Competitie van Estland seizoen 43 [2]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Hooaeg 30 (93)


ee djdurex >> maandag april 10 - 06:13
Ilus tulemus rikutud, värku sai viga ja pärast ravi saab alles pühapäev terveks. Sadat punkti tolle põnniga ei püia.
ee djdurex
Gebruiker
Geregistreerd2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> maandag april 10 - 13:24, Bewerkt maandag april 10 - 13:34
Eks vaatab mis hooaeg edasi toob. Mingi hooaeg ju juhtisin enamus hooaega kuskil 6-7 punniga ja sain 3 veerandil kõige rohkem punkte aga üks hästi sitt veerand rikkus kõik ära. Chargers tundub nats liiga tugev olevat et saaksin liigat ära võita ning ega meistrika 9. pole seekord kerge saak. Järgmine aasta saab uustulnukal igal juhul olema väga raske püsima jääda kui just playoffidega sinna keegi nõrgem ei satu tõusma.
Minu teine värku ju hullem kui Navil. Tal pole vähemasti karta et koht käest libiseb lõpuks. Rohkem kaitset ja toob see nädal ka mõne võidu ära.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> maandag april 10 - 16:18
Mis sel Sajjabil sul siis nii häda on, et peaks Khalatnikovist kehvem olema? Võid teise järgmisel hooajal oma duublisse laenata ning olen kindel, et saab Albaania liigas hakkama.
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> maandag april 10 - 19:55
No vaata seda noortekarika mängu. Kõik 3 lasi tema sisse.
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-10858147
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> dinsdag april 11 - 20:00, Bewerkt dinsdag april 11 - 20:05
Ma ju ütlesin et pole variante. Müüngi vist kellegi põhist maha et stataraha kokku saada ja loodan et välja ei kuku. Pole mõtet minna playoffidele kust nigunii ülesse ei pääse ja sõpakad pead ka ise otsima siis. Ei viitsi kerjamas käia.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> woensdag april 12 - 16:58
Vahest on tal sellepärast mott maas, et teab juba, et temaga ei arvestata? Oled ju seda ammu rõhutanud talle, et ta on ajutine ja vaid noorteturniiride pärast. :D
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> donderdag april 13 - 11:34, Bewerkt vrijdag april 14 - 07:15
Täna ajasid mängijad vist sassi et kumb tablool nende klubi nimi on ning mängisid vastavalt.
Sajjabit pole mul mõtet duublisse laenata kuna ta on siis 22 ning pigem võiks võtta juba 24se 7+ värku. Mul pole tast ju noorteturnadel kasu. Kui pead teda nii heaks siis võid ta mult hooaja lõpus ära osta :)
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> zaterdag april 15 - 10:34
Ning roosad püksid jäävad neile seni kuni mängitakse nagu eided. Kui teevad 3 korralikku mängu järjest siis muudan värvi ära.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> zaterdag april 15 - 11:59
Anna siis kondoomid ka kaasa
ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa
fi Kiilikas >> zaterdag april 15 - 18:12
Tundub, et need roosad püksid ei mõju kuigi hästi Su poistele.
A
fi Kiilikas
Beginner
Geregistreerd2013-06-21
ee Balthazor >> zaterdag april 15 - 19:53
Niipea kui hakkasid meeskonnas kahtlema, et "no liigat vist võita ei õnnestu ja playoffidele pole ka mõtet jääda", kadus kogu meeskonnal tahe ära. Nende meelest on ju kõik korras: playoffid ei ähvarda, nagu sa ise soovisid. Olen varemgi märganud, et niipea kui su usk kõikuma lööb, tabab ka su meeskonda mõõn.
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> zondag april 16 - 16:51
Ei imesta üldse kui tänase ja homse mängu kah maha mängivad. Nende parim võimalus pükse vahetada saada ometi. Korra ju oleme tallinale kaotanud.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> zondag april 16 - 18:02
Kuhu su ambitsioonikus ja võidutahe nii järsku kadusid? Alles olid nii, et ei löö ka Auguri puhul risti ette ja nüüd oled "ei tea, kas ma Tapa #2 vastu saan kodus viigi kätte".
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> maandag april 17 - 18:46
Võta nüüd palun see kolmas võit ka ära, et ma ei peaks oma lemmikmeeskonda rohkem nägema mingites "bride parade" kostüümides.
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> dinsdag april 18 - 03:08
No kaitsjad ja kreeka pepuvend tahtsid et ikka praegune vorm jääks.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back