 - 21:54
Tõsiselt piinlik jah kui tead et sul on vastas Hans Hiis ja suudad talle teha kodus ÜHEAINSA löögi postide vahele.
Ma müüks sinu asemel selle Salama küll maha. Ta terve see hooaeg sitt olnud ning isegi paus ei pannud teda mõtlema et peaks paremini mängima. Kõige vanem kah ründes. Saaksid kellegi noore asemele osta.
ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> pirmdiena augusts 1 - 03:31
Antonini oli mullu ka esimese poole järel 1 või 2 väravaga. Ning ega veel üks Mayat juures ei tee asja paremaks. Las ta paar hooaega kasvatab veidi liha kontidele.
ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn