Līga - Izraēla 63.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

הישראליות בעולם עונה 17 (61)

il ofer cohen >> otrdiena jūnijs 30 - 19:53
תודה רבה לכולם על הברכות
המשחק בהחלט התנהל בצורה שונה (וטובה בהרבה) ממה שצפיתי
לאחר מאמצים הצלחתי בסקאוט להגיע לרמת סיכויים של 55:45 לטובתו
הנחתי משחק שקול עם יתרון קל לו

אני מעריך שהוא עשה טעויות טקטיות שגרמו לניצחון שלי
אבל בשורה התחתונה לא רק 4:1 לי אלא שגם החמצתי פנדל, בעטתי יותר בעיטות, השוער שלו הדף יותר, עשיתי יותר תיקולים ודריבלים ובקיצור די שלטתי במשחק.

יחד עם זאת, גם אם אשחק מולו עוד 10 משחקים - לא בטוח שנשחזר משחק כזה - יש לו קבוצה פנומנלית !!!

למרות התואר המאוד מחמיא, הניקוד שלי לא היה הכי גבוה באירופה וגם אחרים עשו עבודה מדהימה

מכבי תל אביב השיגו 10.7 נקודות, מקום 39 באירופה, 31 מקומות יותר מהמיקום שלהם טרום העונה !!!
סתיו השיג 13.7 נקודות, מקום 29 באירופה, 20 מקומות מעל הדרוג שלו טרום העונה !!!
הפועל תל אביב ואני השגנו 31.7 נקודות כל אחד (!!!) מקום 2-3 באירופה העונה !!!
והשיא, למרות התואר שלי שייך להפועל חיפה, שכשלה רק במשחק אחד (ה 3:0 שלי מולם) והשיגו הכי הרבה נקודות באירופה - 34.7 נקודות !!!

כל 3 הגדולות בשיגו הישגים מדהימים (גם סתיו ומכבי יותר מהציפיות), לי רק היה מזל שהשגתי הרבה נקודות לקראת הסוף, והאחרים יותר השיגו בשלב הבתים (בו הייתי חלש יחסית ובקושי השגתי את המקום הראשון).

אגב, היחידים שהגיעו כמונו ל 3 נציגות בחצי הגמר היו ההולדים
אבל הם עשו את זה רק פעם אחת (בעונה הראשונה, עונה 3). אנחנו היחידים שעשינו את זה פעמיים ואני לא יודע (אין לי כח לבדוק) אם יש לזה תקדים ביבשות אחרות.

בכל מקרה,
תודה על הברכות,
שמח מאוד על התואר
אבל גם האחרות עשו עונה מדהימה !!!
כל ההבדל שלי היה מעט יותר מזל בסוף.
il ofer cohen
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-02-05