Līga - Igaunija 9.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

H43 (66)


ee Kaarel >> pirmdiena marts 4 - 17:55

Unustasin taktika panna ning assistant coach jättis Ehamaa välja. Ei saa aru mis loogika selle taga veel oli. Mängukeeldu ei olnud.

ee Kaarel
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> pirmdiena marts 4 - 21:43

Täna ei vääri küll ükski mängija mingit halastust.

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> pirmdiena marts 4 - 23:03

Kindel et mängukeeldu polnud?

Eelmine mäng minu vastu sai 3nda kollase :D

ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> ceturtdiena marts 7 - 18:49

Vaatasin huvi pärast üle 8. koha saamiseks vajalikud punktid. Kolmel korral liiga ajaloos on selleks piisanud vähem kui 30 punktist ning neljas tulemus oleks mullune 31 punkti. 

34. hooajal piisas 25, 8. hooajal 27 ning 28. hooajal 28 punktist. Kaks tulemust neist kolmest kuuluvad veel samale klubile. Arvestades, et ligi veerand hooaega veel ees, pole tänavu veel midagi erakorralist. Kui Puka ja Käkerdis veel ühe võidu võtavad ülejäänud 8 mängust, ongi miinimumrekorditest 1 punkt rohkem kogutud. 

ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> ceturtdiena marts 7 - 20:01

@Taavi - Vb oli. Vaatasin minut enne mängu meeskonna lehte, seal polnud märgitud. Samas vb võttis sealt maha juba.

ee Kaarel
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> piektdiena marts 8 - 04:17

Tuleb nüüd võtta mis veel annab. Iga punkt on oluline.

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sestdiena marts 9 - 11:27

Miks ma selle Dunga sulle müüsin :D

ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa
ee tonis >> sestdiena marts 9 - 13:44

Et ma lambist sult punkte saaks :D 

ee tonis
Lietotājs
Reģistrēts2015-02-22
ee Balthazor >> sestdiena marts 9 - 17:48

Ei tule neid punkte esikolmiku vastu kohe sugugi, paar viiki on vist kõik, mis 2 viimasel hooajal nende vastu tulnud. Ime, et nii üldse 5 hulgas veel püsin, meeskond on pealegi nõrgem ja noorem kui mullu, mil hooaja teisel poolel sain juurde ehk vähem punkte kui väljakukkunud. Väravaid tuleb tippude vastu vähem, eks vanad enam ei jõua ja noored veel ei jõua. Kuskilt on aga miskine kaitse tekkinud, kuigi sealgi on noorendust tehtud.

ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> svētdiena marts 10 - 21:10

Krt selliste mängude pealt ju võiks püsima jääda laughing

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> pirmdiena marts 11 - 17:06

Kui mul vaid oleks 3 ründajat meeskonnas, siis taoks puka võrgu tuliseks. Tal pmst terve poolkaitse kaartidega väljas. :D

ee Kaarel
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> pirmdiena marts 11 - 17:20, Labots pirmdiena marts 11 - 18:32

Neid jagati eile tolles mängus jah heldelt mõlemale poolele. Tulemust arvestades oli vist õige valik, sest vaevalt ta esikolmiku vastu üle kolme punkti teeniks seniste mängude põhjal, juba üks punkt neilt oleks kordaminek. DM, araablase ning noore albaanlasega mingi poolkaitse moodi asja ehk isegi ehitab üles :D

...ning nagu näha, pole ta mu kurikuulsat "hullupanemist" unustanud, mida kunagi koos välja töötasime. 

ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> pirmdiena marts 11 - 21:19

See võit läheb küll klubi ajalukku kunagise karikamängu kõrvale kui Torrest võitsin. Haapsalu mind enam ei püüa. Aga ega mul muud jäänud üle kui seda 523 proovida mis vahel lootusetust mängust midagi välja võlub. Kui oleks mingi 0-8 tulnud siis oleks leidnud et mida ikka ilma kolme poolikuta tahta.

ee onuelver
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> trešdiena marts 13 - 05:03

Ei oodanudki tänavuselt hooajalt eurokohta, kui mullu see käest kindlalt läks ja paar vanurit veel lahkusid hooaja lõpus.

ee Balthazor
Lietotājs
Reģistrēts2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> trešdiena marts 13 - 18:16

6 tundi enne correcti otsustab Sensini nii teha...

ee Taavi
Kopienas administrators
Reģistrēts2014-01-17
ee FC Pusa