Лига на Естонија Сезонa 59

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

H55 (63)


ee Balthazor >> Среда Ноември 25 - 19:52

Yasui pole enam ja Ekramy veel selle liiga tasemel. Peab juba Ekramy huvides teist liigat külastama, sest siin saab ta mõnes mängus väga kasinalt minuteid, kui vastane ei viitsi esimese poolajaga asja ära otsustada. Ka ei saa noortele siin küllalt kogemust anda, ilma et juhatus hädaldaks reputatsiooni pärast. Ka kaitseliin ja Sammelselg vajavad värskemat asendust. 

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Среда Ноември 25 - 23:11

Super...2 omaväravat 5 minutiga ning järgmisse mängu pakub skaut esimese võimalusena et lasen 2-1 ees olles jälle 2 omaväravat lüüa. Krt siis müün küll kõik need tõprad maha kes ei tea kuhu skoorida. 

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Четврток Ноември 26 - 21:15

See lõhnas juba allaandmise järele- teine värku algrivistuses sixpointeris.

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Петок Ноември 27 - 05:25

Kui ma tahan Ekramy platsile tuua, siis ma ei tohi kolme vahetust teha isegi 0-2 seisus. Miks peaksin siin 4-5 hooaega virelema 9. koha eest, misjärel pole mul endiselt väravavahti, sest tal pole piisavat mänguaega? Investeerin need punktid tulevikku. Ka teised liinid vajaksid veidi kohendamist, aga ainus variant oleks vanad veel enam-vähem toimivad mängijad müüa ning jätkata rivistusega, mis heal juhul Anarchiga konkureerib, teiste vastu ehk 1-2 punkti kokku veaks. Samas lükanuks liigast välja järgmisel hooajal konkurentsivõimelisema meeskonna. 

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Петок Ноември 27 - 16:04

Päris kallis on see elu

Total in € 824 973 451 (+€ 1 246 320) Total out € 970 185 667 (+€ 14 170 105)
ee Taavi
Админ на заедницата
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> Петок Ноември 27 - 17:16

Kallis jah raisk :D

ee plarts
Корисник
Регистриран2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> Петок Ноември 27 - 21:42
Total in € 478 559 908 (+€ 1 637 481) Total out € 552 827 080 (+€ 6 179 388)

Mul need numbrid nii poole väiksemad aga kah hooaja lõikes kokku miinus sest sai mitu uut mängijat ostetud. Uus nädal näitab kas see tasus end ka ära. Playofid on kuidagi sülle kukkunud. Võõrsil Pusat võita pole kuigi realistlik :D eks see teoreetiline 8. koht jäi selle 1-10 punktide taha. 

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Сабота Ноември 28 - 10:31

Lohuta end sellega, et kui ka oleksin sind võitnud üleeile, edestaksid mind tõenäoliselt väravate vahega. See, et ma tänavu mulluste punktideni ei küündinud, näitabki vajadust muutusteks. Siin hingitsedes ma neid läbi viia ei saa. 

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> Недела Ноември 29 - 07:54

Vaatasin selle rahajutu peale oma bilansi ka üle: 

Total in € 557 388 927 (+€ 2 070 607) Total out

€ 316 605 470 (+€ 6 905 361)

Nojah, viimane ost oli juulikuus Safa, kes sai ka teist liigat proovida pool hooaega ehk pole investeerinud värskemalt mängijatesse pärast promotsiooni. Pigem on sihikul FA4 raha, mis võiks paari hooaja pärast koos olla, kui ei kuluta mängijatele. Aga seda tuleb vist ikka teha. Isegi müüke poleks nagu 2 hooaega toimunud või on need panka läinud juba kustutatud. 

Kuskil detsembri lõpus või jaanuari algul peaks uus supertalent saabuma, sest Tammleht on listis viimane. Ainus põhjus YA3 jaoks võikski olla parema ST saamine kord aastas, ent kuna ka meie tipumad 4+3 tiimid ostavad oma staarid mujalt sisse, tundub FA olevat mõistlikum investeering. YA5 või YA6 omavad suht vähesed klubid ning need müüvad pea kõik varakult maha nii 200M eest, ju on kallis ülal pidada. Samas oleks ehk meil just vaja kedagi, kes just noorteakadeemiat pushiks ja parema lähteplatvormiga eestlasi tõmbaks, kasvõi teistele kohalikele klubidele müümiseks, kus neist staarid kasvatataks. 

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Недела Ноември 29 - 11:06

Kunagi oli mõte YA ehitada kõrgemale aga siis vaja tervet miljardit jälle ning siis peaks vist igavesti teise liigasse jääma sest pole raha meeskonna jaoks. FA2 raha on mul iseendast olemas praegu aga vaja kaitsepoolt tugevdada kui õnnestuks püsima jääda ning vist värku ka välja vahetada. Kui välja kukun saab küll FA2 alustatud sest teises liigas pole lisa vaja.

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Недела Ноември 29 - 11:53

Ma pean omajagu muudatusi tegema , mõned mehed päris vanad :D

ee Taavi
Админ на заедницата
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Четврток Декември 3 - 16:14, Уредено Четврток Декември 3 - 16:20

Blääd tegin just kahele ätile bidid ning võimalik et kukun ise välja- siis ju mahavisatud raha jälle. Duublit üritan kah vanurdada sest euros on vastane pisut ehk tugevam igas liinis. Värkugi on küll Albaania liigas demolition man aga Euroopas avatud uks. Teise värku võin sealt iga kell pankuriks teha.

Eestis võib järgmine hooaeg veel Reinhardi võimalus olla kuna Pusa ja eriti Veenus on transfer listis kõvasti esindatud. Teises liigas on nad kahjuks kallid pidada.

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Петок Декември 4 - 05:27

3:0 edu mahamängimiseks pead küll tahtlikult nõrgema rivistuse panema. Bot lineupist ei piisaks. 

Pusa on hetkel liiga kaugel ees ning tal on piisavalt nooremaid põhimehi, et teda keegi ohustaks, kui ta 27-28 aastasi ka just kõiki müüki ei pane. Veenus tõenäoliselt annab koha-paar tagasi, kui just uusi samaväärseid ei soeta asemele.

ee Balthazor
Корисник
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Петок Декември 4 - 12:47

Tundub et anti üheks hooajaks veel armu.

ee onuelver
Корисник
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Петок Декември 4 - 18:51

Ulme , kas ma seydi eest 70 milligi saan :D Keegi ei paku xD

ee Taavi
Админ на заедницата
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa