Līga - Polija 9.sezona [5.6]

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Liga (Ogólne Dyskusje) (117)


pl SzpaQ >> otrdiena jūlijs 29 - 08:30
A Ja nie powiem lekko zawiedziony byłem po meczu,ale w rewanźu się odegram.Nom zauwqźylem źe tracisz pkt dla Mnie to dobrze pewna przewaga
pl SzpaQ
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-01-02
pl Esku >> piektdiena augusts 1 - 02:47
trochę mnie to martwi, ze potrafię zremisowac mecz z faworytem, a stracić pkt z jakimś bote. Jednak to zapewne tez wina młodej obrony, bo grają na niej juniorzy ;p
pl Esku
Lietotājs
Reģistrēts2014-06-02
pl SzpaQ >> piektdiena augusts 1 - 09:20
Powiem Ci że jak zaczynałem miałem ten sam problem.Nie wiem od czego to zależy,że możesz wygrać z liderem a przegrać z ost miejscem.Ja też mam młody skład na każdej pozycji a ta liga właśnie jest dobra do trenowania młodzieży:)
pl SzpaQ
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-01-02
pl Esku >> pirmdiena augusts 4 - 06:07
Ja na razie starałem skład się odmłodzić, żeby tez zyskać na nie płaceniu pensji wysokich dziadkom ;p
pl Esku
Lietotājs
Reģistrēts2014-06-02
pl SzpaQ >> trešdiena augusts 6 - 17:32
Sezon układa się po Mojej myśli jak narazie:).Oby tak dalej.Esku to samo i Ja zrobiłem z odmłodzeniem zespołu i powiem Ci że to był bardzo dobry pomysł,mimo że z czasem i młodzi im są lepsi tym więcej pensji mają:)
pl SzpaQ
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-01-02
pl Esku >> ceturtdiena augusts 7 - 04:55
No u mnie teraz po polowce w 1 zespole gra 17 latek z 18 latkiem i na obronie juz 19 latkowie dwoch i 20 latek ;) Dlatego nie nastawiam się na wynik, ale chetnie baraż bym zagrał, bo moze i cieżej w wyzszej ldize, ale i kasa wieksza. Dodatkowo CI mlodzi skilowo mają juz wieksze umiejetnosci od tych starych, wiec będa duzo lep i za pol sezonu co zniweluje trochę brka doswiadczenia wzgledem tych dziadków ;)
pl Esku
Lietotājs
Reģistrēts2014-06-02
pl SzpaQ >> ceturtdiena augusts 7 - 18:25
Ja to tylko daje pograć Sobolowi,myśle że coś z niego będzie.W U21 to chyba jest królem strzelców-nie ma statów z juniorów ale tak mi się wydaje.chce żeby w nast sezonie grał w podstawowym:)
pl SzpaQ
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-01-02
pl Esku >> sestdiena augusts 9 - 20:05
oby się udało dobrze go wprowadzić do druzyny ;)
pl Esku
Lietotājs
Reģistrēts2014-06-02
pl SzpaQ >> piektdiena augusts 15 - 19:52
Ale pogrom dzisiaj,Esku musisz sie wziac w garsc jak chcesz grac w barazach
pl SzpaQ
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-01-02
pl Esku >> piektdiena augusts 15 - 23:12
Ja już mam po sezonie. Do konca ligi został mi gk 1.55*.... Każdemu teraz będzie tka wpadać....
pl Esku
Lietotājs
Reģistrēts2014-06-02
pl SzpaQ >> trešdiena augusts 20 - 08:19
I mamy wywalczone mistrzostwo:)powrót do 4 ligi!!!!!
pl SzpaQ
Zaļš gurķis
Reģistrēts2014-01-02
pl Esku >> piektdiena augusts 22 - 16:08
Gratuluję! :) Ja myslę, że po wzmocnieniach teraz spokojnie powalcze o IV ligę ;) Zostały dwa mecze, musze wygrac dzisiaj, zeby myslec jeszcze o szansach na baraze ;)
pl Esku
Lietotājs
Reģistrēts2014-06-02