Лига на Полска Сезонa 60

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

Sezon 47 (90)


pl Zabrzu >> Вторник Септември 3 - 19:53

Fajnie się to czyta ;)

Moja przygoda w eur pucharach chociaż raz tra chwilkędłużej niż dwa mecze ;) Liczę na awans do baraży.

pl Zabrzu
Корисник
Регистриран2013-04-26
pl Gamonie FC
pl Szakal >> Среда Септември 4 - 08:32, Уредено Среда Септември 4 - 09:28

Dobry i remis, chociaż szkoda prowadzenia już 2:0. :/

PS. Potwierdzam, Katian, fajnie się to czyta, zawsze jakieś urozmaicenie. Obyś wytrzymał z takimi informacjami jak najdłużej. :) 

pl Szakal
Корисник
Регистриран2014-11-10
pl Katian >> Среда Септември 4 - 14:57

Nie wiem, czy wytrzymam, bo z tym klepaniem punkcików i ustalaniem "11" kolejki schodzi mnie ok. 30 minut :P

Ale cieszy mnie, że Wam się podoba, postaram się kontynuować takie podsumowanie kolejki. 

I udało mi się dzisiaj pokonać Nurka - jestem w szoku. Szykuje się zmiana lidera.

pl Katian
Корисник
Регистриран2013-06-16
pl Biały Legion
pl Nurek >> Среда Септември 4 - 17:23

I przegrałem. Zaskakująco długo trwała moja dobra passa i musiała się kiedyś zakończyć.

pl Nurek
Корисник
Регистриран2013-02-05
pl KS Nurki
pl Vordum >> Среда Септември 4 - 19:31

Aeh i kolejny mecz bez punktu

pl Vordum
Корисник
Регистриран2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Allocer >> Среда Септември 4 - 21:17

Sen znowu trzy bramki :P wariat

pl Allocer
Корисник
Регистриран2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Katian >> Четврток Септември 5 - 06:46, Уредено Четврток Септември 5 - 20:16

4 kolejka za nami.

Passa Nurka została przerwana, ale trzeba przyznać, że była imponująco długa. Nurek był niepokonany przez 77 kolejek. Ostatni mecz ligowy przegrał w 16 kolejce 44 sezonu z Champion Team. W tym sezonie porażka z Białym Legionem kosztowała go utratę pozycji lidera na rzecz Radomiaka, który pokonał w hicie kolejki Bratrstwo Wlkodlaka 2:1.

Kolejny punkcik na swoim koncie zapisał Szakal, remisując u siebie z MZKS Czupakabra Słupsk★.

Blisko zdobycia punktu był też drugi z beniaminków, ale uległ u siebie Poland Alloces Force 2:3. Kolejnym hat-tickiem popisał się He Sen. 

Gra na stadionie Rose Bowl wyraźnie sprzyja La Zabawie. Drugi mecz u siebie i druga wygrana 4:0. Trzeba jednak przyznać, że mocno pomogła w tym kontuzja bramkarza gości, który prawdopodobnie nie zagra w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Wolnym Kłaj. To stwarza ogromną szansę przed beniaminkiem na kolejne punkty. 

 

A oto "11" 4 kolejki według Katian Fantasy Rocking Soccer:

BR: Ying (KP Ruta)

OBR: Eng (KP Ruta), Ben-Ami (Gamonie FC), Orbegozo (Champion Team), Montana (Champion Team)

POM: Abdijevic (La Zabawa), Radziszewski (La Zabawa), Lamyaghri (KP Ruta)

NAP: Sen (Poland Alloces Force), Fidler (La Zabawa), Gracz (Radomiak)

pl Katian
Корисник
Регистриран2013-06-16
pl Biały Legion
pl Szakal >> Четврток Септември 5 - 07:24

Ale demolka. :/ ręcznik w bramce. :/

pl Szakal
Корисник
Регистриран2014-11-10
pl Vordum >> Четврток Септември 5 - 10:14

Jeśli wszyscy na wyjeździe mają strzelać dziś po 5 bramek to ja nie mam nic przeciwko :D

pl Vordum
Корисник
Регистриран2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl SzpaQ >> Четврток Септември 5 - 13:26

O cholerka 2 moich obrońców  w 11 kolejki:0

@Katian Nawet nie wiedziałem o tym,że Nurek ost raz przegrał ze mną,ale kiedy to było :D

pl SzpaQ
Почетник
Регистриран2014-01-02
pl Vordum >> Четврток Септември 5 - 14:56

W końcu się udało, ale nie bez problemów :D

pl Vordum
Корисник
Регистриран2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Katian >> Четврток Септември 5 - 20:13, Уредено Четврток Септември 5 - 20:32

Radomiak wciąż liderem po 5 kolejce. Trzeba przyznać, że dzisiejsza wygrana z Wiksiarzem nie przyszła łatwo. Wyrównany pojedynek zakończył się wynikiem 1:2.

Gamonie remisują w hicie kolejki z La Zabawą i są obok Radomiaka drugim zespołem, który nie przegrał jeszcze w tym sezonie.

Prawdziwy festiwal strzelecki w wyjazdowych spotkaniach urządziły sobie zespoły: Bratrstwo Wlkodlaka oraz Champion Team, zdobywając po 5 goli.

Vordum odnosi pierwsze zwycięstwo w sezonie, które pozwoliło mu wyjść ze strefy spadkowej. Pierwszy punkt zdobył też Vincente, zatrzymując u siebie Biały Legion po kapitalnym występie bramkarza Piotra Miary.

Poniżej "11" 5 kolejki Katian Fantasy Rocking Soccer:

BR: Miara (PGR Pługi Trójki)

OBR: Zsoldos (Biały Legion), Kurzeja (Biały Legion), Sinuhe (KS Nurki)

POM: Zimiński (KS Nurki), Tsai (Champion Team), Łaniewski (Bratrstwo Wlkodlaka), Kochmański (Bratrstwo Wlkodlaka)

NAP: Roma (Bratrstwo Wlkodlaka), Mersinli (Champion Team), Cardoso (KS Nurki)

Następna kolejka już jutro, a w niej między innymi pojedynek niepokonanego w tym sezonie Radomiaka z Poland Alloces Force, w którego barwach imponuje skutecznością lider klasyfikacji strzelców He Sen. Ciekawie zapowiada się też starcie La Zabawy z Nurkiem. W tym sezonie La Zabawa czuje się u siebie wyjątkowo mocno, ale czy będzie w stanie urwać punkty obrońcy tytułu? Przekonamy się jutro.

pl Katian
Корисник
Регистриран2013-06-16
pl Biały Legion
pl Katian >> Петок Септември 6 - 15:00

Vincente już się nie loguje, ale jego bramkarz czyni cuda - 22 strzały obronione w 2 ostatnich meczach i zapunktował zarówno ze mną, jak i z Nefixem. Swoją drogą ostatnie 3 mecze u mnie to loteria - wygrana z Nurkiem, a potem remisy z Vincentem i MZKS-em, chociaż w obu meczach miałem sporą przewagę.

pl Katian
Корисник
Регистриран2013-06-16
pl Biały Legion
pl Szakal >> Петок Септември 6 - 22:30

Fajnie, karny w 9. minucie, czerwona w 14. minucie i weź tu graj... Jak po takim sezonie i takiej dominacji w 2 lidze się nie utrzymam to lepiej kończyć z tą grą, bo nie ma szans widocznie, szkoda się męczyć, skoro 1. liga tak odjechała. :/

pl Szakal
Корисник
Регистриран2014-11-10
pl Trxior >> Недела Септември 8 - 09:18

Akurat wygranie 2 ligi to nic takiego, bo tam większość kupuje zawodników na pałe, nie mając ani bazy ani akademii na dobrym poziomie. Jedyną drużyną, która ma jakiś plan na to, żeby zaistnieć w przyszłości w 1 lidze jest chyba Obra Kościan.

pl Trxior
Корисник
Регистриран2013-04-20
pl La Zabawa