Competitie van Estland seizoen 43 [2]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Hooaeg 30 (93)


ee Balthazor >> woensdag mei 3 - 16:39
Hea, kui tal 2 kordagi kokku õnnestuks saada: tõenäoliselt saaks ta alustada esimese ringi lõpupoole, pärast neljandat kodumängu. Siis võtab staadioni enda valmimine 26 päeva aega ning seejärel peab see 4 korda veel täituma. Raha peaks ka olema selleks üle 50M. Hetkel pole tal isegi 10M koos. Teise kümne saab ta hooaja lõpul, millest esimeseks uuenduseks piisaks. Kui hooaja keskel peaks olema rong läinud, müüb ehk mõne mängija ja lõpetab oma noortega, andes neile tulevikuks lisakogemust. Ehitab üles uue põlvkonna, kellega siis tagasi pürgida.
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> woensdag mei 3 - 18:59
Vähe said raisad eile, tuleb täna korralikumalt anda. Tuleb eelmised klubivärvid taastada kui homme võitu ei võeta. Kalender ise ju soodne et veel asi päästa aga tuleks kõik mängud selleks võita ka.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> donderdag mei 4 - 18:05
Tundub, et su "bride parade" tuleb tagasi :(
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> donderdag mei 4 - 20:27
Loomulikult. Taas 3 järjestikust võitu olgu olla et need roosad kappi kaoks.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> vrijdag mei 5 - 05:43
Aga su meeskond ju ongi üks nõrgemaid iseendast.
ee djdurex
Gebruiker
Geregistreerd2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee kivipea >> vrijdag mei 5 - 05:46
Jess kättemaks on magus :) Chargersile siis selle 4:1 paki eest :)
ee kivipea
Beginner
Geregistreerd2014-05-10
ee tonis >> vrijdag mei 5 - 10:05
Suudaks täna võita, oleks päris põnev lõpp tulemas, aga unistada ju võib. Ilmselt hädine 0-1 kaotus nagu ikka ning liiga lõppedes roosades pükstes poiste seljataga neljandal tabeli real.
ee tonis
Gebruiker
Geregistreerd2015-02-22
ee anarch37 >> zaterdag mei 6 - 05:43
Tundub,et tulen ektsessideta tagasi :)Kurja see Eesti 2.liiga on karmim,kui enamike riikide meistrikas.Pean vist mingio värku laenule sebima,omal pole sellist kes seal ei lekiks.
ee anarch37
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-26
ee onuelver >> zaterdag mei 6 - 12:43
Need 2 on sul tõesti mu Sajjabi masti ning temaga on mul plaan ära müüa. Ei hakka ta isegi kreeklast mul ohustama. 2-3 hooaja pärast pole ta kindlasti sel tasemel vend et kannataks teda põhis mängitada ning samas mängida Meistrikas või vähemalt võidelda selle eest. Kolmandas kannataks teda veel mängitada aga mitte teises.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> zaterdag mei 6 - 14:05
Müü oma supertalent maha saad kiirelt meeskonna üles
ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa
ee anarch37 >> zaterdag mei 6 - 17:27
Sittagi ei saa...Kui Korkovit mõtled saan ta eest heal juhul 100milli sellega ei saa turul suurt midagi,mul niigi see papp vedeleb kuna normaalsed ostud biditakse nii kirjuks,et 100 matsi hulgas võitasuht loterii...Olen niigi liigselt lambikaid t'nu sellele ostnud.Korkov jääb veel 20 hooajaks meeskonda,muidugi mäng areneb ja et huvitavam oleks,tõmbame noortekast lillade t'rnidega marslasi lõpuks...
ee anarch37
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-26
ee anarch37 >> zaterdag mei 6 - 17:40
Ma oleks arvatavasti selle mängu siin ka teiste ajaviite mängude hulka liigitanud,mul neid kuramuse mänge ropult kui meelde tulevad login sisse teen paar arendust ja unustan kuudeks.Siin mul meeldib just see rahvuslikk uhkus ja tahtmine sitast saia teha :D
ee anarch37
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-26
ee onuelver >> zaterdag mei 6 - 18:16
Minu jaoks on olnud supertalendid seni täiesti mõtetu teema kuna üksgi neist pole midagi erilist olnud. Isegi YC9 Grööni eest ei saaks ma sittagi samas kui oli omal ajal meil koondises YC level 6 ja 7 vendigi. Aga kuna praegu mil 2 tk on noorteka logis siis võib minnasitaks aega kuni järgmine tuleb. Ning siis pole too kah mingil põhjusel enam midagi erilist sest kõigil on rida YC10 supertalente olemas.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> zaterdag mei 6 - 18:44
Peamine et sain raha kokku ning mängud mis vaja. 68 päeva ehitamist on muidugi ränk.
Money € 1 684 589
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> zondag mei 7 - 05:49
Nood 6 ja 7 vennad olid ajal, mil YC10 oli veel väga vähestel. Praegu on kõigil omanikuga Meistrika klubidel TC10+YC10 ning ka kuuel II liiga klubil, seitsmendal valmimas ning KaKal olid ju ka, vist isegi neil teistel vanadel omanikke vahetanud klubidel (Veeriku, Black Cats ja O) ning kolmandast saame veel 3 tiimi- kokku juba 18. Umbes sealt ka see veelahe 2. ja 3. liiga vahelt jookseb. Vähegi toimiv maxed klubi suudab teises vähemasti mingi aja püsida, kuni satub kas vigastuste või põlvkonnavahetustega alla pudenema. Üsna tõenäoliselt potsatab ka Meistrika bot järgmisel hooajal relegatsiooniheitlusse. Kui leiaks korraliku manageri, võiks tollega ehk veel mõned hooajad teises vingerdada, kuni uus põlvkond olemas, kui ta suudab kaitseliinis ka vanurid edukalt välja vahetada nooremate vastu.
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn