Līga - Izraēla 82.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

הישראליות בעולם עונה 14 (130)

il basta >> otrdiena decembris 30 - 19:29
אני דווקא לא מסכים אתך!
סוף סוף כולם קיבלו הגרלות טובות!!!
אלופות: חיפה, עופר ואני חייבים לעלות!!! עופר וחיפה ממקום ראשון.
אירופית: סתיו עם הגרלה נוחה, אם כי הוא לא יסיים ראשון, וגם לאל סיכוי לא רע לעלות!

סיכום:
אלופות: שלושתנו חייבים לעלות.
אירופית: עולה אחת.

בהצלחה לכולם!
il basta
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> otrdiena decembris 30 - 21:00
נראה לי ששכחת שמדובר באירופה. באירופה אין חייב ואין מוכרח. באירופה הבדלי הרמות קטנים יחסית וגם הגדולות יכולות להפסיד ולהיות מודחות. אם בליגה לא הולך לנו קל (אמנם המאזן של הקבוצה שלי כמעט מושלם עד כה אבל לא מעט מהניצחונות שלי מול קבוצות הרבה יותר חלשות מאלו מולן אני אמור לשחק באירופה באו ממש בשיניים) אז על אחת כמה וכמה באירופה לא מצפה לנו טיול קל.

לגבי ליגת האלופות אז אכן שלושתינו פייבוריטים אבל לא יהיה פשוט. הבית שלי נראה הקשה ביותר מבין ה3 כאשר כל 3 היריבות שלי עומדות על ממוצע כוכבים של 7.5-8 (על פי 14 שחקנים מובילים), הבית שלך גם לא פשוט עם קבוצה אחת עם 7-7.5 ושתיים עם 7.5-8 (קמבור כבר לא חזקה כמו פעם) והבית של עופר נראה על הנייר כקל ביותר (אם כי בעבר כבר ראינו למה הנייר שווה) בו קבוצה אחת של 6-6.5 בלבד, אחת 7-7.5 ואחת 7.5-8. שלושתינו עומדים על 8-8.5 כך שההבדלים לא עד כדי כך גדולים.

בליגה האירופית סתיו וטל קיבלו בתים אמנם קצת קלים יותר משלנו אך גם הן קבוצות פחות טובות מאיתנו כך שגם להן ממש לא יהיה פשוט.

טל שעומד על ממוצע של בערך 6.75-7.5 בבית עם קבוצה אחת של 7.5-8 ושתי קבוצות של 6.5-7. סתיו שעומד על 6.75-7.75 (קבוצה צעירה יחסית) יתמודד מול אחת של 8-8.5 ושתיים של 6.5-7.

אם מסתכלים נטו על מי פייבוריטיות כל ה5 פייבוריטיות לעלות שלב והלוואי וכך יקרה אבל ההבדלים קטנים וממש לא יהיה פשוט.

בכל מקרה מצטרף לברכה, בהצלחה לכולם!
il joest5
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-07
il stav >> trešdiena decembris 31 - 10:03
אני פותח ברגל שמאל עם תיקו מאכזב מאוד לאחר שהובלתי 3:1 הפסתי בגלל שהורחק לי שחקן בדקה 25 חוסר מזל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
il stav
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
il Jordy Cruijff >> trešdiena decembris 31 - 13:55
אכן, פתיחה לא רעה באלופות ואף מצויינת, אבל פתיחה חלשה באירופה. נקווה מאוד שתוכלו להתואשש, אתה וטל, וכמובן שעופר חיפה והפועל יבצעו את מלאכתם.
אגב, שמתי לב שמי שהעיף אותו בבית עם טל, נקווה שיקבל נקמה ראויה...

מסכים אגב עם הציפיות של בסטה, 3 עולות מהאלופות ו1 מאירופה נראה בהחלט הגיוני אם כי כמובן לא נתנגד ליותר.
il Jordy Cruijff
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-08
il basta >> ceturtdiena janvāris 1 - 04:55
גם עופר עם ניצחון חוץ מצוין!
מחזור ראשון מצוין באלופות! שלושה ניצחונות חוץ!!!
לסתיו וטל הלך הרבה פחות טוב, אבל אני עדיין מצפה שאחד מהם יצליח לעלות!
il basta
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> piektdiena janvāris 2 - 08:23
ובינתיים היום השני נפתח גם הוא טוב עם ניצחון שלי בליגת האלופות ושל טל בליגה האירופית. האמת היא שלגבי המשחק שלי הסקאוט די הפתיע אותי וחזה לי ניצחון קליל בהפרש ממוצע של קרוב ל3 שערים, זה די הפתיע אותי כי לצרפתים סגל לא רע בכלל. בסופו של דבר היה קשה יותר משהסקאוט חזה (וכפי שצפיתי מראש) אבל העיקר הניצחון וה3 נקודות.

חשוב לציין שלדעתי המטרה שלנו העונה היא לפתוח כמה שיותר פער מהמקום השביעי (רצוי גם מהשישי אם כי מקום שישי נותן את אותם כרטיסים לאירופה כמו החמישי). בתחילת העונה הבאה נכון לנקודת זמן זו מקומות 6 ו7 נצמדות אלינו. מצד שני מקום שלישי נכון לעכשיו ממש לא נראה ריאלי (אולי עוד שתיים-שלוש עונות אם יהיו לנו עונות טובות עד אז) ומקום רביעי גם הוא פחות מעניין כי נותן את אותם כרטיסים כמו חמישי.
il joest5
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-07
il basta >> piektdiena janvāris 2 - 14:09
גם אני ניצחתי ועפר תיקו.
כפי שציינתי מההתחלה;-מאמין שתהיה עונה עם הרבה נקודות באירופה.
il basta
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> piektdiena janvāris 2 - 14:19
בינתיים הולך יפה.

אין לי ספק שהעונה סתיו וטל יעשו הרבה מעל עונות קודמות וגם אתה עופר וחיפה תעשו יותר מעונה שעברה, הבעיה היא שאני לא הצלחתי להעפיל לבתים, זה קצת מפריע לקצב צבירת הנקודות שלנו.. אבל להערכתי, עונה הבאה שנהיה עם 6 נציגים, אם כל נציג יביא בממוצע 20 נקודות (נגיד החלשות יותר 16, חיפה עופר והפועל 24), שזה בהחלט אפשרי, סיכוי טוב שתוך 3 עונות נחזור למקום השלישי, ואז בעונה הרביעית שנמחוק את העונה שעברה הגרועה שלנו, נבטיח פרקטית את המקום השלישי למשהו כמו 4 עונות...
il Jordy Cruijff
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-08
il basta >> piektdiena janvāris 2 - 17:43
אני די מסכים עם הציפיות שלך - אבל טווח רחוק מדי...
בוא נראה איך מתקדמים השנה...
il basta
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il טל >> sestdiena janvāris 10 - 07:46
שלום, חייב עזרה..
יש לי מצב מוזר, נגמרו כל המשחקים בבית שלי ואין לי יתרון בהפרש שערים או במפגשים, וזה בכל זאת מיקם אותי במקום שני, זה אולי בגלל שלי יש 2 נצחונות ולהם 1?
il טל
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-07-20
il Jordy Cruijff >> sestdiena janvāris 10 - 07:50
זה קשור לתוצאות הפנימיות...

בכל מקרה, הטבלה לא תשתנה יותר, אחרי שנגמרו המשחקים, כלומר אתה מקום שני סופית!!! ברכות!
il Jordy Cruijff
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-08
il stav >> sestdiena janvāris 10 - 08:08
uואני מפסיד 2:1 בגלל שגרוסמן היה פצוע ולא שיחק לצערי.
אני מסיים את דרכי באירופה בצער רב.
il stav
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
il basta >> sestdiena janvāris 10 - 08:13
טל - כל הכבוד על העלייה משלב הבתים.
סתיו - חבל שלא עלית, אבל נתת קמפיין מכובד!
il basta
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> sestdiena janvāris 10 - 08:22
מצטרף להודעה של בסטה... ס"ך היה ברור שלכל אחת מכן יהיה קשה מאוד לעלות כיחידה אבל ביחד יש סיכוי טוב למישהו אחד שיעלה, וזה מה שקרה, חבל על הפציעה של גרוסמן, אבל שוב, עם המנוע החדש זה קורה לפעמים.
il Jordy Cruijff
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-04-08
il טל >> sestdiena janvāris 10 - 08:26
אז כן, ללא ספק עלייה הסטורית שלי!!!
אם אקבל הגרלה נוחה, אני אשקיע רק באירופה..
il טל
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-07-20