Лига на Естонија Сезонa 46 [3.2]

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

uus teema (147)


ee onuelver >> Четврток Февруари 19 - 18:30
Kardad vist mind :D miks muidu juba nii rabeled üles tõusta?
Esimeses grupis on tükk kõvemad klubid kes võivad teiseks tulla, nagu Torni, Kuresaared ja Panjaat kuid sinu liiga 8. peaks nendestki kindlalt üle olema.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Четврток Февруари 19 - 18:45
Kurat, kui sellist mängu ka ei võida, pole 3 hulkagi asja. Vastasel punane, siis teenin penalti, domineerin pidevalt ning bot sokutab oma ainsa võimaluse ikkagi ära. Sitaks palju oli möödalööke bellarussil.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Петок Февруари 20 - 05:16
See ju alles esimene veerand, sa olid ju mullu kolmanda veerandi järel paar punkti teisest kohast ja kukkusid 5ndaks. Ning näed ise, kui suur roll võib olla ühel mängijal- ilma su leedu ründajata ei saa sa bottidestki jagu. Minulgi on selliseid asendamatuid.
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Петок Февруари 20 - 17:59
Kaotan täna, olengi kuues. Aga homme on Eideke tagasi.
Kahetärniseid põhimehi on bottidelgi vähem kui minul, lihtsalt mu paremad on paremad kui nende paremad. Riskile sai noorendamisega mindud küll aga välja vaevalt et kukun. Minu noored ju arenevad, boti omad mitte. Laenudest on poolik seni lahjaks jäänud aga ta pole ka päris Galiyev.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Вторник Февруари 24 - 12:41
Fakk, kaks kolmest laenust on vigased, poolik rohkem kui nädalaks. Karikast olen edasi, see moment peamine.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Среда Февруари 25 - 15:03
Nii läheb juba kuuenda koha hoidmisega raskeks.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Четврток Февруари 26 - 18:52
Joppmandaa, kus see hunn on ikka üks m***. Jälle mängis kogu mängu maha üksi. Kaks korda oli tal vaja end teisel poolel liigutada ning mõlemad korrad keeras persse.
Mõni voor tagasi oli 8. kohaga 12 punkti vahet, nüüd vaid 7. Täiesti putsis ikka.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Петок Февруари 27 - 21:08
Ning kui mõtled et hullemaks asjad minna ei saa, siis nüüd mu parim poolik ka 11 päevaks vigane. Neljas liiga ootab.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> Сабота Февруари 28 - 08:29
Praegu on üleminekuaken lahti. Selle augu saad rahaga kinni lappida, kui see sulle muret teeb.

Vaat kui su väravavaht pika vigastuse saaks, siis oleks tõesti kusi majas.
ee kivipea
Почетник
Регистриран2014-05-10
ee Balthazor >> Сабота Февруари 28 - 16:06
Heh:D kas lähebki teil mullu püsimajäämise eest võidelnud Sillamäe üles?
Välja kukkuda sa nüüd küll ei tohiks, vaata kui vähe punkte on 9. klubil, isegi viimaste mängude vormi juures tiksuksid vabalt 30 punkti peale ära, mida 2 viimast ilmselt ei suudagi. Kunagi saavad poolikud terveks ja tulevad võidud ka. Kui sa oleks võitnud kõik mängud bottide vastu, oleksid sa ehk isegi liider ja peaksid pabistama järgmise hooaja keretäite pärast. Neljandas pole ka ühtki nii tõsist klubi kes su playoffides välja kukutaks.
Ning praegu on su võitude-kaotuste bilanss +2! Juba see, et ma kord nullbilansiga jäin playoffidele, on siin mängus ilmselt rekord, pole teist sellist tabelit veel märganud, seda sa ikka üle ei saa trumbata.
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Сабота Февруари 28 - 18:35
Las läheb kui tahab.
Praegu tahaks raha koguda et midagi uuendada, olen seisus kus enamus järgmisi upgrade maksab poole rohkem kui mul on. Ning kooseisu tahan noore hoida. Peab välja rabelema, järgmine hooaeg on noored paremad, saab laenud paremad. Kohe näeb mis liigamäng täna toob, põhimehed on puhanud.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Сабота Февруари 28 - 18:56
2:0!!!!!!
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Понеделник Март 2 - 16:53
No mis ma ütlesin:) ning need 3 võitu on sul ju 2 põhimängijata saadud.
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Петок Март 6 - 17:41
Varsti on mul OMA kuldne tärn meeskonnas, seni vaid laenudest olnud.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Сабота Март 7 - 05:46
Oi, see ju minu kasvandik veel :D hea tunne on olla kasvatanud üles mängija, kes on kuskil meeskonna staar. Mul oleks ta sihuke Taavi Rähn olnud parimal juhul.
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn