Līga - Polija 23.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Piesprausts Kolejne sezony w RS-71 (3541)


pl Trxior >> otrdiena septembris 17 - 17:16

Rzadko proszę o pomoc ale jeśli macie zbiórki dla powodzian w okolicy i macie możliwość coś dorzucić to każda butelka wody, żywność długoterminowa i środki czystości przede wszystkim takie, które pomogą się "umyć" bardzo się przydadzą, bo sytuacja tutaj jest tragiczna. 

pl Trxior
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-20
pl La Zabawa
pl Allocer >> otrdiena septembris 17 - 22:24

trzymaj sie Trxior. Dotknęło Cię bezpośrednio?

pl Allocer
Lietotājs
Reģistrēts2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Trxior >> trešdiena septembris 18 - 03:01

Tak, mieszkam tylko 100m od rzeki. 

pl Trxior
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-20
pl La Zabawa
pl Mario >> sestdiena septembris 21 - 07:30

Wchodzę sobie na tabelę 1 ligi po raz pierwszy od dwóch tygodni a tu Katian na 9-tym miejscu. Co tu się odjaniepawliło? Czyżby automat w końcu przestał działać?

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl MAT >> sestdiena septembris 21 - 09:49

Drużyna słabnie, trening losowy. Albo niewykorzystane punkty treningowe. Automat z reguły na dłuższą metę się nie sprawdza. Ale w losowych przypadkach może zaskoczyć. Tak wg. mnie.

pl MAT
Lietotājs
Reģistrēts2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Nefix >> sestdiena septembris 21 - 17:38

Ogolnie ciekawy bug bo wystapila ta sama akcja co wczesniej opisywalem u jakiegos bota. Napisales o tym Katianie i patrze na jego sklad i 37 dziadka z obrony a tu info ze jest na sprzedaz klikam. Mozna niby oferowac odswiezam gracz znika do banku. Patrze w historie sprzedany 15 a jeszcze dzis gral XD

pl Nefix
Lietotājs
Reģistrēts2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl globuss >> sestdiena septembris 21 - 19:37

xD Ciekawy bug. Myślę, że gra finalizuje transfer jak gracz się zaloguje. A że Katian się nie loguje, to transfer sobie wisi i zawodnik pozostaje w klubie. Taktykę ustawia mu automat i wstawia zawodnika do składu, bo dla niego dalej jest w klubie xd

pl globuss
Lietotājs
Reģistrēts2021-07-04
pl Globiki
pl Vordum >> svētdiena septembris 22 - 09:05

Tak i nie. Nefix właśnie go posłal do banku klikając na niego więc w teorii z zewnątrz też się da zrobić taką finalizację bez logowania się gracza. I to już drugi przypadek który Nefix wyłapał. 

pl Vordum
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Mario >> svētdiena septembris 22 - 17:29

Nefix to moja prośba: nie wchodź nigdy na stronę mojego klubu :D

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Tomplus >> svētdiena septembris 22 - 20:42

Ciekawostkę zapodam, Łotwa jako kraj ma załużenie:  -62 172 549 528 zł.
To tak jakby wszystkie drużyny żyły na kredyt.

pl Tomplus
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Mario >> pirmdiena septembris 23 - 16:11

Drugi finał pucharu u21 z rzędu! Aż żałuję, że nie doliczyłem go do punktów mojego rankingu polskich klubów 

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Nefix >> otrdiena septembris 24 - 10:33, Labots otrdiena septembris 24 - 10:42

@Mario

Przeczytaj co pisałeś o pucharze U21 na 231 stronie XD

To mi polosowalo w ćwierćfinale ligi Europy najmocniejszego przeciwnika i koniec rumakowania hehe

Poprzedni ćwierćfinał też skończyłem z późniejszym mistrzem. Szkoda w tym sezonie bo są inne drużyny w zasięgu na tym etapie.

No i druga sprawa że na 100 procent polskich wychowankach wtedy był wypożyczony "booster" :)

pl Nefix
Lietotājs
Reģistrēts2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Mario >> otrdiena septembris 24 - 16:21

@Nefix

Dobrze pamiętam. Przecież jestem trzecioligowcem XD Zamieniłbym finał pucharu U21 na awans do 2 ligi. No chyba że jakimś cudem wygram, to wtedy nie

Ogólnie w tym sezonie to poza tobą to raczej słabo w europie jeśli chodzi o naszą piękną ekstraklasę. W przyszłym sezonie wracamy do 3 miejsc w pucharach z ligi.

pl Mario
Lietotājs
Reģistrēts2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Vordum >> Vakar - 08:43

No i Włoch nas opuścił...

pl Vordum
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Allocer >> Vakar - 09:58

zajmuję 3 miejsce w lidze (jak narazie oczywiście) grając juniorem na lewej pomocy poniżej 10 gwiazdek. mozna? 😀

pl Allocer
Lietotājs
Reģistrēts2013-09-29
pl Poland Alloces Force