Līga - Polija 14.sezona [3.2]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Sezon 64 (46)


pl Mich >> ceturtdiena marts 3 - 06:40

Mario, ciesz się że wtedy z najlepszymi grasz, lepsze to niż grać z gorszymi i przegrać

pl Mich
Lietotājs
Reģistrēts2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> ceturtdiena marts 10 - 07:44

Ech, nie udało się wyjść z grupy barażowej :(

pl Mirmił
Lietotājs
Reģistrēts2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> ceturtdiena marts 10 - 14:08

I tak nieźle jak na pierwszy sezon.

Ja dość mocno zawiedziony drugą połową sezonu.

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> ceturtdiena marts 10 - 19:50

Mir, dobrze że jeszcze masz baraże, powodzenia

pl Mich
Lietotājs
Reģistrēts2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> ceturtdiena marts 10 - 20:23

Szkoda, że Dragonsi spadają. Wpływy z biletów mogą nam zmaleć. Z drugiej strony wchodzi Torpeda i Nasi Chłopcy, więc jeśli któryś trafi do ligi 3.2, to nie powinniśmy zauważyć różnicy w portfelach.

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> piektdiena marts 11 - 08:07

Gratulacje dla Laboratorium! A Zniczowi i Drinkersom życze powodzenia w barażach! :)

pl Mirmił
Lietotājs
Reģistrēts2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> svētdiena marts 13 - 09:55

Zwykle nie reklamuję swoich odsprzedawanych zawodników, ale tym razem zrobię wyjątek:

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2295931

Nie ukrywam, że za tę cenę można mieć lepszego grajka, ale i znacznie gorszego. Nie jest jakoś mocno, jak ja to mówię, "napompowany" (nie inwestowałem mu na wyrost expa w niepotrzebne umki żeby zawyżyć ocenę ogólną). Cecha rozgrywający - idelna dla pomocników.

Jeśli szukacie potężnego wzmocnienia pierwszego składu, który będzie decydował o losach spotkania, to na pewno nie polecam, ale świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie podstawowej jedenastki na 5 sezonów na poziomie 3 ligi, po których można będzie go odsprzedać do banku za praktycznie równowartość kupna (jego wartość będzie spadać, ale nie powinna być mniejsza niż 120 mln). Miałem zamiar go zachować dla siebie, ale kończy mi się miejsce w składzie i muszę zacząć wyprzedawać zawodników, żeby zrobić miejsce dla kolejnych juniorów. Mogę go odsprzedać do banku, ale zawsze jakoś smutno na serduszku mi się robi jak to robię. Szkoda grajka.

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> svētdiena marts 13 - 12:48

Natrafiłem na rosyjski klub:

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/team-1078

Wsześniej miał inną nazwę. Miło widzieć, że są w Rosji ludzie, którzy zdają sobie sprawę z okrucieństw, dziejących się teraz na Ukrainie.

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> svētdiena marts 13 - 18:36

Też go zauważyłem na rynku transferowym, a propos Rosjanie też są prześladowani przez Putlera, sytuacja podobna do czasów przed WW2 w 3 Rzeszy, znów zachód czeka i patrzy jak to się potoczy, a Putler niema już nic do stracenia 

pl Mich
Lietotājs
Reģistrēts2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> svētdiena marts 13 - 18:38

Dla mnie baraże znów nie po mojej myśli, już było nieźle ale czerwona kartka w 2polowie  i było koniec marzeń o 2 lidze, 

pl Mich
Lietotājs
Reģistrēts2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> pirmdiena marts 14 - 17:44

Aj no widzę, że w tym sezonie liga 3.1 lepsza od nas.

Z kolei w walce o 3ci poziom rozgrywkowy FC Lodz ma szansę do nas wrócić kosztem coraz gorzej punktującego Arsenal KFC. W meczu Zordona z Xhaka Tackle nie potrafię stwierdzić, komu kibicować: serce podpowiada by trzymać kciuki za Mirmiła, ale rozum każe patrzeć na popularność klubu Tech Noira i związany z nią zysk pieniężny z pełnego stadionu :D

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> ceturtdiena marts 17 - 06:25

No to naradzie chłopaki, awansowałem do ligi 3.1, coraz wyżej, ;)

pl Mich
Lietotājs
Reģistrēts2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> ceturtdiena marts 17 - 06:59

Awansowałeś? Chyba wykopali cię, bo stwierdzili, że w 3.2 to jestes za mocny :D Tylko nie wiem co ja tam robię :(

pl Mirmił
Lietotājs
Reģistrēts2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> ceturtdiena marts 17 - 22:48

Raczej 3.2 jest słaba, bang ;p 

pl Mich
Lietotājs
Reģistrēts2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> piektdiena marts 18 - 07:18

O ty ligę 3.2 będziesz mi obrażał? >:(

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań