Лига на Литванија Сезонa 44 [2]

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

14 Sezonas (91)


lt Arunas Valickas Jr. >> Вторник Јануари 20 - 16:20
Treciasis taures finalas. Tikiuosi sis kartas labiau nusiseks
lt Arunas Valickas Jr.
Корисник
Регистриран2013-02-07
lt Justas >> Вторник Јануари 20 - 17:01, Уредено Вторник Јануари 20 - 17:06
Sėkmės, Arūnai! Man tai bus pirmas finalas, tikiuosi nereikės tiek kartu juose dalyvauti, kad pagaliau laimėčiau tą taurę, tebūnie abu laimim šiame sezone :D

Na, o šiandien lygos lyderis dar kartą įrodė, kad yra tiesiog nesustabdomas ir dominuoja šiame sezone. Nepaisant fakto, kad padarė vos 6 smūgius prieš mano 19, vistiek šventė pergalę 1-0. O gaila, visi artimiausi konkurentai švaistė taškus, jei būčiau dabar išsivežęs pergalę, top3 jau būtų mano kišenėje, na bet ką padarysi, vargtam toliau. Sekančios rungtynės vel išvykoje, prieš Grigiškes, nors komanda jau pasenus, bet visdar spardosi ir šiame sezone man sunkiai įveikiama, pastoviai barstau taškus lygoje, buvome susigrūmė ir taurės ketvirtfinalyje, kur tolyn žengiau tik po baudinių serijos. Nors pagal praeities rezultatus lygiosios atrodytų nepratas rezultatas išvykoje, bet kovosiu tik dėl pergalės, taškai dabar kaip niekad svarbūs.
lt Justas
Корисник
Регистриран2014-01-08
lt blabla >> Вторник Јануари 20 - 18:05
Sėkmės, Arūnai! Atsimink - trečias kartas nemeluoja! :)
lt blabla
Корисник
Регистриран2013-05-24
lt Bagacius >> Вторник Јануари 20 - 19:01
Nu ką, Grigiškės pradeda aktyvėti dėti taktikas, nes nebūvau itin aktyvus. Laikykitės kai kurie, man dabar reik iš dobės išbristi :D
lt Bagacius
Корисник
Регистриран2013-03-29
lt FK Grigiškių Šviesa
lt Justas >> Вторник Јануари 20 - 19:14
Bagaciau, nu bet ne laiku tu suaktyvėji.. man rytoj trijų taškų reikia, gal susitariam kaip, kad patynginiausi dar šiandien ir rytoj? :DD
lt Justas
Корисник
Регистриран2014-01-08
lt Arunas Valickas Jr. >> Вторник Јануари 20 - 19:28
Aciu visiem:D
blabla lygoj 3kart likau antras jau :D
lt Arunas Valickas Jr.
Корисник
Регистриран2013-02-07
lt Bagacius >> Вторник Јануари 20 - 21:43
Manau Justai turi vistiek didelius šansus laimėt . :D
lt Bagacius
Корисник
Регистриран2013-03-29
lt FK Grigiškių Šviesa
lt Justas >> Вторник Јануари 20 - 23:18
Na, pažiūrėsim, pamatysim. Rezultatas jau rytoj ryte bus aiškus :D
lt Justas
Корисник
Регистриран2014-01-08
lt Justas >> Среда Јануари 21 - 10:06
Grigiškės parodė, kad tikrai nėra parankšs varžovas mano komandai. Nors ir vėl atlikau 3 kartus daugiau smūgių, pergalę išsivežti sugebėjau tik pačioje rungtynių pabaigoje :)

Pats turas praėjo labai puikiai, artimiausi varžovai vėl barstė taškus, taigi likus vos 6 rungtynėms turiu 4 taškų persvara. Bet negaliu atsipalaiduoti, už manęs 3-5 vietose išsiriakiavusios komandos turi po lygiai tiek pat taškų, taigi labai greitai galima nusiristi į lentelės vidurį :)

Sekantis blabla namuose, kuris šiandien įveikė grupės lyderį.. Tikėsimės išsikvėpė ir prieš mane jokių fokusų nekrės :D
lt Justas
Корисник
Регистриран2014-01-08
lt blabla >> Среда Јануари 21 - 17:56
Dabar ''gyvybės ir mirties'' rungtynės eina, jau pavyko dvi stiprias komandas paimt, tai kadangi taip sekėsi iki šiol, greičiausiai gausiu nuo tavęs kokie 0:2 ar 1:3 :D
lt blabla
Корисник
Регистриран2013-05-24
lt Justas >> Среда Јануари 21 - 18:06
Haha, labai tiktų ir patiktų man tokia tavo pesimistinė prognozė :D
lt Justas
Корисник
Регистриран2014-01-08
lt blabla >> Среда Јануари 21 - 18:08
Realistinė greičiau, ne pesimistinė :D
lt blabla
Корисник
Регистриран2013-05-24
lt Justas >> Среда Јануари 21 - 20:20
Na, prognozės prognozėms, o kaip ten bus iš tiesų, išsiaiškinsim ryt ;)
lt Justas
Корисник
Регистриран2014-01-08
lt Bagacius >> Четврток Јануари 22 - 12:45
Man atrodo, Grigiškės atsisveikina su 2 Lyga :O Nors mano tikslas nėra toks jau ryškus likti joje, kadangi renku visai kitus dalykus :D
lt Bagacius
Корисник
Регистриран2013-03-29
lt FK Grigiškių Šviesa
lt Justas >> Четврток Јануари 22 - 13:29
Nu jo.. Tavo dienos kaip ir suskaičiuotos jau čia. Atsijaunink, tobulink infrastruktūrą ir lauksim sugrįžtančio, galbūt susitiksim jau I-oj lygoj ;)
lt Justas
Корисник
Регистриран2014-01-08