Līga, Eiropas 80.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EuroBillTracker | 4 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 4 | |
2 | Breizh Coyotes de Tahiti | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | |
3 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 10 | |
4 | FC Tartu #3 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 15 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon #13 | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 10 | |
2 | Teos Stars | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 4 | |
3 | FK Puntukas | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 7 | |
4 | FC Budapest 1962 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 20 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Axinos | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | |
2 | Minyoro | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | AC Imanta | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 10 | |
4 | Eintracht Frankfurt | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Recas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | |
2 | Fiorentina | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | |
3 | FC Veenus | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 | |
4 | Wiener Philharmoniker | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rayo Manzanares | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | |
2 | FC Beawulf | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | |
3 | My sharona | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | |
4 | AS Roma | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S L Giga | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 2 | |
2 | Rofl Team | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 4 | |
3 | Canvey Island | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 9 | |
4 | Minor Club | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC OTB | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Dünamo Tallinn | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 1 | |
3 | Regnum Croatorum | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 | |
4 | Mehle komandasi | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Smunck | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 3 | |
2 | União Desportiva Lisboa | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
3 | Vogesia Holtzheim | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 11 | 18 | |
4 | HNK Square Dubrovnik | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
9.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crimean Tatars FC 1944 | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | |
2 | Caudal | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | |
3 | Puka City Strikes Back | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
4 | [FS] Nero Di Troia | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
10.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baku United | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Double Standards | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 10 | |
3 | Real Bari | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 13 | |
4 | Labinoti | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 19 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
11.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Groningen | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 6 | |
2 | Laachi | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Cardiff City FC | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 9 | |
4 | Fc Blackart | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 19 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
12.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Limbaži | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 2 | |
2 | Twierdza Wrocław | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 3 | |
3 | Black Lions | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 8 | |
4 | Ønslev FC | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Komandas ir sadalītas grozos balstoties uz klubu reitingu. augstāk esošās komandas ir pirmajā grozā, zemāk esošās 4.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks TGV speed FC piederošajā stadionā.