Лига на Полска Сезонa 46 [4.3]

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

Sezon 24 (5)

pl Jajek >> Недела Мај 15 - 21:52
Witam ligo 4.3. Nie wiem czy już grałem w tej lidze, a gram już nie wiem który sezon w 4 lidze. W ostatnim, 23, sezonie odpadłem w barażach do 3 ligi. Nie ukrywam, że teraz będę walczył o awans. Życzę wszystkim powiedzenia. Do zobaczenia na boisku.
pl Jajek
Корисник
Регистриран2015-03-27
pl Mirmił >> Среда Мај 18 - 07:41
Witaj w 4.3! :) Ja tam planuje skromne 4 albo 5 miejsce na koniec sezonu, więc jak dla mnie możesz awansować i to bezpośrednio :)
pl Mirmił
Корисник
Регистриран2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mirmił >> Петок Мај 20 - 14:49
Po dzisiejszym meczu to bym wyrzucił cały podstawowy skład gdzie "pieprz rośnie" :( Same niecelne podania i dobre zamysły źle wykonane ... ech szkoda gadać :(
pl Mirmił
Корисник
Регистриран2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mirmił >> Четврток Јуни 2 - 14:21
W końcu awans do 6 rundy Pucharu ... teraz to mogę nawet spaść z ligi :D
pl Mirmił
Корисник
Регистриран2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Jajek >> Вторник Јули 5 - 07:14
Mamy awans do III ligi. Trochę szczęścia miałem, bo w pierwszym meczu przeciwnik dostał dwa czerwienie. I mecz wygrany 2-1. W drugim zmiana taktyki i bardziej ostra gra zaowocowała lepszą grę w środku pola. Wg statystyk Ruch Chorzów był lepszym zespołem. Nie na marne było siedzenie i analizowanie oraz ustawianie różnych wariantów taktycznych. Żegnam się z IV ligą. Teraz czas na wzmocnienia i spinanie pośladów co by utrzymać się w III lidze. Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu swoich klubów.
pl Jajek
Корисник
Регистриран2015-03-27