Līga - Latvija 50.sezona [3.1]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

24. Sezona (118)


lv dexterito >> ceturtdiena jūnijs 9 - 09:37
Njaa,es a pret tevi neuzliku un vinneeju,laikam jaapsver doma biezaak nelikt :D
lv dexterito
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-07-13
lv Tamaz >> ceturtdiena jūnijs 9 - 09:38
Man ir loti liels slinkums likt sastaavu, same problem here. Paraak biezhi taas speeles.. Lai maksimaali shim projektam speetu koncentreeties skiet, ka jaaseezh 3H dienaa.
lv Tamaz
Lietotājs
Reģistrēts2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Rye >> ceturtdiena jūnijs 9 - 10:25
Dexterito, tas gan nenozīmē, ka uzvaru nebiji pelnījis un neapsveicu tevi ar to.

Bet randoms šajā situācijā palielinās. Un domāju šī lieta uz vasaru paliks vēl aktuālāka. :D

Vasara būs iespēja centīgiem underdogiem.
lv Rye
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-09-07
lv Didzis Dragons >> ceturtdiena jūnijs 9 - 10:44
es sezonas beigās prom uz basketbola kvali došos, itkā manos apartamentos serbijā ir rakstīts, ka ir nets, bet pagaidām neesmu pārliecināts, ka šajā spēlē bieži uzturēšos .. bet to tad jau redzēs.. :P sastāvus arī neesmu uzlicis vairākām spēlēm sezonas sākumā, bet tg cītīgi meiģinu 15min veltīt katru dienu šajai spēlei un ir rezultāti labāki! lai gan mērķis paliek nemainīgs- neizkrist!
lv Didzis Dragons
Lietotājs
Reģistrēts2014-11-08
ls LV_everywhere
mz Eusebio >> ceturtdiena jūnijs 9 - 13:44
Vajag saglabāt 2-3 pamata izkārtojumus ja nu kas, pa 2 min var salikt uz priekšu vairākām dienām.
mz Eusebio
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-07-04
lv Didzis Dragons >> ceturtdiena jūnijs 9 - 18:28
3 vārti iesisti un uzvara pār līderi!! protams, pretiniekiem divi savainotie un spēlēja ar 5-2-3, šoreiz šī taktika nenostrādāja...
lv Didzis Dragons
Lietotājs
Reģistrēts2014-11-08
ls LV_everywhere
lv dexterito >> ceturtdiena jūnijs 9 - 22:43
Ciekur,man ar itkaa ir 4 saglabaati sastavi,bet vienmeer jau ir taa,ka gan jau uzlikshu tajaa pashaa dienaa,jo var kkas mainiities sastaavaa(kkas izkrist,laba doma utt.)
Rye,es jau a nedomaaju,ka tu kko saki,vnk taads gadalaiks un tas ir saprotams;) un jaa,randoms palielinaas,un veelvairaak nav jeegas analizeet speeles,jo tu analizee pret konkreetu sastaavu,bet,ja pretinieks neuzliek,tad tam zuud jeega
lv dexterito
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-07-13
lv Elcis91 >> piektdiena jūnijs 10 - 12:40
Pastāv iespēja, ka izkritīšu uz zemāku līgu, pie tam, diezgan reāla :D

Kā jūs domājiet ir man jēga celt lielāku stadionu? Šobrīd viņš regulāri ir pilns, bet vai nākotnē spēšu to piepildīt? Kā arī izmaksas uzturēšanai uz pusi pieaugs.

Gribēt dzirdēt Jūsu ieteikumus :)
lv Elcis91
Lietotājs
Reģistrēts2015-05-17
lv Didzis Dragons >> piektdiena jūnijs 10 - 13:53
Tu prasi, jo gribi iedrošinājumu no kāda- te nu ir - cel!!! tā ir prioritāte nr1, jo tālāk varēs celt fanu veikalu!
lv Didzis Dragons
Lietotājs
Reģistrēts2014-11-08
ls LV_everywhere
mz Eusebio >> piektdiena jūnijs 10 - 15:58
Kausā vismaz tieku tālāk pret vidusmēra 2. Līgas klubiem mājas ir liela priekšrocība.
mz Eusebio
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-07-04
lv Didzis Dragons >> sestdiena jūnijs 11 - 19:31
Kļavu lapas vakar noārdijās!! :o :o malacis, sasita to izzagto metalurgu ar 4-0 .. prieks arī par čiekuriem!! :) starp 8 komandām - 2as mūsējās :)
lv Didzis Dragons
Lietotājs
Reģistrēts2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Rye >> sestdiena jūnijs 11 - 23:02, Labots sestdiena jūnijs 11 - 23:10
Jā, sanāca mazliet.. pazemot Metalurgu.

2 sezonas atpakaļ ar šo Kausā sanāca pārspēt. Toreiz pārsteidzu šo ar 442 rombu, malās ieliku tīrus aizsargus, un saspēlē akcents uz centru.

Čiekurs arī labi turās.
lv Rye
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-09-07
lv Snobs >> svētdiena jūnijs 12 - 03:36
piedod, bet gribētu redzēt kā tu viņu "pazemotu" ja viņš spēlētu ar savu optimālo sastāvu.

Bet uzvara ir uzvara, apsveicu!
lv Snobs
Kopienas administrators
Reģistrēts2015-06-06
lv Citizen Seducer
lv Kristaps >> svētdiena jūnijs 12 - 09:51, Labots svētdiena jūnijs 12 - 09:58
Pazemot, pilnīgi smiekli nāk par to vāŗdu. Neko tu nēesi pazemojis, jo pirmām kārtām šī ir tikai datora spēle, nekas vairāk. Man ir daudz svarīgākas lietas, kā spēlēt šo un bēdāties par kaut kādiem rezultātiem. Sastāvu reti lieku, to pārsvarā dara dators.
Un 2 sezonas atpakaļ noteikti nespēlējām kausā, tāpēc nevajag izplatīt kaut kādus melus šeit ja.
lv Kristaps
Lietotājs
Reģistrēts2014-10-20
ca Halifax Fire Department
lv Didzis Dragons >> svētdiena jūnijs 12 - 10:26
Es par Liepājas metalurgu Latvijas kausā, piedot, ja pārpratumi radās..
lv Didzis Dragons
Lietotājs
Reģistrēts2014-11-08
ls LV_everywhere