Competitie van Kroatië seizoen 57 [2]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

2. HNL (2169)


hr Gorica >> zondag augustus 18 - 18:48

Čestitke i sretno!

hr Gorica
Communitybeheerder
Geregistreerd2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr Rajo >> maandag augustus 19 - 19:09

Hvala dečki

hr Rajo
Beginner
Geregistreerd2015-04-04
hr v >> dinsdag augustus 27 - 14:47

Pozdrav ljudi, ovdje nisam tako čest gost, ali da se i od vas oprostim. Napisao sam post na prvoj ligi, ali ga neki možda i ne čitaju. Pozdrav svima i sretno!

hr v
Beginner
Geregistreerd2013-02-04
hr krki >> woensdag augustus 28 - 20:29

V pozdram i sretno dalje u sve puno ces fali za ovu igru a pogotovo za hr zajednicu

hr krki
Gebruiker
Geregistreerd2013-11-30
hr niko >> zaterdag december 7 - 23:16

Pozdrav ekipa

Evo mene nakon dugo vremena u 2 Ligi

Cilj je naravno naslov jer bi navijači ovog uglednog kluba zapalili pola grada u suprotnom.

Menadžer kluba je dobio zadatak da objavi barem jedan post na forumu tjedno jer je Ultrasima pun k.... njegove neaktivnosti.

hr niko
Gebruiker
Geregistreerd2013-08-15
hr Gorica >> zaterdag januari 18 - 18:45

Čestitke niko na osvajanju lige i povratku u prvu ligu! 

hr Gorica
Communitybeheerder
Geregistreerd2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr niko >> zaterdag januari 18 - 20:32

Hvala Gorica

Nakon što se u prvih desetak utakmica nastavilo mrtvilo i bezvoljnost menađera iz zadnjih sezona desio se ozbiljni razgovor Ultrasa predviđenih legendom kluba Perkovićem . Poslje toga menadžeru se polako počela vraćati volja i liječile su se neke stare frustracije.

Uglavnom bilo mi je ljepo ovdje a sad lagano uživati još par sezona u životarenje na dnu 1 lige.

Šteta da nitko nije htio pisati po forumu jer sam imao volje.

Hvala Hrvoju na dobroj borbi za 1 mjesto koja mi je vratila interes za igru. Nadam se da se vidimo sljedeće sezone u 1 ligi.

Ljep pozdrav svima i vidimo se u višem rangu.

hr niko
Gebruiker
Geregistreerd2013-08-15
hr Gorica >> zaterdag januari 18 - 21:47

Pohvale za Perkovića, treba nam jaki Šibenik!

Što se tiče ostalih, Eddiejev i V-ov bivši klub odnosno klubovi su katastrofalno vođeni i samo je pitanje vremena kad će ispast iz prve lige tako da se otvaraju mjesta za nove prvoligaše.

hr Gorica
Communitybeheerder
Geregistreerd2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik