Competitie van Estland seizoen 59

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

H55 (63)


ee raiku770 >> woensdag november 11 - 19:17

ära jama Taavi. mu kindel võit sattus kahtluse alla:)

ee raiku770
Beginner
Geregistreerd2013-02-05
ee onuelver >> woensdag november 11 - 23:00

Vaatasin jah et tolle värku talent oli veel kehvem kui minu omal. Eks arvata oli et tõenäoliselt kukun välja kohe. Kui mitte otse siis playoffidega kellele iganes nagu alati. Siis tuleb Wiki ilmselt ka maha müüa sest ülejärgmine hooaeg on ta juba nõrgem kui praegu. Marokolase ja hiinlase kohta veel mõtleb. 

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> donderdag november 12 - 19:58

Praegu on jah tase selline, et peaksid 6-7 põhimeest vähemalt omal ära müüma, et mitte võita teist liigat. Siis aga jälle on tagasi tõustes vahe veelgi karmim. Nii et parem on põhimehi hoida. Arvestades su preseasonit ei tohiks rahadega sul nii hull seis olla, et vaja kohe müüa. Tänane mäng peaks sulle jälle rohkem lootust andma püsimajäämise koha pealt.

ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> donderdag november 12 - 22:30, Bewerkt donderdag november 12 - 22:49

Mis sa hakkad alla juba andma või? Pool hooaega alles mängitud ning vaid 2 punkti maas. Mullu tulid 2 mänguga hullemast välja. 

Sellest ma ise kah aru saanud et enam teises liigas ns ei saa istuda kui pooled on sisuliselt botid ning ülejäänutest 2-3 ka mingi liini nii nõrgaks lasnud et ülesse ei tõuseks. Vaata Navit: pole 2 hooaega kedagi ostnud ja sees käib ka suht auklikult aga tänavu Anarchile ainus konkurent. Kogu tõus on tulnud paari kevadel ja suvel sisse ostetud viisaka noore pealt. Pole tal ka treenitus kuigi hea- üks kaotus tuli hiljuti just non-correct kaitsjast aga rohkem ütleb see teiste meeskondade kohta kui niimoodi on võimalik tõusta kergesti.

Wiki läheb väljakukkumisel sest 2 hooaja pärast on ta tase langenud ju. Järgmise hooaja kestaks ta ehk ära aga teises lammutaks ma mistahes oma ründekolmikuga. Siis tuleb keegi värskem 7+ scoring vend asemele osta. Pappi hetkel üle 300 milli. Mingi hetk tuleks FA2 panna arenema.

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> vrijdag november 13 - 09:43

Mul EC algas väga halvasti :D 

ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> vrijdag november 13 - 09:44

FA 4 vaja et konkureerida , edasi 100m saab YA4 noori osta :D

Kasulikum oleks YC10 ja YA4 , enda omad panka ja muud ostad sisse

ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> zaterdag november 14 - 10:36

Ma võtan rahulikult: tuleb, mis tuleb. Ripakil punktid üritan ära võtta, kui mäng läinud, üritan teiseks poolajaks sisse tuua nooremad niipalju kui lubatakse. Dramaatilisi muutusi ei plaani, tuumik ju noored. Kui mõni vanur ehk lahkub.(Sammelselg näiteks)

ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> zondag november 15 - 12:53

Vähemalr reinhard sai edasi :D

ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> zondag november 15 - 21:28, Bewerkt zondag november 15 - 21:30

Tänavu võib veel mingi rekord tulla et kui väheste punktidega saab püsima jääda või et 9. kohale tulla. Aga vähemalt neid tuleb vahepeal pisitasa.

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> maandag november 16 - 21:44, Bewerkt maandag november 16 - 22:09

Järjekordselt viimaste minutitega kaotatud punktid. Kui mitmes mäng juba. Vist sai tänavune võidulimiit esimese ringiga täis. 18 liigamängu nüüd järjest võiduta ja vist veab 29 lõpuks kokku. 

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> dinsdag november 17 - 17:44

Mullu tuli mul kah terve rida viimaste minutite äraandmisi kokku. Ju miski uustulnukate asi.

ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> maandag november 23 - 23:08

Niisiis Chargersiga punktid 1-10 ning vahe tabelis 6 punkti. Sinna taha kõik jääbgi et ei saada Lillemäest üle ega ümber. Kuigi Lillemäe on alati keskel ning ma ründan äärtelt. Tuleb vist järgmise hooaja lõpus kogu papp ühte blackstarist kolli investeerida kuigi oleks vaja FA ehitada. 

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> woensdag november 25 - 14:27

Tänasest ja homsest mängust oleks vaja vähemalt 4 punkti et end veidi kindlamalt tunda aga ei tule neid nigunii.

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> woensdag november 25 - 16:17

Õnne plarts karika puhul :)

Ma 4 mängu järjest kaotan võidad liiga ka :D

ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> woensdag november 25 - 17:24, Bewerkt woensdag november 25 - 17:25

Aitäh

ja isegi kui sa asetusi viimaseks 4 mänguks ei pane ei tule sealt 4 kaotust ;)

ee plarts
Gebruiker
Geregistreerd2013-02-21
ee FC Veenus