Līga - Latvija 21.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

13.sezona (165)


lv humors >> ceturtdiena decembris 4 - 19:54, Labots ceturtdiena decembris 4 - 19:55
Ja vini bija par tirgus vertibu kapec vini ir tev atdoti atpakal? Un es zinu ka spele darbojas kautvai es speleju tikai paris menesus es protams saprotu ka perk un pardod speletajus.
lv humors
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-09-20
lv Dainix >> ceturtdiena decembris 4 - 20:15
Atdeva atpakaļ visus transfērus kas bija veikti starp mani un LSPA, un neskatījās zem vērtības, par vērtību vai pārmaksāti, jo anulēja visus 4 transfērus!
lv Dainix
Lietotājs
Reģistrēts2014-04-15
lv SK Latgols
lv aTossinsh >> ceturtdiena decembris 4 - 21:32
Par LSPA, cilvēks apzinājās, ka mainīs klubu pēc kaut kādām tur dienām, līdz ar to viņam bija pilnīgi vienalgas par notiekošo. Pirka spēlētājus no sava sabiedrotā par nepiedienīgām summām, savstarpējās spēlēs lika sastāvu, lai bračiņam būtu vieglāk u.t.t. Tā visa ir tukša diršana, ka neviens nevienam neko nav prasījis, viss tā pat ir acīmredzams!
Dainix, visā šitājā situācijā visprātīgāk būtu paklusēt nevis stāstīt, ka tavi sponsori paši bija izlēmuši šādi rīkoties!
Prieks par ProTuning banu, ar tādiem tikai tā!! (aiztinās atrāk kā pats gribēja :))
Par JANKU, audzēknis? Nu saņemās!!! Kādi vēl audzēkņi ?! Tāpēc audzēknis necīnīsies par punktiem un ļaus savam "sensejam" gūt graujošu uzvaru, tāpēc vien ka viņš ir pateicis ko nozīmē zvaigznītes pie spēlētāja... HA!!!
Opelīt, tavi komentāri šeit ir pilnīgi lieki. Iesmirdini savā forumā kādu labāku tekstu!!
Nenoturējos...
lv aTossinsh
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-27
lv Tamaz >> ceturtdiena decembris 4 - 21:58
ble nu tossinj tu nebuusi tas kursh te man aizliegs rakstiit...
lv Tamaz
Lietotājs
Reģistrēts2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Dainix >> ceturtdiena decembris 4 - 23:41
Wuhhuu!!! :) šonakt svinu!
lv Dainix
Lietotājs
Reģistrēts2014-04-15
lv SK Latgols
lv humors >> piektdiena decembris 5 - 18:13
Dainix vnk pasaki vai tu biji vai nebiji ar LSPA sarunajis pardot speletajus pa dargo?
lv humors
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-09-20
lv Dainix >> piektdiena decembris 5 - 20:21, Labots piektdiena decembris 5 - 20:22
Viņš taisījās pamest klubu un teica ka negrib, lai nauda iet zudumā un prasīja kā to saglabāt, teicu lai ceļ kādu dārgo infrastruktūras bāzi un par pārējo pērk spēlētājus, teicu ka arī par maniem var uzsolīt (bet es nedomāju ka viņš uzsolīt tik daudz!!!) To visu es Vincentam izstāstīju un Vincents saprata situāciju! No vienas puses es viņam ieteicu bidot par maniem spēlētājiem, bet no otras puses es neteicu cik, to viņš pats darīja!
Lieta slēgta un nav ko vairs te cepties, tāpat visi darījumi anulēti! Tevi tam nevajadzētu satraukt!
lv Dainix
Lietotājs
Reģistrēts2014-04-15
lv SK Latgols
lv aTossinsh >> piektdiena decembris 5 - 21:02
Sezona praktiski ir beigusis, esam sasnieguši augstāko rezultātu kluba vēsturē! Līdz pilnai laimei nedaudz pietrūka, bet otrie Latvijā, tas tomēr ir rādītājs. Rīt centīsimies izcīnīt jauniešu kausiņu, lai būtu ko nolikt mūsu trofeju zālē, kura pagaidām ir tukša. :)
Paldies visiem par sezonu! Tiekās nākamgad!
lv aTossinsh
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-27
lv Edgarino >> sestdiena decembris 6 - 08:17
Pacenties AC Riga uzvarēt plzzzz ;d
lv Edgarino
Lietotājs
Reģistrēts2013-07-19
lv Edgarino >> sestdiena decembris 6 - 14:09
ar tādu uzvaru nepietiek. Atpakaļ uz 2. līgu.
lv Edgarino
Lietotājs
Reģistrēts2013-07-19
lv aTossinsh >> sestdiena decembris 6 - 21:53
Edgarino, nekas, nepaspēsi acis pamirkšķināt, ka būsi jau atpakaļ!
lv aTossinsh
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-27
ua Kristaps >> svētdiena decembris 7 - 06:54
Ideāli nākamsezon augstākajā līgā būs trīs Liepājas komandas!
ua Kristaps
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Edgarino >> svētdiena decembris 7 - 13:08
Nu nez. Protams, cīnīšos par 1. vietu. Papildināšu sastāvu.
lv Edgarino
Lietotājs
Reģistrēts2013-07-19
lv aTossinsh >> svētdiena decembris 7 - 15:05
Tātad būs trīs Liepājas komandas, ko uzvilkt! ;)
lv aTossinsh
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-27
lv zemessargs >> pirmdiena decembris 8 - 14:49
nu nez nez :)
lv zemessargs
Lietotājs
Reģistrēts2013-10-13