Līga - Izraēla 59.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

עונה 22 (61)

il ofer cohen >> svētdiena marts 27 - 17:59
זמן טוב לסיכום עונה:

ליגת האלופות - הפלייאוף לא היה קל בכלל: בקושי עלינו בהארכה. שלב הבתים היה קל יחסית ואז עלינו על חצי הגמר. בהחלט הישג יפה ומכובד מאוד לקבוצה ברמה שלי ! מבחינת ניקוד סיימתי את העונה מקום 4 ובסך הכל נשארתי בין 8 הראשונות (לדעתי לא משקף את הרמה האמיתית שלי שיותר נמוכה). באופן כללי - שנה מצויינת בנושא זה.

ליגה - לא הופגנה רמה גבוהה אך ניצלתי את החולשה של הפועל (מתוך כוונה לגייס כסף) וסיימתי במקום השלישי - בהחלט לא יכולתי לצפות ליותר מזה - מבטיח לי את שלב הבתים בליגת האלופות - בהחלט מרוצה !

בגביע לצערי קיבלתי את מכבי תל אביב בשלב שמינית הגמר בבית שלה - לא חשבתי שיש לי סיכוי... בנסיבות ההגרלה - התוצאה סבירה.

בגביע הנוער הגעתי עד חצי הגמר שם פגשתי את הפועל חיפה בביתה. הפסדתי אבל כאן בהחלט התוצאה סבירה.

פיננסית:
בעונה 22 השגנו רווח תפעולי של 415 מליון לעומת 414 בעונה 21 ולעומת 392 מליון בשנת 2020
כדי להמשיך לצמוח הוחלט להגדיל איצטדיון. מכרנו הרבה שחקנים (סך מכירות טו כמעט מליארד) ואחנו הקבוצה השניה הישראל (הפועל תל אביב בדרך) להגדיל איצטקדיון) - ההשלכות יבואו עוד 3 עונות.
באופן כללי מרוצה.

לסיכום, שנה טובה מאוד לאור חוזק הקבוצה שלי.
il ofer cohen
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-02-05