Competitie van Bulgarije seizoen 46

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Gesloten Сезон 29 (744)


bg Готин >> donderdag maart 16 - 16:14, Bewerkt donderdag maart 16 - 16:25
Това второ място беше неочаквано, а се чудех дали ще успея да задържа четвъртото пред Тео и Марин. Ще пропусна лесните противници в Лига Европа, дано да успея да вляза в групите обаче.

За мен сезонът ще се запомни с построените сгради - стадион 10 ниво, фен магазин, кетъринг. Приходите ми също са рекордни и не са благодарение на продадени играчи. Надявам се в този трансферен прозорец да намеря най-после такива, каквито ми трябват.

Накрая - честито на Сима. Явно ранното отпадане в Европа му помогна да си върне първото място у нас, което не е никак незаслужено. Дори и в предните два сезона според мен той имаше най-силният отбор. Поздравления и за Бо, който продължава със силните си мачове, но го виждам как е горе-долу на моето равнище - силни мачове, но никога не успява да стигне върха. За останалите съжалявам, че не мога да кажа нищо, но гледам само отборите, с които се конкурирам.

П.П. За светлото бъдеще - интересно ще бъде какво ще се случи, след като се намали ролята на Рандъма. Би трябвало вече силата на играчите и тактиката на мениджъра да дават още по-добри резултати (което за мен не е много добре :) ).
bg Готин
Beginner
Geregistreerd2013-09-26
bg Sima >> zaterdag maart 18 - 03:10
Радвам се, че успях в последния момент да спечеля някой и друг трофей, преди да са влезли в сила новите честни правила. Че тогава едва ли ще успея да се вредя сред незаслужено вечно прецаканите. Аз да си свиквам, че точно в евротурнирите след 16:4 удара загубих с 2:0, така че това ме чака от следващия шампионат. Пък и със същите маймуни наскоро завърших на пето място, като едвам успявах да спечеля някой мач.
Само ми е чудно какво точно ще стане - в предния шампионат лидерите не губеха никакви точки срещу останалите отбори, а в същото време има отбори, които трябва да спрат да пропадат заради този рандъм. Дали ще се получат още по-скучни резултати (шампионати) или най-накрая умишлено тъпканите ще се съвземат. А аз съм сигурен, че ще се задържа в топ8. Върви ми с прогнозите и от там има чудестна видимост за борбата за челните места.
bg Sima
Vertaler
Geregistreerd2013-02-08
bg Dragomir >> woensdag maart 22 - 19:40
Каква драма в плейофите :О В 4 мача паднаха 30 гола- може би е рекорд :) Да е честита промоцията на Радецки и Пехтеда и успех в А група
bg Dragomir
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Mika >> maandag mei 8 - 07:40, Bewerkt maandag mei 8 - 07:42
Честито на Харабиите за третата заслужена купа и на Лъвовете за шампионската титла. Гордея се, че съм един от малкото успели да отмъкнат точно от тези зверове :) А като се замисля, че някога се борих с него за първото място ... ах, носталгия!

Миньоро и Смунк - Браво! Много силно се налагате в лигата :)

Към малко по-слабите отбори - оглеждайте се за българчета на пазара след два дена - ще продавам силни младежи с потенциал > 10
bg Mika
Communitybeheerder
Geregistreerd2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> maandag mei 8 - 08:20
Имам чувството, че съм отборът с най-много втори места в лигата. Но няма как да си кривя душата - само 1 път имах реална възможност за първото място и не успях.

Този сезон малко го пропуснах - с изненада установих, че играя финал за купата. Единствената ми надежда беше, че досега Симата никога не е взимал 4 купи подред, а вече имаше 3 :) Да живее статистиката!

Все пак най-забележителното за този сезон е, че нямахме нито един коментар във форума. Откакто играя това не се беше случвало. Това малко ме притеснява, макар и аз самият да се въздържам да пиша. Дано да не е началото на края на скромната ни общност.
bg Готин
Beginner
Geregistreerd2013-09-26
bg Dragomir >> maandag mei 8 - 09:55
Поздравления и от мене за добрия сезон :) Аз направих много лош сезон :( 10 поредни загуби и 22 мача без победа. Но следващия сезон,ще си подмладя състава и се надявам на бързо завръщане
bg Dragomir
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Sima >> dinsdag mei 9 - 10:54, Bewerkt dinsdag mei 9 - 10:55
Много символично пишем в темата за сезон 29, въпреки че е сезон 30. Уж трябваше да се махне рандъма и вече отборите, които бяха прецаквани от лошия късмет да дръпнат, а накрая класирането много прилича на миналогодишното. За мой късмет.

Честито на Готин! Може да не става шампион, но винаги успява - нанася ми единствената загуба, краде Купата и други такива подривни дейности... Но в крайна сметка, аз му преча повече. Без мен щеше да има поне 6-7 титли.

Тъй като не виждам нищо ново в шампионата, няма и да го коментирам. Сериозни мениждъри спират да играят. Идват на тяхно място чужденци. Някой се опитват наистина да направят нещо. А от българските в момента няма нови мениждъри. Разликите явно са големи, само по инерция да се играе, пак много успяват да си задържат мястото. Или има нещо друго.

Драго, реши си къде ти е по-интересно - в 1 или 2 дивизия и оставай там ;) Лично аз съжалявам, че китаецът си задържа на 15 място отбора и си замина. А беше почнал с добри реформи.
Стискам палци на отборите от 2 дивизия за плейофите.
bg Sima
Vertaler
Geregistreerd2013-02-08