Лига на Полска Сезонa 48

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

Sezon 20 - dyskusja ogólna (98)


pl Vordum >> Петок Декември 11 - 21:55
Nie, ta chwila po prostu oznacza zbliżający się koniec g2g :D
pl Vordum
Корисник
Регистриран2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Vincente >> Петок Декември 11 - 21:57
A ja se tam siedze ale nic kompletnie się nie dzieje... Nuda nuda nuda. A szkoda bo mieliśmy tam większe forum o Rsie niż na samym Rsie haha.
pl Vincente
Корисник
Регистриран2014-05-29
pl Azmo >> Сабота Декември 12 - 08:16
Sekker to nie ja miałem odejść przez koniec gry, to gra ma sie skończyć, bo ja odszedłem :P

Tutaj też mozna by coś rozkręcić. Jest nas kilku przecież, a zainteresowanych dyskusją mozna znalezc pewnie i tu ;)
pl Azmo
Почетник
Регистриран2013-05-11
pl gothart >> Сабота Декември 12 - 16:17
Ależ Ci twórcy gry sa beznadziejni. Nie dość, że wprowadzają wielką zmianę ze sprzedażą zawodników do banku, to jeszcze informują o tym kilka dni przed wprowadzeniem zmian. Nie trenowałem zbędnych graczy, bo wiedziałem, że jak nie sa super, to później ich nie sprzedam, a teraz byle jakiego grajka można spuścić za 48mln.
pl gothart
Почетник
Регистриран2013-06-16
pl Vincente >> Сабота Декември 12 - 19:38
No nie każdego jak to nazwałeś byle jakiego za 48mln puścisz...
Myśle że ten limit 12mln 80% się nie utzyma. Będzie obniżenie go.
pl Vincente
Корисник
Регистриран2014-05-29
pl ArunA >> Сабота Декември 12 - 20:09
Ciesz się, że w ogóle coś wprowadzają, nie azmo i vinc? :D
pl ArunA
Корисник
Регистриран2013-07-29
pl gothart >> Сабота Декември 12 - 20:38
Za ponad 40 baniek Azmo spuścił jakiegoś średniego GK, który pewnie wcale by się nie sprzedał, a takich zawodników oddawanych jest mnóstwo. Obniżenie później tej kwoty byłoby jeszcze większym głupstwem
pl gothart
Почетник
Регистриран2013-06-16
pl Azmo >> Сабота Декември 12 - 22:05
Prawda, że teraz mozna zarobić, ja tak dwóch graczy sprzedam (ten GK i midek). W poprzednich okienkach moze połowe z tego bym dostał (pamiętać trzeba, że nam sie kurs jednak troche zmienił).
Z doświadczenia z innych gier jednak bym nie narzekał, bo twórcy jednak mają jakąś wizję gry i ją realizują. Obecnie na rynku jest przesyt graczy przez co sprzedawanie kogoś było nie lada wyzwaniem, teraz bedzie masowe sprzedawanie do banku średniej klasy graczy.
Ja poszedłbym dalej i coś z tymi graczami zwolnionymi zrobił, bo są całkiem niezli. Byłbym za wprowadzeniem możliwości kupna takiego gracza, by uniknąć oczekiwania na to iż jakiś gracz sie tam znajdzie, mozna by wprowadzić jakiś procent kasy dla klubu, który go do banku sprzedał. Jest to jakaś opcja, oczywiście pomysł do dopracowania.
pl Azmo
Почетник
Регистриран2013-05-11