Лига на Латвија Сезонa 72

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

23. sezona (216)


lv Dainix >> Понеделник Мај 9 - 16:10
Snob mierīgi, es pat nesatraucos. Ja tu nebiji pamanījis tad pēdējās 3 sezonas 95 un Pušmucova spēlēja visās spēlēs ar vienādu taktiku arī pret mani spēlēja vienmēr 5-3-2...
lv Dainix
Корисник
Регистриран2014-04-15
lv SK Latgols
lv Tamaz >> Понеделник Мај 9 - 16:12
@Snob, jā arī es to padomāju!
Tie nebūs nekādi vakarējie klubi salīdzinot ar Pušmucovu vai Ludza95!

@Valentain, Dainixa 2. vieta tikai parāda cik patiesībā zaļa un vāja ir Latvijas Virslīga! Diemžēl bet tā ir.
lv Tamaz
Корисник
Регистриран2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Dainix >> Понеделник Мај 9 - 16:16
Tamaz nu nav man jau tik vājš sastāvs. Pēc sastāva skatoties esmu 3. spēcīgākais virslīgā! Priekšā ir LM un Rītdiena. Arī domāju ka vietu sadalījums būs tieši tāds 1. LM 2. Rītdiena un 3. Es, bet nu sanāca labi nospēlēt pret tiešajiem konkurentiem Rītdienu, Dzirciemu un iegūt pārsvaru tā sauktajās 6-punktu spēlēs.
lv Dainix
Корисник
Регистриран2014-04-15
lv SK Latgols
lv Tamaz >> Понеделник Мај 9 - 16:50
@Dainix es nesaku ka tavs sastāvs ir vājš! Visa virslīga ir vāja! Ar laiku jau atlasīsies tie gudrākie kuri spēs ilgstošāk cīnīties Virslīgā, pārējie atkritīs uz otro un trešo līgu!

Tavs sastāvs ir vienkārši dzīvs pierādījums cik vāja ir virslīgai un ar kādiem gurķiem un nesupertalantiem var paņemt 2. vietu līgā!

Igaunijā moš par piekto vietu tu pacīnītos, bet tas ir pavisam cits stāsts.
lv Tamaz
Корисник
Регистриран2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Snobs >> Понеделник Мај 9 - 16:54
@Dainix, Tu redzi atšķirību starp komandām kuras bezmērķīgi eksistē (Ludza un Pušmočova) un komandas kuras nemitīgi attīstās un cer kaut ko sasniegt ?
Tur būs tas svarīgākais punkts!
Kaut gan Liepāja laikam arī nav diez ko aktīvs, vismaz pēc sezonas ar viņu tāds priekšstats radās, bet varbūt Virslīga visu mainīs.
lv Snobs
Админ на заедницата
Регистриран2015-06-06
lv Citizen Seducer
lv Tamaz >> Понеделник Мај 9 - 16:57
@Snobs es drīzāk gribētu lai City paliek virslīgā, jo šķiet RobisK ir gana aktīvs un transfēros varētu labi papildināties.
Bet ja FK Liepāja iekļūst Virslīgā, tad uzreiz nākošajā arī lido ārā, defa līnija nekāda, vispār sastāvs tīri nekāds...Tur noteikti ir vajadzīgi ļoti zolīdi papildinājumi!
Un tā diemžēl uz riņķi vien!
lv Tamaz
Корисник
Регистриран2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Qwov >> Понеделник Мај 9 - 20:05
Tos menedžerus, kuri vēl nav atklājuši savas nominācijas, aicinu to tomēr izdarīt!
http://rockingsoccer.com/lv/futbols/forum/home-lv/1?topic=67205
lv Qwov
Почетник
Регистриран2015-05-25
lv Arturs Ivanovs >> Понеделник Мај 9 - 21:25
@ Tamaz
nu liec manu sastāvu mierā :)
audzinu pats savējos, tas ir mans resurss. Visi latviešu puikas komandā, ir viens norvēģis ar kkur jauniešos :D
Būšu virslīgā būs 2-3 papildinājumi ap 40-50 milj katrs, ja vispār pieņemšu tādu lēmumu kādu pirkt.
Katram sava folozofija kā veidot komandu!

Pagaidām vsp nav īsti laika pieķerties kādu pirkt, pārdot un pavadīt h ilgi taktiķojot kas, kur un kā. Rēķinājos ap šī gada Novembri/Decembri, kad būs pilnīgi attīstīta iekšējā struktūra, lai veidotu konkurētspējīgu sastāvu virslīgai no iekšienes lienot mārketā minimāli vai vsp nemaz.

Mērķis- izaudzināt jaunos latviešus virslīgai un tur arī spēlēt, bet ko darīt ka viss tik ilgi iet uz priekšu :)
lv Arturs Ivanovs
Почетник
Регистриран2013-10-16
lv Snobs >> Понеделник Мај 9 - 23:26
Vecīt, tev jāapgūst mazās lietiņas, kas kopumā veido vienu lielu komandu, piemēram, sastāvā divi jaunieši, vieglprātīgs tā ir vārtsargu īpašība un apņēmīgs tā ir primāri uzbrucēju (sekundāri pussargu) īpašība - abus vēl ir iespējams labot!

It kā jau nekas, bet daudzi mazie plusiņi jāsasummē, lai iegūtu lielo plusu!

Lai veicās pārspēlēs!
lv Snobs
Админ на заедницата
Регистриран2015-06-06
lv Citizen Seducer
lv Tamaz >> Вторник Мај 10 - 09:41
Nu tad jau lielākas izredzes izdzīvot un cīnīties ir tam FC DeathClaws.
Diemžēl kārtējais tūrists pretendē uz Virslīgu! :(
lv Tamaz
Корисник
Регистриран2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv egolav >> Вторник Мај 10 - 10:04
Dārgie admini, varbūt tomēr var iedot banu šim kungam, kas nāk un nozākā visus pēc kārtas, neskatoties uz to, ka pats ir sasniedzis vēl mazāk?


Liepāja ir izcīnījusi pārliecinošu otro vietu 2. līgā. Pateicoties 2 virslīgas klubu iznīcināšanai tas visticamāk dos iespēju startēt virslīgā. Tātad vieta nopelnīta. Punkts.
lv egolav
Корисник
Регистриран2014-10-05
lv Laachi
lv Tamaz >> Вторник Мај 10 - 12:19, Уредено Вторник Мај 10 - 12:21
@egolav, Jā FC DeathClaws tik tiešām ir izcīnījis vairāk titulu/trofeju nekā es!

Jā esmu sasniedzis apaļu 0 egolav! :D
4(!!!) Kausa fināli un viena trofeja!
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-13264/museum
Ko tu tikmēr?

4(!!!) Reizes piedalījies U21 Čempionu kausā un
LĪDZ ŠIM esmu labākais Latvietis!

U21 Champions Cup ceturtdaļfināls!

Kādēļ tu pārspīlē un apmelo mani?
lv Tamaz
Корисник
Регистриран2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Tamaz >> Вторник Мај 10 - 12:23, Уредено Вторник Мај 10 - 12:26
''Tātad vieta nopelnīta. Punkts.''

Atkal tu kārtējo reizi maldies un pierādi savu nemākulību!

Vietu viņš nopelnīs tikai tad, ja uzvarēs pārspēlēs FC DeathClaws un tikai tad ja pēc tam vēl spēs uzvarēt Carnikava City!


http://rockingsoccer.com/lv/futbols/tournaments

Ja nezināji, tad U21 ČK ir starptautisks turnīrs, kur piedalās RS visi labākie.
Tur esmu spēlējis 4x un ieguvis ļoti vērtīgus exp punktus saviem spēlētājiem (par vienu spēli dod 450exp)

Bet ko tu tikmēr? :DDDDDDDDD
lv Tamaz
Корисник
Регистриран2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv egolav >> Вторник Мај 10 - 12:32
Nu ja jau spēlē tik krutos turnīros, tad to turnīru forumos arī spamo. Ah tiem bērnu turnīriem tādu nav. Ups.. Nu tad spamo 4. līgā un nelien te pie mums nīkuļiem.

Mosties: te visu nosaka līgas līmenis, kur spēlē.
lv egolav
Корисник
Регистриран2014-10-05
lv Laachi
lv Tamaz >> Вторник Мај 10 - 12:38, Уредено Вторник Мај 10 - 12:40
Ā, atvaino... nākošreiz, kad gribēšu kaut ko šeit uzrakstīt prasīšu tavu atļauju!

Tad jau tu esi 6 krutākais džeks ciemā, lai gan titulu, turnīru un kausu ziņā esi apaļa nulle salīdzinot ar mani! :o

21. sezonā tevi sakāvu un atstāju jaņos U21 Kausa pusfinālā, zīmīgi ka tajā sezonā arī uzvarēju :)
lv Tamaz
Корисник
Регистриран2013-07-20
lv Football Club Skonto