Лига на Полска Сезонa 78 [3.1]

Форум: Форум за лигата rss-feed

Разговарајте за Вашата лига, кои се фаворити за освојување на лигата оваа сезона? Кој ќе биде промовиран/исфрлен, каков е Вашиот напредок во купот?

Врати се на форумскиот каталог

Sezonówka (382)


pl Mario >> Недела Јуни 23 - 06:41

No i się nie udało :(

pl Mario
Корисник
Регистриран2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Tomplus >> Четврток Август 8 - 16:41

Czyli musisz postarać się w kolejnym sezonie, ale i tak sukces. Finał jest, chociaż to taki finał pocieszenia. Tak jak mistrzostwo ligi juniorów :D

pl Tomplus
Корисник
Регистриран2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl globuss >> Четврток Август 8 - 19:34, Уредено Вчера - 21:11

Chyba ci się ligi pomyliły Tomplus :P

Mario to i tak duży sukces osiągnął tym finałem. W mistrzostwo jego nie wierzyłem, jak ja z nim walczyłem mniej więcej na równi w półfinale, a Stormblast ma takich zawodników u21, którzy byliby gwiazdami w moim pierwszym składzie xd

pl globuss
Корисник
Регистриран2021-07-04
pl Globiki
pl Atluck >> Петок Август 9 - 11:59

Dobra, awans zabezpieczony. Poza regularnym trenowaniem to właściwie ani razu nawet składu sam nie ustawiłem, w 2lidze to już nie wystarczy 😅😅

pl Atluck
Корисник
Регистриран2013-05-29
pl Kot Harold
pl globuss >> Сабота Август 10 - 09:01

A tam gadasz Atluck, Katian jest wysoko w 1 lidze nie ustawiając taktyk wcale xd

pl globuss
Корисник
Регистриран2021-07-04
pl Globiki
pl Atluck >> Сабота Август 10 - 20:22

Ej, ale to jest trochę z premedytacją bo za każdym razem kiedy próbowałem robić to sam, to nie idzie xD xD

Nie ogarniam po prostu co i jak z silnikiem gry, więc liczę na asystentów, ja tylko zbieram honory xD

Ale tak sobie podsumowałem 2część sezonu (chyba 1 transfer zrobiłem pomocnika), 14 zwycięstw i 1 remis.

pl Atluck
Корисник
Регистриран2013-05-29
pl Kot Harold
pl globuss >> Недела Август 11 - 07:58

No w połowie sezonu to ciasno było tam na górze tabeli, w pewnym momencie chyba z 5 klubów miało tyle samo punktów. No ale wysunąłeś się na prowadzenie i wygrałeś z zapasem 8 punktów.

Jeżeli chodzi o taktykę to polecam pooglądać mecze z klubowych mistrzostw świata. Wszystkie taktyki, którymi ludzie tam grają, są w miare podobne. Mógłbyś je potestować i sprawdzić, która działa najlepiej dla ciebie. Sam tak robiłem i myślę że taktyka, którą obecnie gram jest bardzo solidna.

pl globuss
Корисник
Регистриран2021-07-04
pl Globiki