Competitie van Estland seizoen 43 [2]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Hooaeg 30 (93)


ee Balthazor >> donderdag mei 11 - 18:55
Ära nüüd jälle mingi lollusega maha saa, mille läbi hoopis kolmandasse kukud...sul ju noor rivistus, mis iga hooajaga paremaks läheb. Vaja vaid olla piisavalt kannatlik.
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> donderdag mei 11 - 19:08
Mõtetutest vendadest lihtsalt tuleb vabaneda ja parematele ruumi teha. Selleks on pappi vaja.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> vrijdag mei 12 - 06:41
Kuule sa saaks esimeses liigas tappa sama moodi nagu mina järgmine hooaeg siin teises. Sul mehed teistest siingi enamasti nõrgemad.
ee djdurex
Gebruiker
Geregistreerd2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee tonis >> vrijdag mei 12 - 09:41
Millal soomlane müüki läheb siis? Ostaks hea meelega tühisuse ära, kes 27assisti hooajal annab ning tõmbaks power treeningu peale.
ee tonis
Gebruiker
Geregistreerd2015-02-22
ee kivipea >> vrijdag mei 12 - 09:51
On müügis ju praegu. 0 bids. Anna tuld :)
ee kivipea
Beginner
Geregistreerd2014-05-10
ee onuelver >> vrijdag mei 12 - 19:32
Põder läks Prantsuse liigasse ära.
Linnufarmi klubi võiks parem oma 4,5 talendised üle vaadata ja mõelda ehk paremate hankimisele kui tahab kunagi siin kord püsima ka jääda. Muidugi pole keelatud jahtida rekordeid stiilis "kõige rohkem/kauem kolmandas mänginud klubi" :)
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> vrijdag mei 12 - 20:16
Miks te ei võiks omavahel normaalselt läbi saada?
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> vrijdag mei 12 - 21:27
Sa ju tead et mina kunagi võlgu ei jää ning tema alustas.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> zaterdag mei 13 - 06:19
onuelver ma saa aru miks sa solvusid,see ju suht konstruktiivne kriitika.Jah su tiim võib olla oma tärnidega nõrgem,aga tärnid ei näita midagi.Kurat ma arvan,et sul oleks ka 3tärnistega võimalik konkurentsis püsida,kuna sul on viitsimist ja tahet oma taktikat,vahetusi ja asetusi nii timmida,et alati imed maksimum tulemuse välja
ee anarch37
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-26
ee tonis >> zaterdag mei 13 - 08:33, Bewerkt zaterdag mei 13 - 08:35
Ei tasu isiklikult võtta, eks mingi tõetera ole olemas, et kõrgemal võib kõvasti tappa saada ja Navi puhul ei usu, et siin räigelt tappa hakkab saama vaid on paras pähkel murdmiseks. Aga tra laen (kaitsja) läheb jälle koondise juurde, kus isegi vahetuses eelnevalt pole olnud... Enda mängijad võetakse nimistust maha, nahuj laene siis ei võeta, kui tähtsad mängud mängida.

E: Saaks aru,et koondisel mingi kvali mäng, siis oleks veel arusaadav, aga mingiteks sõpakadeks no ma ei tea.
ee tonis
Gebruiker
Geregistreerd2015-02-22
ee onuelver >> zaterdag mei 13 - 08:45
Mulle käib ta pidev õiendamine närvidele kuna ta ise pole veel midagi korda saatnud ning võidab vaid botte ja äsja alustanusid ning nendelegi kaotab küllalt punkte. Oleks tal siis midagi kasulikkugi öelda. Ma tean et mul tärne vähem aga ei pea siis tingimata kogu aeg tappa saama seepärast. Tööjõureserv on ka minuga pea samat klassi meeskond ning käinud Meistrikas mitu korda ja seal püsinudgi olles teistest tunduvalt vähemate tärnidega.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> zaterdag mei 13 - 16:05
Rahu, eks igaüks tahab tiibu sirutada ning end paremana näidata. Kumbki on omaette isiksus ning ma tajun ka kummagi motiive küllalt hästi, kuna tean neid mõlemaid isiklikult juba aastaid.
ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> zondag mei 14 - 09:45
Uskumatu, kui Haapsalu välja langeb.
nz Luke Broadcast
Beginner
Geregistreerd2013-09-18
ee onuelver >> zondag mei 14 - 20:24
See tähendab et järgmisele hooajale võin vist ka kriipsu peale tõmmata? Haapsalu paneb liiga pika puuga kinni ning playoffides läheb nagu alati on läinud.
ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> zondag mei 14 - 20:58
Jah nii see on...chargers ja haapsalu peaks sust üle olema
ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa