Līga - Horvātija 69.sezona [2]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

2. HNL (2169)


hr Tile >> svētdiena jūnijs 16 - 12:25
U polufinalu Kupa juhu :D KUP JE NAŠ!
hr Tile
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-26
hr Kolja >> svētdiena jūnijs 16 - 13:01
Cestitam! :)
hr Kolja
Lietotājs
Reģistrēts2013-03-26
hr Bruno >> svētdiena jūnijs 16 - 22:43
u jebate.. vinkovci haraju drzavom! svaka cast!

al ovaj moj samanski golman jednostavno kao da bas mora primit svaki put gol sa 35 metara.. XD i cesto.. to nije samo jedan.. hahahhahhhahaha
hr Bruno
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-03-18
hr Tile >> pirmdiena jūnijs 17 - 08:57
Hehe hvala doduše imao sam povoljan ždrijeb etro jedino u 1/16 finala iz prve lige klub no prošao,sad se moram nadat čudu jer imam jake protivnike protiv sebe.
hr Tile
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-26
hr Kolja >> pirmdiena jūnijs 17 - 13:41
Ma polako nisu oni tolko nadmocni i moguce ih je iznenadit ;)
hr Kolja
Lietotājs
Reģistrēts2013-03-26
hr Kolja >> pirmdiena jūnijs 17 - 19:24
S obzirom na danasnje rezultate mislim da sam si osiguro minimalno drugu poziciju u ligi :P
hr Kolja
Lietotājs
Reģistrēts2013-03-26
hr Tile >> pirmdiena jūnijs 17 - 21:09
nadam se no moram dobiti danas ove jer igram s oslabljenim sastavom odmaram igrače plus igram u gostima pa ćemo vidjet.
hr Tile
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-26
hr Tile >> otrdiena jūnijs 18 - 08:24, Labots otrdiena jūnijs 18 - 08:37
znao sam i još mi jednog od gl. igrača ozlijedili tako da je i on out za kup,al aj dobio sam oijek danas barem. Sad si mi na tri boda biti će gusto :D
hr Tile
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-26
hr Kolja >> otrdiena jūnijs 18 - 10:51
Uff golman me izvuko u mojoj tekmi :)
Ja sam proso ove iz vrha, a tebe jos cekaju ;P
Steta za ozljedu :(
hr Kolja
Lietotājs
Reģistrēts2013-03-26
hr klokan92 >> otrdiena jūnijs 18 - 16:09
Nisam neko vrijeme bacio oko na drugu ligu, al vidim da je Trnsko smanjilo razliku te je prvenstvo još uvijek neizvjesno. Čini se da sam i pogodio s pretpostavkom na početku sezone. U svakom slučaju ljepo je vidjet ovako aktivnu drugu ligu.

Iskoristit ću priliku da pozdarvim sve igrače Mladost Jarmine, te se nadam dobroj utakmici u polufinalu kupa. Nekako su me zapali drugoligaši ove sezone u kupu (Sisak, Trnsko, Osijek, pa sad i Mladost Jarmina). Puno pozdrava i sretno do kraja prvenstva.
hr klokan92
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
si NK Krško
hr Tile >> otrdiena jūnijs 18 - 16:24
Mislim da je vrijem da prekineš seriju.pobjeda protiv drugoligaša :D naravno sretno i tebi
hr Tile
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-26
hr Kolja >> otrdiena jūnijs 18 - 18:26
Ma protiv mene je imao srece hahaha
Salim se naravno. Kvaliteta je presudila.

Da ima nas dosta aktivnih ovdje ali veselim se prvoj ligi :)
hr Kolja
Lietotājs
Reģistrēts2013-03-26
hr Bruno >> ceturtdiena jūnijs 20 - 16:55
MOJA NAJJACA TEKMA DO SADA U ROCKING SOCCERU!

http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/match-170618

MISLIM DA VRIJEDI POGLEDAT! XD

kako moram napisati 50 rijeci, opisati cu kako se odvijalo ukratko..
pa ono.. pocelo je dobro za mene.. tvrle je zabio za 0:1.. na to je salopek poceo pravit pizdarije, i izjednacio na 1:1 i tim se rezultatom otislo na poluvrijeme..
a onda pocinje preokret Nk Prekna u reziji salopeka opet.. ali to je nekak smotano ilicic nabacio muselieru i on pogada za 2:2 iz kornera! i reko.. maci pa sa ovime bi bio stvarno zadovoljan..
ali ajmo dalje reko da vidim kako su odigrali jer sam zakasnio par minuta na live.. i ugl.. to je bila 73. MINUTA opet korner izvodi ilicic u 83. MINUTI i moj buraz bruno zabija za 2:3 i moguci potpuni preokret! i tu se jos 3 minute kasnije tacovic ubacio za 2:4 i jos 3 minuta kasnije dodao meni da roknem za 2:5!! srednji vezni paustovic je igrac utakmice i jedan od najzasluznijih za jednu od najvecih pobjeda u povijesti kluba.. iako je liga i malo vise od polovice prvenstva.. ali mozda pocetak jedne vece serije dobrih rezultata..
hr Bruno
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-03-18
hr Fićo >> ceturtdiena jūnijs 20 - 18:08
Ubio si me u zadnjim minutama, čestitam majstore! ;)
hr Fićo
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-17
hr Bruno >> ceturtdiena jūnijs 20 - 18:49
ma ne mogu vjerovat i dalje! velim ti, toliko srece nisam imao DO SADA! OTKAKO IGRAM NIJE MI SE OVAKO NESTO DOGODILO! eto.. jednom se moralo tako i meni posrecit.. a ti si eto slucajno naisao.. jebiga..
nis, sretno ti dalje u buducnosti i tako ce se prije ili kasnije i ostalima dogodit ovakva zavrsnica! :D
hr Bruno
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-03-18