Лига на Естонија Сезонa 55

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

H48 (40)


ee onuelver >> Недела Декември 1 - 21:25

Ei teagi mida edasi teha. Tundub et oleks vaja stata raha kokku saada sest ilma selleta ei saa ma kuhugi edasi areneda aga seda raha ei tule kuskilt kokku. Ei liigu sealt 400M kandist mitte kuskile edasi eriti. Peaks ehk ka 21+ vennad pea kõik maha müüma ja noortega jätkama sest kukkuda nagu 6. kohast tahapoole ei anna eriti. Saab ehk paarsada milligi juurde. Ei viitsi olla igavene teise liiga teine.

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Понеделник Декември 2 - 05:17

Pigem osta korralik väravavaht ja tule Meistriliigasse. Anna praegusele põlvkonnale võimalus. Üleval peaks ka raha veidi rohkem sisse tulema.

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Понеделник Декември 2 - 23:24

Mul tuleb juba siin 107k bottide vastugi ära- mida mul juurde võita on? Hooaja peale vb 10M mille kaotan tv raha arvelt. Pigem saan siin ilma närvikuluta noori mängitada nii palju kui vaja.

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Декември 3 - 05:07

Loodetavasti ei lange liiga tase selliseks, et päris iga klubi võiks siin reserve mängitada. On hetkel võimalus tõusta ja ehk ka läbi murda.

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Вторник Декември 3 - 14:29

Ja mul pole 11 penskarit välja panna. Ei hakka ka olema. Case closed.

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> Среда Декември 4 - 07:48

Kes sull 11 penskarit nõuab? Hädalda vähem ja ära laamenda nii palju oma klubis siis oleksid juba ammu üleval.

ee djdurex
Корисник
Регистриран2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> Среда Декември 4 - 14:28

Vaata kes räägib. 

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Среда Декември 4 - 19:12

Ja lõpuks on see kaua oodet kaunikene valmis. Nagu ka bassein tohutute rahavoogude jaoks, mis nüüd tulema peaks

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Среда Декември 4 - 19:31

Väga hea :D Euroopasse rohkem meid vaja :) 

Ma ei leia keeperit :D vähemalt kes suudaks asjalik olla võrreldes minu omaga...

ee Taavi
Админ на заедницата
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Четврток Декември 5 - 05:12

Kahtlustan, et Euroopa tasemele naasmiseni läheb veel mitmeid hooaegu. Kuna avastasin, et level 11 pole fanshopi ja cateringi, sai panustatud treeningprotsessi. 

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn