Форум: Полски rss-feed

Ова е општ форум за дискусија за Полски. Кога ќе постирате на овој форум, мора да го користите овој јазик. Постовите на други јазици може да се отстранат без претходна најава. Овој форум користи потсекции за постови со различни теми или цели. Ве молиме постирајте грешки во делот за грешки и одвојте време за да дознаете каде треба да одат други постови.

Полски >> Општи дискусии

Pech (18)


pl Llukaszenko >> Вторник Јануари 16 - 18:52

Ja nie wiem jak to jest, że w lidze mam 2 najlepszych strzelców, najlepszego asystenta, słabego bramkarza, a w lidze mam 4 miejsce i co jakiś czas zamieniam się z 3 miejscem. Czy ten pech to zła taktyka czy kiepski bramkarz ?

pl Llukaszenko
Корисник
Регистриран2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> Вторник Јануари 16 - 23:01

Trzeba znaleźć odpowiednie ustawienie, taktykę dobrać, umiejętności specjalne zawodnika. Sam miałem ten problem na początku sezonu, trzeba pokombinować.

PS. Na wyjazdach gra się gorzej. 

pl kamikaze
Корисник
Регистриран2013-05-10
pl Llukaszenko >> Вторник Јануари 16 - 23:06

Niby tak, zawodnicy są w miare ok tylko bramkarz :( Aczkolwiek porażki z tymi top2 to były takie na styk 2;1 czy 1;0 ale niestety porażki. 

pl Llukaszenko
Корисник
Регистриран2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> Вторник Јануари 16 - 23:24

Poszperaj w ustawieniach i taktyce, aż w końcu znajdziesz dobre rozwiązania

pl kamikaze
Корисник
Регистриран2013-05-10
pl Belive >> Среда Јануари 17 - 16:46

Najprawdopodobniej problemem jest twój gk to chyba najważniejszy gracz w drużynie potem napad,pomoc,obrońcy :p Zainwestuj w następnym okienku w bramkarza i ewentulanie możesz zmienić taktykę 

pl Belive
Почетник
Регистриран2015-11-11
pl Llukaszenko >> Среда Јануари 17 - 19:00

Tak też przypuszczam taktyke co jakiś czas ustawiam inną ale nie sprawdza się w starciu z najlepszymi zawsze 1-2 bramki teraz też mecz z najsłabszą drużyną a i tak 1 bramka stracona :( Ale mój budżet to 22mln więc super bramkarza z tego nie będe mieć :(

pl Llukaszenko
Корисник
Регистриран2013-08-28
kz FC Katowice
pl Nefix >> Среда Јануари 17 - 21:41

22mln w tej grze to mozna zgubic i nie zauwazyc tak wspaniale holender ogarnia finanse

pl Nefix
Корисник
Регистриран2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Belive >> Четврток Јануари 18 - 17:20

@llukaszenko zarób kwit i sobie kupisz xD

pl Belive
Почетник
Регистриран2015-11-11
pl Llukaszenko >> Понеделник Јануари 22 - 19:10

Ewentualnie zrobię tak że ulepsze sobie personel w biurze skautów i se zrobie bramkarza z kredytów

pl Llukaszenko
Корисник
Регистриран2013-08-28
kz FC Katowice
na dragon >> Сабота Февруари 24 - 18:52

Koniec pecha Llukaszenko ?

Szykuj się na finał w Pucharze:)

na dragon
Корисник
Регистриран2014-06-16
pl Llukaszenko >> Сабота Февруари 24 - 19:25

Hahaha, jak wygram od dawna w pucharze to odpuszczam ligę, bo bardziej mi się opłaca grać w barażach w lidze afryki niz w 2 czy 3 rundzie el. ligi mistrzów. Ale gratki za pokonanie go, ja w meczu prawie też go pokonałem ale jak zwykle porażka.

pl Llukaszenko
Корисник
Регистриран2013-08-28
kz FC Katowice
na dragon >> Недела Февруари 25 - 06:19

Ja zacząłem strzelać gole dopiero w koncówce, gdy stracił......napastnika:)

na dragon
Корисник
Регистриран2014-06-16
pl Devilpage >> Вторник Март 26 - 18:08
Sztab trenerski: Emerytura

Członkowie sztabu trenerskiego przechodzą na emeryturę pomiędzy 55, a 65 rokiem życia - zostaniesz poinformowany o ich decyzji sezon wcześniej.


Dzisiaj - 04:10, Od: Sekretariat

 


Jeden z członków Twojego - Andrej Fial - personelu zapowiedział, że po zakończeniu tego sezonu przejdzie na emeryturę. Andrej Fial jest obecnie przypisany do Baza treningowa.





Wiek
57



 


 


 

pl Devilpage
Корисник
Регистриран2013-10-26
pl Konstytucja Wojny
pl Feekohur >> Сабота Септември 18 - 20:52

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/match-20594518

Ta gra mnie nienawidzi. Już drugi mecz przegrany w taki sposób, że dominuje, a i tak przegrywam. W drugą stronę - ani razu.

pl Feekohur
Корисник
Регистриран2021-07-04
pl Korona
pl MAT >> Недела Септември 19 - 07:17

Dużo osób tak ma :P

pl MAT
Корисник
Регистриран2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen