Līga - Horvātija 38.sezona [2]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

2. HNL (2169)


hr Gorica >> svētdiena augusts 18 - 18:48

Čestitke i sretno!

hr Gorica
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr Rajo >> pirmdiena augusts 19 - 19:09

Hvala dečki

hr Rajo
Zaļš gurķis
Reģistrēts2015-04-04
hr v >> otrdiena augusts 27 - 14:47

Pozdrav ljudi, ovdje nisam tako čest gost, ali da se i od vas oprostim. Napisao sam post na prvoj ligi, ali ga neki možda i ne čitaju. Pozdrav svima i sretno!

hr v
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-02-04
hr krki >> trešdiena augusts 28 - 20:29

V pozdram i sretno dalje u sve puno ces fali za ovu igru a pogotovo za hr zajednicu

hr krki
Lietotājs
Reģistrēts2013-11-30
hr niko >> sestdiena decembris 7 - 23:16

Pozdrav ekipa

Evo mene nakon dugo vremena u 2 Ligi

Cilj je naravno naslov jer bi navijači ovog uglednog kluba zapalili pola grada u suprotnom.

Menadžer kluba je dobio zadatak da objavi barem jedan post na forumu tjedno jer je Ultrasima pun k.... njegove neaktivnosti.

hr niko
Lietotājs
Reģistrēts2013-08-15
hr Gorica >> sestdiena janvāris 18 - 18:45

Čestitke niko na osvajanju lige i povratku u prvu ligu! 

hr Gorica
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr niko >> sestdiena janvāris 18 - 20:32

Hvala Gorica

Nakon što se u prvih desetak utakmica nastavilo mrtvilo i bezvoljnost menađera iz zadnjih sezona desio se ozbiljni razgovor Ultrasa predviđenih legendom kluba Perkovićem . Poslje toga menadžeru se polako počela vraćati volja i liječile su se neke stare frustracije.

Uglavnom bilo mi je ljepo ovdje a sad lagano uživati još par sezona u životarenje na dnu 1 lige.

Šteta da nitko nije htio pisati po forumu jer sam imao volje.

Hvala Hrvoju na dobroj borbi za 1 mjesto koja mi je vratila interes za igru. Nadam se da se vidimo sljedeće sezone u 1 ligi.

Ljep pozdrav svima i vidimo se u višem rangu.

hr niko
Lietotājs
Reģistrēts2013-08-15
hr Gorica >> sestdiena janvāris 18 - 21:47

Pohvale za Perkovića, treba nam jaki Šibenik!

Što se tiče ostalih, Eddiejev i V-ov bivši klub odnosno klubovi su katastrofalno vođeni i samo je pitanje vremena kad će ispast iz prve lige tako da se otvaraju mjesta za nove prvoligaše.

hr Gorica
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik