Līga - Polija 25.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Sezon 17 - dyskusja ogólna (36)


pl gothart >> pirmdiena jūnijs 29 - 18:13
Trzy razy prowadziłem i trzy razy traciłem prowadzenie. Chociaż zważywszy na fakt, że rywal nie strzelił karnego, to i tak wynik mogę zapisac na plus. Na medalu mi nie zależy, ale w pucharach chciałbym zagrać.
pl gothart
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-06-16
pl Nurek >> pirmdiena jūnijs 29 - 19:34
Musiałbyś mieć sporego pecha, żeby nie zagrać w pucharach.
pl Nurek
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-05
pl KS Nurki
pl Sidney68 >> otrdiena jūnijs 30 - 15:15
A ja sobie zagram w Pucharze Trampkarskim...i tak jak Nurek będę bardzo sławny wszędzie ;))) Szkoda mi Damiano bo nie wytrzymał presji !!! A u mnie najlepszy sezon od lat....dopiero jutro ostatni mecz pokaże które mam miejsce na pudle !!! W U-21 wygrałem ligę w podskokach i mam kilku grajków w czubie Statystyk !!!! Od kilku sezonów nie kupiłem żadnego gracza i gram tylko tym co mam. I to jest precedens na skalę światową ;)))
pl Sidney68
Lietotājs
Reģistrēts2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl gothart >> otrdiena jūnijs 30 - 21:00
Jutro w ostatniej kolejce trzy drużyny powalczą o brązowy medal. Przyjdzie mi powalczyć z dwoma największymi legendami polskiego rockingsoccer :)

Ostatnio zauważyłem, że mój podstawowy skład zarabia o jakieś 250tys mniej od składu Nurka (pensja, która widnieje przy symulacji meczowej)
pl gothart
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-06-16
pl gothart >> trešdiena jūlijs 1 - 20:55
No i mam już cały komplet medali :)
pl gothart
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-06-16
pl Zabrzu >> ceturtdiena jūlijs 2 - 16:10
Gdyby nie bramki to wynik identyczny jak w zeszłym sezonie ;)

Swoją drogą, nie wierzyłem już w utrzymanie, jednak znalazłem skuteczne ustawienie i jakoś poszło :)

Gratulację dla czołówki.
pl Zabrzu
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-26
pl Gamonie FC