Competitie van Letland seizoen 15 [5.3]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

27. sezona (44)


lv Roofz >> vrijdag november 11 - 18:53
Neuzliku sastāvu, rezultāts redzams :(
lv Roofz
Beginner
Geregistreerd2014-07-08
lv vairogs >> zaterdag november 12 - 12:33
Lukstins88,

Es tavā vietā to Babeku pat sastāvā neturētu ,kur nu vēl vārtos liktu !
Tad jau labāk Gobiņam dot pieredzi , tādējādi ieguldīsi nākotnē + savāksi viņam pieredzi !
lv vairogs
Gebruiker
Geregistreerd2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> zaterdag november 19 - 19:52
Es sāku ienīst RS :@:@:@:@:@
- Kārtējais zaudējums līgas pastarītim, nav pirmā reize, kad uzdāvinu uzvaras pastarīšiem
- Kārtējais zaudējums mača pēdējā minūtē

ZB jau
lv Lukstins88
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-12
lv vairogs >> zondag november 20 - 09:48
Pierasta lieta , es ar šodien pēdējā sekundē izlaidu uzvaru , puslaikā 2-0 , bet otrajā laikam pārāk džeki atslābinājās un iesēdās ierakumos , viss vēl bija labi ,bet tad pēdējais uzbrukums un zaudēti 2 punkti !

Sezonas otrā puse sākusies tikai ar neizšķirtiem un zaudējumiem , salīdzinot ar pirmo , kur vienas uzvaras , iespējams tādēļ ,ka otrajā pusē ļauju citiem uzspēlēt ,lai xp sapelna !

Tagad jāsāk domāt ,vai laist līderus laukumā , vai arī samierināties ar palikšanu piektajā līgā , lai gan ceturtajā ar šo sastāvu nav ko darīt ,tādēļ vairāk dodu priekšroku palikt ...
lv vairogs
Gebruiker
Geregistreerd2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> maandag november 21 - 20:26
Nu totāls wtf
lv Lukstins88
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-12
lv Jānis >> maandag november 21 - 21:20
Nu šodien jau nekāds wtf nebija...
Papēti sastāvus un tad sapratīsi...
Es nēesu top 3, palikšu max 3-4,bet vecīt....pamaini pus komandu...
Ps man ar likās pirmā sezonas ka viss ies ka smērēts,bet kādi 3-4 kadri pamatsastāvā nevelk
lv Jānis
Gebruiker
Geregistreerd2014-07-24
lv FC Extra
lv vairogs >> dinsdag november 22 - 11:01
Jānim taisnība !

Nevajag pārāk ieciklēties uz neveiksmēm un vairāk baudīt spēli !
Likt sev mazākus mērķus ,tad būs lielāks kaifs ,kad tos sasniegsi ! ;)
Ja vienmēr mērķis būs visus uzvarēt , tad pie neizdošanās var arī pārdegt , bet tas nenozīmē ,ka nedrīkst katrā spēlē cīnīties par uzvaru !
Pašlaik mani piezemētie mērķi - vākt klubam popularitāti + naudu stadionam , un katrā spēlē cenšos sisties par uzvaru , kā tas izdodas ,tas cits jautājums , bet izbaudu visu to procesu - to starp zaudējumus ! Zaudējumi liek tev būt labākam , pilnveidoties !

Nedaudz ieskatījos tavā sastāvā , par jaunajiem neko neteikšu , jo tos vēl ir iespējams uztrenēt !

Aizsargi :
- Yoweri un tam ar sarkano zvaigzni - es savā sastāvā vietu neredzētu , varētu vēl ar viņiem auklēties ,ja viņi būtu populārie spēlētāji ,vai arī ,ja spēlē tikai prieka pēc un ja tavs uzdevums nav cīnīties par augstām vietām !
Sestajā līgā viņi vēl varētu būt noderīgi !

Vidējā līnija:
- Mallory - prasās bumbas klāt , bet pārāk vecs ,lai tērētu laiku viņu trenēt ,ko vari kādam jaunajam iedot ! Viņš manā skatījumā faktiski ir pusmiris !
- Jurisonam ar bumbas vajag klāt ,līdzinās Mallorija aprakstam !

Uzbrukums :
- Nuri , vairāk līdzinās sestās līgas uzbrucējam , tur ar kādu bumbu vajag , bet 24 gadi - īsti neredzu jēgu tam !

GK :
Par Babeku jau iepriekš teicu ! (7-tai līgai varbūt vēl derētu)


Es tikai tā ātrumā izskrēju cauri tavam sastāvam ...
Nesaku ,ka mans redzējums vienmēr būs pareizais ,varu arī kļūdīties - cik cilvēku tik viedokļu !
Es tikai salīdzināju pēc tiem uzstādījumiem ,pēc kādiem meklēju sev spēlētājus !
lv vairogs
Gebruiker
Geregistreerd2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> dinsdag november 22 - 11:10
Vairog! varbūt izskrien arī manam sastāvam cauri?:)
Līdz galam nevaru saprast kurus īsti likvidēt :D
Puslīdz kārtībā varētu būt tikai uzbrukums, malējie pussargi un pāris aizsargi!
lv Jānis
Gebruiker
Geregistreerd2014-07-24
lv FC Extra
lv vairogs >> dinsdag november 22 - 12:57
Pacentīšos vakarā atrast brītiņu , lai izskrietu ! ;D
lv vairogs
Gebruiker
Geregistreerd2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv vairogs >> dinsdag november 22 - 19:25
Tā ātri pašķirstīju !

Jaunos neskatījos !

Ja Codde un Melo vēl sezonu varētu vilkt , lielākās bažas par Louris`u , kaut gan nezinu kā viņam izpaužas tas taktikas pārākums , man pagaidām visiem faktiski nav vairāk par trīs bumbām !

Neesmu testējis tās lielās taktikas (zinu ,ka jo vairāk ,jo labāk) , priekš mūsu līmeņa uzskatu ,ka tik daudz bumbu taktikā ir izšķērdība , tas vairāk priekš augstākām līgām (4+) ...
Es daudziem mūsu līmenī to redzu , bet cik saprotu ,tad paši laikam netrenē ,bet tādus jau nopērk tirgū !

Laikam sestajā līgā bija reiz viens pretinieks , kuram nemainīgo prasmju spēlētājiem vairs nebija , bet milzīgas taktikas un beigās zaudēju , kausā laikam ... Vai arī tas bija septītajā līgā !

Tas pats par īpašajām prasmēm , zemajos līmeņos nav tik svarīgas - trenēju - spēles veidotāju , godīgu , nesen sāku domāt varbūt kādu gk prasmi uzkačāt ! Bet citiem ,kad paskatos pilns stabiņš , bet tas ar iespējams jau tāds nopirkts !
- Bet ,ja rāpjas uz ceturto ,tad var noderēt !
lv vairogs
Gebruiker
Geregistreerd2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> dinsdag november 22 - 20:27, Bewerkt dinsdag november 22 - 20:28
Zinu ka man sastāvs nav ideāls, tas viss pateicoties tam, ka vnk nav bijis īsti laika (maģistrs jādrukā) transfēros kaut ko skatīt/pētīt, bet tik un tā domāju/cerēju, ka spēšu būt tabulas augšdaļā nevis apakšā
lv Lukstins88
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-12
lv vairogs >> dinsdag november 22 - 21:58
Pārējās 9 komandas ar sapņo par augšgalu , bet vietas tur ir ierobežotas ! ;)

Nākamsezon ir izredzes labot situāciju !
lv vairogs
Gebruiker
Geregistreerd2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> woensdag november 23 - 08:43
Par taktiku piekrītu - vairāk par 3 nevajag, bet jo augstāka līga, jo vairāk vajag
Īpašās prasmes gan man liekas ka ir pat ļoti noderīgas, it īpaši uzbrucējam!!!
kā arī ātrums un spēks.. izturību nav jēgas īsti trenēt. bet katrā ziņā, man īpašais treniņš notiek vienmēr!!
lv Jānis
Gebruiker
Geregistreerd2014-07-24
lv FC Extra
lv vairogs >> woensdag november 23 - 09:07
Man ar īpašais visu laiku trenējas !

Bet par īpašajām prasmēm ,tur tev taisnība , tik uzskatu ,ka mūsu līmenī pietiek arī bez tām , ko dod īpašās , ja nav xp priekš trenējamajām , tad jau labāk nemainīgajām bumbas pielikt !

Man tā faktiski vien sanāk - nemainīgās+trenējamās un tad tik var skatīties īpašās kā tādu bonusu !
Cita runa ,ja skola un t-bāze ir maximālā , tad tie spēlētāji labākas raudzes , mazāk nemainīgās jātrenē , jo tādas jau ir , tad var tos liekos xp novirzīt īpašo trenēšanai , bet kā manā gadījumā ar 8-to skolu , tik vien kā bumbas jākačā vai jāatdod botam , nav jēgas tam vārgulim tērēt laiku un kačāt īpašās!
lv vairogs
Gebruiker
Geregistreerd2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> dinsdag november 29 - 20:13
Vieta saglabāta
lv Lukstins88
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-12