Лига на Естонија Сезонa 46 [3.2]

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

uus teema (147)


ee onuelver >> Понеделник Март 9 - 04:37
Lõpuks see kuradi viimane ka ära võidetud. Nüüd tuleb vaadata et liigat kogemata ära ei võidaks, muidu on perse majas.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Понеделник Март 9 - 19:57
Sillamäel ränk kukkumine- ühe vooruga esikohalt neljandale.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Март 10 - 04:40
Sul võimalus sama suur kukkumine läbi teha, tabel on nii tihe teil.
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Среда Март 11 - 04:30
Koht pole nii tähtis kui head punktid, need on raha.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Сабота Март 14 - 16:35
Ongi isiklik kuldne tärn lõpuks olemas.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Недела Март 15 - 20:04
Kus ma küll ilma oma 3 laenuta oleks, kas saaksin 7. või 8. koha kätte?
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> Понеделник Март 16 - 10:39
Hmm, ikka veel esikohal ning hooaja lõpp läheneb? Nii võib ju 2. liigasse sattuda. Paistab, et peab abistava käe ulatama :D
ee kivipea
Почетник
Регистриран2014-05-10
ee Balthazor >> Понеделник Март 16 - 13:59
Seda ta vist vajab. Mul oleks poisist tõsiselt kahju, kui ta seal miski 5 punktise hooaja järel otsustaks pillid lõplikult kotti panna, kuid oma temperamendi juures võib ta seda vabalt teha, oma esimesel hooajal saatis ta tollase meeskonna pärast väljakukkumist pikalt ning pidin teda tükk aega veenma uuesti proovima. Läks siiski õnneks tookord. Nende kahetärniste poistega oleks teises liigas kuuetärnistega jube konkureerida, aga kuuestega võideldakse püsimajäämise eest...Noored tunduvad siin mängus esinevat tõesti oma hallide tärnide vääriliselt pigem, kuigi eri teooriate järgi mõjuvad hallid tärnid keskeltläbi 1/3 või 1/2 ulatuses. Hooaja eel ei arvanud ma noorenduskuuri järel end sugugi soosikute hulka, arvasin, et halvemal juhul isegi püsimajäämise eest tuleb võidelda. Veelkord üles-alla teeks minust Eesti juhtiva yoyo-manageri, kelle nimel ka oleks rekord 3 relegatsiooni üleelamisega :D aga tundub, et hetkel ma lihtsalt olen "kodutu", et ei kõlba ühte ega teise liigasse.
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> Понеделник Март 16 - 14:55
Mida kauem ma RS-i mängin, seda vähem ma aru saan, kuidas see toimib. Kui täna ungarlane poleks väravasse tulnud, oleks ma võinud selle mängu täitsa vabalt kodus kaotada ja tunnistan ausalt, et ma ei tea miks. Vastase rivistust ootasin täpselt sellist nagu tuli (v.a. väravavahi vahetus).
ee kivipea
Почетник
Регистриран2014-05-10
ee Balthazor >> Понеделник Март 16 - 18:46
Vaatasin, et ungarlasel sai tänasega 20 mängu kokku, kuid terveks mänguks ei riski ta teda vist ka panna, kuna vaid 4 mängus suutnud nii puuri puhta hoida. Isegi botid löövad tollele 1 ikka ära.
Arusaamise koha pealt on tipudki hädas peensuste mõistmisega, nagu foorumist loen. Nagu ma ei saa senini aru, kuidas ma mullu oma 4-4-2-rombiga ei suutnud Meistriliigas jõuda tagaosa meeskondade vastu pealelöögilegi, kuid 5-3-2(enamasti veel kahe DM-ga) või veel kaitsvamaid kasutades tulid momendid ja lõpuks ka väravad ka tippude vastu. Täna lugesin, et täpselt sama on täheldanud Zsone, kelle tiim on ehk nr 1 Euroopas. Ning nüüd mõtlen, mis hävitustöö ma võinuks tänavu korraldada, kui jäänuks 5-3-2 jms juurde. Rombigagi juhin, kuigi igas mängus ka noori kasutanud ning juba teisel veerandil üsna mitut, kel ei tohiks põhisse üldse asja olla. Kui kahes järgmises voorus ei suuda ka mänge ära anda, on tulevik taas sünge.
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Вторник Март 17 - 05:52
Nüüd tuleb veel noori kesikuid mängitada põhis. Mõne punkti vast korjab, et 2 milli ära tuleks, peamine et liigat ei võidaks.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Март 17 - 20:16
Saidki 2M kokku :) ja liidrikoha tagasi :D kohtume järgmisel hooajal?
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Среда Март 18 - 17:39
Ei! sest sina oled see kes ülesse läheb!
Täna võin ma veel juhtima minna kuid homme saan juba liidrikohast lahti.
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Среда Март 18 - 20:38
Usu mind, pole see ühti nii lihtne :D
ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Среда Март 18 - 20:48
Mul on ees mängud nendega kel sihiks võiks olla 60 punkti ja 2 milli kätte saada, nemad ei pea väga kartma vaid neil peaks olema motti. Mul piisab hunni platsile panekust ja väravad tulevad. Sul endal aga pähkel haisva huniku nimelise klubi näol vaja katki hammustada:)
ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back