Līga - Polija 2.sezona [3.1]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Sezonówka (383)


pl Mario >> svētdiena jūnijs 23 - 06:41

No i się nie udało :(

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Tomplus >> ceturtdiena augusts 8 - 16:41

Czyli musisz postarać się w kolejnym sezonie, ale i tak sukces. Finał jest, chociaż to taki finał pocieszenia. Tak jak mistrzostwo ligi juniorów :D

pl Tomplus
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl globuss >> ceturtdiena augusts 8 - 19:34, Labots trešdiena augusts 14 - 21:11

Chyba ci się ligi pomyliły Tomplus :P

Mario to i tak duży sukces osiągnął tym finałem. W mistrzostwo jego nie wierzyłem, jak ja z nim walczyłem mniej więcej na równi w półfinale, a Stormblast ma takich zawodników u21, którzy byliby gwiazdami w moim pierwszym składzie xd

pl globuss
Lietotājs
Reģistrēts2021-07-04
pl Globiki
pl Atluck >> piektdiena augusts 9 - 11:59

Dobra, awans zabezpieczony. Poza regularnym trenowaniem to właściwie ani razu nawet składu sam nie ustawiłem, w 2lidze to już nie wystarczy 😅😅

pl Atluck
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-29
pl Kot Harold
pl globuss >> sestdiena augusts 10 - 09:01

A tam gadasz Atluck, Katian jest wysoko w 1 lidze nie ustawiając taktyk wcale xd

pl globuss
Lietotājs
Reģistrēts2021-07-04
pl Globiki
pl Atluck >> sestdiena augusts 10 - 20:22

Ej, ale to jest trochę z premedytacją bo za każdym razem kiedy próbowałem robić to sam, to nie idzie xD xD

Nie ogarniam po prostu co i jak z silnikiem gry, więc liczę na asystentów, ja tylko zbieram honory xD

Ale tak sobie podsumowałem 2część sezonu (chyba 1 transfer zrobiłem pomocnika), 14 zwycięstw i 1 remis.

pl Atluck
Lietotājs
Reģistrēts2013-05-29
pl Kot Harold
pl globuss >> svētdiena augusts 11 - 07:58

No w połowie sezonu to ciasno było tam na górze tabeli, w pewnym momencie chyba z 5 klubów miało tyle samo punktów. No ale wysunąłeś się na prowadzenie i wygrałeś z zapasem 8 punktów.

Jeżeli chodzi o taktykę to polecam pooglądać mecze z klubowych mistrzostw świata. Wszystkie taktyki, którymi ludzie tam grają, są w miare podobne. Mógłbyś je potestować i sprawdzić, która działa najlepiej dla ciebie. Sam tak robiłem i myślę że taktyka, którą obecnie gram jest bardzo solidna.

pl globuss
Lietotājs
Reģistrēts2021-07-04
pl Globiki
pl Mario >> Vakar - 18:20

O widzę, że przerzuciło mnie do 3.1. Dobrze, więcej z biletów kasy będzie.

Na ten sezon plan jest prosty - wygrać ligę i mieć bezpośredni awans. Już trochę kasy poszło na zbrojenia, ale będą kolejne. Na razie tylko część zaplanowanych, za sezon uzupełnię jak już awansuję, bo i hajsu więcej się uzbiera w tym czasie. Tym razem chcę zawitać do ligi 2 na stałe i jakiekolwiek miejsca poniżej 10 będę traktować jako porażkę.

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań