Competitie van Litouwen seizoen 50 [3.2]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

[3.2] 9 Sezonas (91)


lt Justas >> zaterdag april 26 - 20:27, Bewerkt zaterdag april 26 - 20:28
Hehe, Ziu. Aš visai nesupykčiau jei sezoną baigtume šitaip. Visai kaip 4-oje lygoje, praeitame sezone, abu pirmose vietose, vienintelis minusas, kad tu aukščiau :D
lt Justas
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-08
lt Ziu ✔ >> zaterdag april 26 - 20:33
jo, gal ir gerai butu. Tik man reiketu jaunimui, kur prisipirkau, leisti zaisti ir jauniu ir lygos rungtynese, o kai yra sansas iseiti i 2 lyga, tai nezinau, ar rizikuoti, ar ne.
lt Ziu ✔
Gebruiker
Geregistreerd2013-11-02
lt Justas >> zaterdag april 26 - 22:52
Duok žaist jaunimui, užleisk mane į pirmą vietą! :D Kvailiausia, kad šitam sezone, mūsų nenuspėjamoj grupėj, pusė komandų jau spėjo pabūt lyderiais, aš dėl sumauto starto, paskui nors ir atsigavęs, vis laikaus viršuj, bet lyderiu dar nebuvau tapęs nei akimirkai :D
lt Justas
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-08
lt blabla >> zondag april 27 - 07:32
Štai ir baigiau savo pasirodymą taurėj, dabar galiu į lygą susikoncentruot :)
O šiandien būtų puikus metas perrašyti istoriją nugalint Puntuką :D
lt blabla
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-24
lt Justas >> zondag april 27 - 19:39
hehe, nugalėti tau Puntuko nepavyko, bet Jūsų lygiosiomis aš labai patenkintas :D mūsų lyderių trijulės atotrūkis ženkliai padidėjo :)
lt Justas
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-08
lt Justas >> maandag april 28 - 17:05
Pokštauja mano komanda... Prieš lyderius renkuosi pergales, o kiti triuškina mane tiesiog :D
lt Justas
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-08
lt Ziu ✔ >> maandag april 28 - 17:20
Cia karma, Justai. Buti man uz nugaros :D.
lt Ziu ✔
Gebruiker
Geregistreerd2013-11-02
lt Justas >> maandag april 28 - 17:29
Tai jau taip. Aplamai turnyrinėj lentelėj atrodau vos ne kaip koks Tottenham'as. Laikausi tarp lyderių, o įvarčių santykis po dar poros tokių matchų ir į minusą nušoks :D
lt Justas
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-08
lt Ziu ✔ >> maandag april 28 - 17:31
kitame ture privalome nugaleti savo priesininkus :)
lt Ziu ✔
Gebruiker
Geregistreerd2013-11-02
lt Justas >> maandag april 28 - 19:53
Bus nelengva, suspenduotas mano pagrindinis gynėjas, o ir saugas traumuotas, nesinori pinigų švaistyt gydymui, pasistengsiu taktiškai sugudraut ^^
lt Justas
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-08
lt Justas >> dinsdag april 29 - 19:39
Skaudus pralaimėjimas namuose lygos lyderiui. Vienintelė paguoda, kad Ziu taip pat nesugebėjo išplėšti pergalės ir nepabėgo nuo manęs ^^
lt Justas
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-08
lt Ziu ✔ >> dinsdag april 29 - 20:34
Nesinori atsipliesti per daug. Kad neprarastum vilties.
lt Ziu ✔
Gebruiker
Geregistreerd2013-11-02
lt blabla >> woensdag april 30 - 11:46
Nesąmonė.
Atrodo, jau pagavau optimalią taktiką, sutriuškinau smaukalius ir Dramblį, nugalėjau Debilus, surinkau 13 tšk. per 5 mačus, o vakar vos išsigelbėjau su Karmelava...
lt blabla
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-24
lt Ziu ✔ >> woensdag april 30 - 12:13
man tas pats, vos laimejau pries karmelava :)
lt Ziu ✔
Gebruiker
Geregistreerd2013-11-02
lt Justas >> woensdag april 30 - 17:38, Bewerkt woensdag april 30 - 17:39
blabla, problema ta, kad nėra tokio dalyko kaip optimali taktika tinkanti visiem scenarijams :)

O Karmėlava išties stebina, Ziu šiandien vos per plauką išsigelbėjo, o pačios rungtynės labai apylygės buvo.

Kas dėl to triuškinimo, aš turėjau labai ilga pergalių seriją, dėl ko iš paskutinės vietos pakilau ir vis dar laikausi prie lyderių. Bet va Armališkėse taip į skudurus gavau, kad maža nepasirodė (jei neklystų skaudžiausias pralaimėjimas oficialiose rungtynėse).

Reikia nepamiršti, kad čia nemažai kas priklauso ir nuo sėkmės ^^ Atliekant analizes labai lengva tuo įsitikint, kažkurias rungtynes, kur buvau ryškus favoritas, atlikau 9 analizes (45 rungtynes) su vienoda taktika ir žaidėjais, nieko nekeisdamas. Iš tų 45 rungtynių laimėjau ~35, ~5 sužaidžiau lygiosiomis, ~5 pralaimėjau (nepamenu tikslių skaičių, bet čia prie šitų +-1, ne daugiau). Rezultatai varijavo nuo 5-0 iki 1-3. Na ir aišku rungtynes pralaimėjau :D

p.s. smagu, kad ManChestHair United šiandien pralaimėjo namuose, nes jei šiandien barstau taškus prieš Puntuką, jau būčiau labai atsilikęs, o dabar niekur nepabėgsit :D
lt Justas
Gebruiker
Geregistreerd2014-01-08