Лига на Полска Сезонa 48

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

Turniej bukmacherski - dyskusja. (4)

pl Sekker >> Сабота Април 30 - 07:28
Witam!
Jak wiadomo z wszelkimi konkurencjami sportowymi, a w szczególności z piłką nożną związany jest także inny, trochę mniej fizyczny sport - zakłady bukmacherskie.
Dlatego wychodzę z pomysłem by stworzyć nasz RS`owy turniej bukmacherski. Celem tego pomysłu byłaby przede wszystkim zabawa i zwiększenie aktywności na forum, ale także oczywiście to czego w bukmacherce nie może zabraknąć - WIELKIE WYGRANE.

Tak wyglądają wstępne założenie. Przejdźmy do szczegółów.
Co do wygranej, nie byłyby nią pieniądze, a kupony VIP. Byłyby one sfinansowane z wpisowego wszystkich uczestników turnieju.

Wyglądałoby to mniej więcej tak, że wybralibyśmy osobę, której każdy uczestnik na konto wpłacałby wpisowe przed rozpoczęciem turnieju. Co do osoby musiałby to być ktoś godny zaufania, u kogo nie musielibyśmy się bać o nasze pieniądze. Proponowałby Anomandera ze względu na to, że każdy go tutaj zna i przede wszystkim jest administratorem. W tym miejscu chciałby poprosić Anomandera o wypowiedzenie się czy zgodziłby się na taką funkcję i innych chętnych do uczestniczenia w tym turnieju czy zgadzają się z moją propozycją.

Co do wysokości wpisowego byłaby to kwota raczej symboliczna, powiedzmy 10-20 zł. Jak już pisałem wcześniej wygraną byłyby kupony VIP i tak: np. I miejsce - 4 kupony, II - 2 kupony, III miejsce - 1 kupon. Oczywiście wysokość nagród byłaby ustalona dopiero po określeniu liczby uczestników i wysokości wpisowego.

Co do samych zakładów:
Każdy uczestnik turnieju obstawiałby dokładny wynik na każdą kolejkę rozgrywek naszej RS`owej I ligi. Za trafienie dokładnego wyniku przysługiwałby 3 punkty, za wytypowanie prawidłowo zwycięscy lub remisu 1 punkt.
Ze względu na wysoką częstotliwość rozgrywania meczy można by obstawiać wyniki na 3 kolejki do przodu.

Prowadzeniem całego tego biznesu zajmowałbym się ja. Przyjmowałby zakłady, podliczał punkty i aktualizował tabelę.
Można by także przed rozpoczęciem sezonu włączyć do tego zakład na to jak będzie wyglądać TOP3 na koniec sezonu i za każdy trafny typ mogłyby przysługiwać dodatkowe 3 punkty.

Przepraszam za wszelkie nieścisłości i niejasności. Zapraszam do dyskusji, dodawania własnych pomysłów i usprawnień. Jeśli pomysł by się przyjął to można by ruszyć z nim od nowego sezonu.

Pozdrawiam! ;)
pl Sekker
Корисник
Регистриран2013-05-22
pl Wojtas >> Сабота Април 30 - 09:47
Pomysł fajny, chętnie wezmę udział, tylko proponowałbym zamiast meczów RS typować wyniki prawdziwych meczów. Codzienne zliczanie takiej liczby meczów może być dla prowadzącego nużące. Moim zdaniem moglibyśmy zacząć od ME we Francji lub już teraz i typować najciekawsze mecze ligi polskiej, hiszpańskiej, angielskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej, Ligi Europy i Ligi Mistrzów. Przykładowo 8 meczów tygodniowo.

Jeśli Anomander się nie zgodzi, to proponowałbym kogoś zaufanego z go2goal, znacie się świetnie to wybierzecie kogoś odpowiedniego.
pl Wojtas
Почетник
Регистриран2013-01-16
pl Sekker >> Сабота Април 30 - 09:56
Wystąpiłem z pomysłem na stawianie meczy w RS, ponieważ umówmy się, że pomimo tego, że jest to gra piłkarska to nie każdy musi się interesować na co dzień piłką nożną i znać się na niej.
Druga sprawa to stawianie meczy w RS dodałoby naszej lidze nieco smaczku, a także liczę, że zwiększyłoby aktywność i dyskusję na forum.

Zliczanie punktów myślę, że nie trwałoby aż tyle, a w przypadku dużej ilości uczestników, jeśli ktoś byłby chętny to mógłby mi pomóc w prowadzeniu tego ;)

Oczywiście jeśli jednak większość byłaby za stawianiem prawdziwych rozgrywek to można by tak zrobić :)
pl Sekker
Корисник
Регистриран2013-05-22
pl EGS >> Недела Мај 1 - 12:45
Pomysl dpbry. Sam kiedys o tym myslalem ale wlasnie , odstraszylo mnie to liczenie. Jesli ktos ma naprawde sporo czasu to ja jestem Za.
pl EGS
Корисник
Регистриран2013-02-05