Лига на Полска Сезонa 48

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

Sezon 24 - dyskusja ogólna (130)


pl Sekker >> Вторник Јули 5 - 16:38
Jak się wykłada 1,5 mld żeby móc grać na 120 tysięcznym kolosie to później nie stać :D
pl Sekker
Корисник
Регистриран2013-05-22
pl Azmo >> Вторник Јули 5 - 17:16
Ale już szybciutko zbieram i na nastepne okienko coś konkretnego sie uzbiera :D
pl Azmo
Почетник
Регистриран2013-05-11
pl Anomander >> Вторник Јули 5 - 17:50
@Azmo

Warto, w sumie z topowymi klubami europy się o niego biłem i z 20% szansy wygrałem.

A dlaczego? Inteligentny to w tej chwili jeden z najlepszych perków w grze dla pomocników i obrońców, ponieważ nie dość, że nie muszę trenować piłki taktyki (co przy skoku 4->5 robi ogromną różnicę) i jeszcze mogę mu wytrenować pełno zdolności. Do tego ma agresywnego, co jest najlepszym perkiem dla obrońcy z tych co nie można wyuczyć :)
pl Anomander
Корисник
Регистриран2013-03-05
pl Vordum >> Вторник Јули 5 - 18:07
I trzeba do tego doliczyć że inteligenty nie podnosi wartości zawodnika, bo gdyby podnosił to pewnie za większą kwotę by ten zawodnik poszedł
pl Vordum
Корисник
Регистриран2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Mateusz >> Вторник Јули 5 - 18:07
Uff się udało, chociaż już widziałem, że silnik włączył tryb dramaturgi, przy wyniku 2-0 dla przeciwnika, jego napór trwał :P

No gratki awansu Kinol i dozobaczyska w lidze:)

U mnie jeden zakup młodzika za prawie 100 baniek. Za 2 sezony powinien dawać rade :)

Z innych transferów to muszę chyba jakiegoś obrońcę kupić :)

Kasy mało, ledwo 60 baniek to szału nie ma ;/
pl Mateusz
Корисник
Регистриран2015-08-02
pl Vordum >> Вторник Јули 5 - 18:22
Jestem w grze od 22 sezonów, 13 spędziłem w 2 lidze.. no w końcu mi się chyba należało :D Także dzięki :D
I przypominam Ci że nie będzie już ze mną tak łatwo :3
pl Vordum
Корисник
Регистриран2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Azmo >> Вторник Јули 5 - 18:55, Уредено Вторник Јули 5 - 19:22
@Anomander

Rozumiem, że te specjałki dają sporo, ale te podstawowe parametry są tylko solidne jak na grajka z 10 poziomu. I stąd pytanie czy było warto ;)

Choć jednak może się mylę? Nie wiem, jakoś ciężko mi sie przełamać i aż tak pokaźne kwoty wydawać na zawodników, wole inwestować w stadion :P
pl Azmo
Почетник
Регистриран2013-05-11
pl Sekker >> Среда Јули 6 - 07:42
Jeszcze Wojtas dołączył do transferowej karuzeli :D
pl Sekker
Корисник
Регистриран2013-05-22
pl Vordum >> Среда Јули 6 - 12:23
No i rzucają człowieka na głęboką wodę.. pierwszy mecz z mistrzem xD
pl Vordum
Корисник
Регистриран2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Wojtas >> Среда Јули 6 - 14:01
Napastnika potrzebowałem z dobrymi strzalami, więc grosza nie szczędziłem, bo moi to młode wilcy i tak duzo nie strzelaja. Moze jeszcze kogos kupie, bo duże sumy przywedruja niedługo do klubu.
W przyszlym sezonie już planuję powrót do ekstraklasy.
pl Wojtas
Почетник
Регистриран2013-01-16