Competitie van Hongarije seizoen 79 [4.1]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

75. évad (8)

hu Árpa >> woensdag augustus 23 - 12:22

Sziasztok !

Arra gondoltam, hogy néha-néha lehetne eszmecserét folytatni a zajló évad eseményeinek kapcsán. 

Pl. első forduló, a Budaörs 9-1-re nyer idegenben !? Hát volt lelked ennyit rúgni :) ? 

hu Árpa
Gebruiker
Geregistreerd2023-06-25
hu Erdélyi Fradisták
hu Árpa >> zaterdag augustus 26 - 08:26, Bewerkt vrijdag september 1 - 05:37

A krónikák számára jegyezzük le, hogy a bajnokságban 10 gépi csapat és 6 menedzserrel rendelkező csapat indult, ez később változhat, amennyiben még csatlakoznak játékosok.

A kupa 3. fordulóját a Budaörs és az Erdélyi Fradisták érték el (plusz két gépi csapat), előbbire a következő mérkőzésen másodosztályú ellenfél vár, utóbbi egy baráti 4. ligással vív majd meg, idegenben. 

Az első bajnoki forduló érdekessége, hogy nem született döntetlen.

Tippem a bajnoki rangsorra: a Budaörs tükörsimán nyeri majd a bajnokságot, a rájátszást érő helyekre pedig több csapat is odaérhet, elsősorban a nem-gépi csapatok. 

hu Árpa
Gebruiker
Geregistreerd2023-06-25
hu Erdélyi Fradisták
hu Árpa >> vrijdag september 1 - 21:24

A múlt szezont simán nyerő Teamgeist csapata a harmadosztályban 6 forduló után 0 ponttal és 0-14-es gólkülönbséggel áll. Ilyen nagy lenne a különbség a két osztály között ? 

hu Árpa
Gebruiker
Geregistreerd2023-06-25
hu Erdélyi Fradisták
hu Thomka Márton >> dinsdag september 19 - 19:51

Van elég nagy különbség a két osztály közt, pont tegnap néztem, hogy a jelenlegi kerettemmel ha feljutnék, épp hogy bentmaradó lennék, de lehet, hogy osztályozóra csúsznék.

Mindenképp igazolnom kéne támadó-középpálya-védelem 1-1 erősebb embert!

hu Thomka Márton
Gebruiker
Geregistreerd2023-06-25
hu FC Budaörs 1924
hu GrafSprat74 >> vrijdag september 22 - 18:56

Én azt néztem hogy nem árt ha van 7-8 db 8-11-es erősségű játékosod egy masszív középcsapathoz a 3-ad osztályban. Pl. csak arany v már van benne piros csillaggal rendelkező is. 

hu GrafSprat74
Gebruiker
Geregistreerd2023-08-19
hu Lágymányos AC
hu Árpa >> zondag september 24 - 18:51

Én megülök itt a negyedik ligában. Két múlt szezonbéli, alapember öreg játékosomat visszavonultattam és az edzőközpontban meg az ifjúságiaknál kezdtem dolgoztatni. Eladtam a legjobb játékosomat annyi pénzért, hogy két szezonra megvan nyugodtan a költségvetés. Felépítek pár ifistát és eladogatom őket, kiépítem az infrastruktúrát és majd azután kacsintgatok felfele. A kupában összejött a legjobb 32 közé jutás, az nem rossz.   

hu Árpa
Gebruiker
Geregistreerd2023-06-25
hu Erdélyi Fradisták
hu Thomka Márton >> zondag september 24 - 22:28

Nem rossz, amit írsz.

Ha feljebb is megyek, sokáig elleszek a harmadosztályban, az biztos, vagy jövök vissza a négybe.

Idő az van, hova sietni???

hu Thomka Márton
Gebruiker
Geregistreerd2023-06-25
hu FC Budaörs 1924
hu Árpa >> dinsdag oktober 10 - 00:42

Egyetlen negyedosztályú csapat jutott fel az osztályozókon.

hu Árpa
Gebruiker
Geregistreerd2023-06-25
hu Erdélyi Fradisták