Competitie van Estland seizoen 59

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

H39 (57)


ee onuelver >> donderdag augustus 16 - 22:26

Jälle kannad end liiga vara maha. Sul 3 mängust 2 ju kodus ning mõlemad võidetavad. Eriti pärast seda "vestlust" mida mina nendega pean ja millist teist nad niipea ei taha.

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> zaterdag augustus 18 - 16:38

Bardsley on ikka kohutavalt halb väravavaht oma pallide ja tärnide kohta. Kohe nii halb, et kui FC Sillamäe saaks tema vastu täpse pealelöögi sooritatud, maanduks pall raudselt väravas. Isegi Puka kuuetärnine kataloogipoiss jääb rohkem pallile ette.

ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> zondag augustus 19 - 14:59

Töötlesin Bardsleyt ja veel mõnda ning näitasin sellest tehtud videot ka Anomaalia meestele et mis võib neid ees oodata kui täna seanahka veavad. Sa saad ju nad vajadusel ka koondisest välja jätta põhjendades kehva vormiga laughing

Samas ega su Bardsley pole vist 5 palli järjest omale sisse lasnud nagu minu oma kunagi?

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> zondag augustus 19 - 16:11, Bewerkt zondag augustus 19 - 18:41

Oleks sellest kõigest vaid kasu. Kas rikutakse ise oma mäng ära või läheb Tartu senise hoo pealt lõpuni võidukalt. Ühe mängu olen sellele meeskonnale tänavu juba kaotanud ka tänu Bardsley penaltile.

Ja nagu ma ütlesin, polnud sellest kõigest mitte mingit kasu. Eurokoht jäi kaduma juba varem, sinna Anomaalia mängu, mille pidanuks kindlalt võitma.

ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> zondag augustus 19 - 20:27, Bewerkt zondag augustus 19 - 20:29

Eks järgmine hooaeg proovid uuesti. Olid ju eurokoha tasemel küll. Peale Peegli ning maltaka sul ju kõik veel arenevad. Kosmos ja Tartu on liiga random vormiga satsid et siin eespool mitut hooaega mõlemad püsida ning Haapsalu pole veel küps ründelt.

Ning seda Anomaalia hiinlast ei tunne homme ta lihane ema ka ära. 

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> maandag augustus 20 - 09:48

Homsest hakkan vaikselt meeskonda müüma , ei tea veel kuidas uuesti ehitan , vb käiks teises liigas isegi ära , võitsin kõik ära mis võita andis ja puhkaks natukene :D

ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa
ee d4rkm4l4k >> maandag augustus 20 - 10:25

Mis kuradi hiinlasest sa räägid? 

ee d4rkm4l4k
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-02
ee Fc Anomaalia
ee Kaarel >> maandag augustus 20 - 10:46, Bewerkt maandag augustus 20 - 11:26

Taavi, müü sats maha ning ehita uus stata. Ülejäänud raha eest uuenda tiim ära. Ma ise müüks kõik 25+ mängijad maha ning jätaks need, kelle väärtus on piisavalt väike et pole mõtet müüa. Näiteks Klavani ja Mardlini jätaks, sest kahekesti suudavad tulemust küll tuua veel.

@onuelver - Sa unustad, oma kiidulauluga Balthazorile, alati ära selle et teised tiimid ka arenevad. Tartu ja Kosmos on ehitamas uut statat. See tähendab et nad ei ole saanud viimastel hooaegadel väga suuri tugevdusi tiimi tuua.

Ma arvan et kui nad taktikaliselt väga pange ei pane, siis on nende tiimide tõusuaeg varsti käes.  :)

ee Kaarel
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> maandag augustus 20 - 17:40

Eks meeskond, kelle arvel on ehk paarkümmend miljonit ja käis peaaegu nullis hooaja algul, ei hoomagi, mida tähendab pooleteise miljardi kokku saamine. Ma tolle hetkeni vist ei jõuagi- oli ühel hetkel napilt 500M olemas, siis sai mõnedesse mängijatesse investeeritud naiivses usus, et need võiks aidata tõusta kõrgemale, aga see võtab heal juhul mõne hooaja veel ning halvemal juhul ei juhtugi. Ühe noore müügist panka tuleb veidi peale 20M, seega peaksin suutma müüa ligi 70 mängijat panka. Hooaja jooksul tuleb noortekast edaspidi 3 noort hooaja jooksul, võib ju turult mõne odava naga veel hankida, üles kasvatada ja müüa, siis on ehk vähem kui 20 hooajaga staadioniraha koos :D ok, praeguse staadioni sissetulekust jääb ka mingi summa igal hooajal veel. Ning selle aja vältel loota, et püsin pinnal pühast vaimust tulevate mängijatega valmivast YA2-st, kui teistel on YA 4-5. 20 hooaega on pea sama kaua kui ma siin Meistrikas olen Coventryt mänginud. 

Taavil on vähemalt olemas punt mängijaid, kelle müügist staadioni raha kokku tuleks, kuigi temagi pole seda saanud kõigele vaatamata veel lubada, mina peaks kogu oma põhi+reservi saama market valuede eest maha müüdud ning jääks kah puudu. Reaalselt saaksin MV kätte enam-vähem nende eest, kellel jääb see alla 30M ja ehk ka Tammelt. Teiste eest tuleks heal juhul pool, mõnelt aga kolmandik. Peale Tamme ja Bagdasarovi ei ulatu teiste MV isegi 100 miljonini. Seepärast ma väga enam staadioni pärast ei muretsegi: tuleb, siis tuleb kunagi.

ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> maandag augustus 20 - 23:35

@d4rkm4l4k: üks hiinlane sul meeskonnas ju ongi- teine värku. See koba.

Ning mis paarkümmend milli? Peale tolle on mul 100 milli veel- müüsin ju hooaja keskel edukalt veel mõned mängijad ja sain odavalt veidi parema ja noorema värku omale kui too vahepealne oli. Ja kogu tolle värgensi peale meeskond kehvemaks ka ei jäänud vaid pigem tõusis 7. koha konkurentsi mis vahepeal suht kaugel oli.

Kui veel mäletad siis stata level 10 maksis veidi alla 400M- selle raha sain ju kokku tänu müükidele ja polnud ka pool aastat selleks kedagi juurde ostnud. Ja mul tuli vanalt statalt ju palju vähem sisse kui sul selle 500 kogumisel ning see ei võtnud 20 hooaega mul- mingi nali we?. Akadeemiatega olen sust juba ees. Sa raiskad lihtsalt liiga palju mängijate peale kes seda hinda väärt pole ning ei usu piisavalt endasse ega oma satsi. 

ee onuelver
Gebruiker
Geregistreerd2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> dinsdag augustus 21 - 16:39

Selliseid suht tipu lähedal (aga mitte päris tipud) mängijaid sa ei saagi nii odavalt kui tavalisi YC10 omi. Olin sellelaadset väravavahti juba pikemat aega üldse otsinud ning mitme hooaja järel ilmub lõpuks üks piisavalt noor ja piisavalt hea- haruldus kruvibki hinna üles. Veel paremad supertalendid polnud aga mulle ka selle 500M juures taskukohased, kui just väsivaid vanureid ei hangi. 

ee Balthazor
Gebruiker
Geregistreerd2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> woensdag augustus 29 - 08:14

1.4b sain ainult :D võibolla lisandub 100m... Suht ei anna kedagi osta nii :D

ee Taavi
Communitybeheerder
Geregistreerd2014-01-17
ee FC Pusa