Competitie van Bulgarije seizoen 59

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Gesloten Сезон 29 (744)


bg Готин >> vrijdag oktober 24 - 13:17, Bewerkt vrijdag oktober 24 - 13:18
Правя нова за този сезон, тъй като пишем само в една тема и става голям компот.

Два дена подред играя срещу един и същи отбор в един и същи час и то като домакин и в двата мача. Досега не бях обръщал внимание, а и не мога да проверя мачовете на младежките отбори за предни сезони. Случвало ли ви се е досега?
bg Готин
Beginner
Geregistreerd2013-09-26
bg toni_s >> vrijdag oktober 24 - 14:09
И на мен ми се случи същото, през миналия сезон.
bg toni_s
Gebruiker
Geregistreerd2013-11-29
bg Minyoro
bg Sima >> maandag oktober 27 - 17:36
Шегуваш ли се? Има си порядки - всичко в нея тема. Няма значение кое къде се намира. В темата за националния отбор обсъждаме превода. Никой не желае да използва "Форум", ти искаш и нова тема.

Може би ако се сложи тема "Оплакване", може и да има успех, но тогава няма да се пише в темата "Здравейте".

Иначе този сезон вече нямам такъв гъдел за всички купи в един сезон. Събрах карето, като в шампионата нямах играч с повече от 21 мача и то ги направиха в самия край. Същата ситуация с Купата. Иначе имам стимул да играя още и да печеля, тъй като все още продавам актуални национали, а други отбори привличат наистина качествени играчи. Единствено проблем е свободното време, пореден трансферен прозорец тотално пропуснах всичко. Но всеки си има собствени приоритети и своето свободно време.
bg Sima
Gebruiker
Geregistreerd2013-02-08
bg Dictator >> maandag oktober 27 - 20:09
Сима мерси, че преведе текста, че изобщо не ми се занимаваше да го четам на английски. Тоя енджин го правят все по-сложен и на новите в играта съм сигурен, че ще им стане лошо...
Имам чуството, че системата стана по-интелигентна от създателите и.
bg Dictator
Gebruiker
Geregistreerd2013-04-22
bg Sima >> dinsdag oktober 28 - 23:31
Няма защо, то това ми е "работата". Живот и здраве след седмица като вече съм свободен, да се свърши започнатото.
Колкото до новите - всеки е добре дошъл да напише един наръчник за новобранци.

Колкото до този сезон, интересна ситуация със само един бот. Останалите са активни играчи, така че плейофите за оставане (плей-аут) ще са много интересни този път.
След първия "домакински кръг", този път бе интересно колко ще е важно домакинството.
bg Sima
Gebruiker
Geregistreerd2013-02-08
bg Dictator >> donderdag oktober 30 - 16:33
Mн добре започнах тоя сезон...
bg Dictator
Gebruiker
Geregistreerd2013-04-22
bg Teo >> donderdag oktober 30 - 18:03
Ето,че и Симата е човек и има дни в които не върви дори и на него..иначе поздравления на Тони за лудата победа на най негостоприемния стадион в България
bg Teo
Gebruiker
Geregistreerd2013-04-05
bg Teos Stars
bg Sima >> donderdag oktober 30 - 18:07, Bewerkt donderdag oktober 30 - 18:11
32 удара, второто полувреме е с втория си вратар. Аз моите голове ги изхабих по-рано през днес. Прав си, има и такива дни. Браво на него. Добре, че сега ме би, а не на финала за Купата ;)
bg Sima
Gebruiker
Geregistreerd2013-02-08
bg Христо Джахов >> donderdag oktober 30 - 19:45
То вярно, че ако няма такива мачове симата ще е 25 победи и 5 равни секи сезон в най-лошия случай. Ама и 17 спасени удара не знам дали и вратар със златна блокиране ще направи. Не знам ама мисля е миньоро има всеки сезон по 1-2 такива мача. Ако не греша, когато влезе в 1 лига победи симата с тактика от сорта на 6-3-1 и играчи само в левия фланг :D. Аз стигам до заключение, че в тази игра защитна тактика няма или поне аз като направя такава падам с по 3 гола и не съм имал никакви удари към противниковата врата.
bg Христо Джахов
Gebruiker
Geregistreerd2013-10-01
bg Dictator >> donderdag oktober 30 - 19:47
Тео как да му не е вървежен дена- виде ли резултата 10:0?
bg Dictator
Gebruiker
Geregistreerd2013-04-22
bg Teo >> donderdag oktober 30 - 21:07
Диктаторе,не се вълнувам много много от мачовете на симата поне до груповата фаза,защото знам,че ще намери място там..Но също така мисля,че и с втория си отбор е с класи над поне половината отбори в нашето скромно първенство и пак си е изненада загубата му
bg Teo
Gebruiker
Geregistreerd2013-04-05
bg Teos Stars
bg Xitap >> donderdag oktober 30 - 21:18
Браво на Миньорите, страхотна игра! Аз пак почвам бясно, и накрая 5-6 място ме зове :D
bg Xitap
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-21
bg Arda
bg toni_s >> donderdag oktober 30 - 22:24
Като видях какво е станало, не можах да повярвам. Ето за това харесвам тази игра толкова много - никога не знаеш какво да очакваш. Не особено заслужена победа, но кой би могъл да надиграе Симата, особено като гост. Единствения шанс е рандъма да е на твоя страна.

Христо, вярно е че всеки сезон имам по няколко абсурдни мача(пресен пример е полуфинала за купата с Арда). Иначе, този срещу Лъвовете за който споменаваш не го спечелих, а завърши на равно 2:2 след като губех с 0:2 на полувремето. Явно имаш добра памет. Наистина играх 6-3-1 с 2 дефанзивни полузащитника,ляв халф и ляв нападател:) Идиотска тактика, но ми върза.
bg toni_s
Gebruiker
Geregistreerd2013-11-29
bg Minyoro
bg Xitap >> vrijdag oktober 31 - 06:40
Тони, полуфинала за купата ти си го спечели съвсем заслужено, аз не смятам, че имах шанс в този мач. Още повече, че цялата купа някак на карък ми вървеше.
bg Xitap
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-21
bg Arda
bg Dictator >> zaterdag november 1 - 10:51
Аз по добре да оставям секретаря да ми прави селекциите...
bg Dictator
Gebruiker
Geregistreerd2013-04-22