Competitie van Polen seizoen 16 [2]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Sezon 73 (43)


pl Marek >> donderdag juni 22 - 15:34

Dzieki za grę, na początku sezonu nie myslałem że uda się zając 1 miejsce, liczyłem maks na baraże do awnasu.

Zapewne po jednym sezonie znów wróce do II ligi :)

pl Marek
Gebruiker
Geregistreerd2014-11-18
pl Marecki FC
pl globuss >> donderdag juni 22 - 18:09

To ja również podziękuje za ten sezon :D

Gratulacje dla Micha. Wygrał ze mną i ze slawem wyścig o miejsce w barażach.

Nie boli mnie bardzo zajęcie 7 miejsca. W barażach pewnie nic bym nie osiągnął, a tak przynajmniej mam automatycznie zaplanowane mecze towarzyskie :P

Nauczyłem się też teraz, że utrzymanie się w tej lidze nie musi być aż takie trudne xd. Nie muszę wywalać aż 130mln na wypożyczenia w następnym sezonie. Mogę wyłożyć trochę mniej, a i tak powinienem być w stanie utrzymać się w lidze.

pl globuss
Gebruiker
Geregistreerd2021-07-04
pl Globiki
pl Vordum >> zondag juni 25 - 05:48, Bewerkt zondag juni 25 - 05:48

Michu jakim cudem Cię system puścił z takim składem na baraże?? Czyżby kolejne niedopracowanie i system nie blokuje zbyt słabych składów przy barażach hmm 

pl Vordum
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Śliwka >> zondag juni 25 - 14:14

Mi zablokował system szczerze mówiąć, więc chyba Michu ma jakieś tajne chwyty

pl Śliwka
Gebruiker
Geregistreerd2013-07-28
pl Blue Team
pl Mario >> zondag juni 25 - 15:18

Trochę tego nie kumam, bo finansowo wyszlibyście tak samo w wyższych ligach, a jednak prestiż grania wyżej jest większy (nie trzeba przecież się utrzymywać, więc i wzmacniać nie ma konieczności).

pl Mario
Gebruiker
Geregistreerd2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Śliwka >> zondag juni 25 - 15:31

Jeśli chodzi o mnie, to wydaje mi się, że pozostałe drużyny bardziej zasłużyły na awans w tym sezonie ode mnie. Prestiż może i większy, aczkolwiek chyba niczego nie zmienia. Kiedyś chęć awansu, czy osiągnięcia lepszego wyniku była większa, teraz mi aż tak nie zależy. Może to kwestia niezbyt wielkiego rozwoju gry w ostatnim czasie, no nie wiem ;) 

pl Śliwka
Gebruiker
Geregistreerd2013-07-28
pl Blue Team
pl globuss >> zondag juni 25 - 17:31

Wydaje mi się, że "tajne chwyty" Micha polegają na przesunięciu najlepszych zawodników do rezerw. Wtedy system ich nie liczy i można wstawiać juniorów.

Aczkolwiek nie jestem pewien, nie testowałem tego :P

pl globuss
Gebruiker
Geregistreerd2021-07-04
pl Globiki
pl Feekohur >> maandag juni 26 - 21:27

Jak patrzyłem na baraże niektórych, to motywem, który lubią wykorzystywać, to wystawienie napastników jako obrońców, a obrońców jako napastników. System jest zadowolony, a ty radośnie przegrywasz 0-13 :p

pl Feekohur
Gebruiker
Geregistreerd2021-07-04
pl Korona
pl Mario >> dinsdag juni 27 - 09:26

Odra się utrzymuje. Zobaczymy jak z Kapibarą. Liverpool też zostaje w 2 lidze. Czupakabra już z jedynie matematycznymi szansami na awans do 1 ligi.

pl Mario
Gebruiker
Geregistreerd2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> dinsdag juni 27 - 11:29, Bewerkt dinsdag juni 27 - 11:32

Ocho widzę że dyskusja rozgorzała i zostaałem wezwany do tablicy, więc nie przypuszczałem że załapię się do baraży, nawet nie chciałem bo nie mam teraz meczy towarzyskich, dałem młodzików ale w ostatnim meczu Marecki też wpuścił młodzików i tylko dlatego zremisowałem,

@globuss _ dzięki a jeżeli chodzi o " tajne chwyty" ;) ? - nie mam takich, na koniec ligi wrzucam młodzików żeby poćwiczyli, XP zwiększyli, do rezerw nie wrzucam najelpszych zawodników bo i  po co, system i tak blokuje jak za słaby skład dasz, widzi tych w rezerwach

@Feekhour - to samo w barażach wiedziałem że nic nie ugram więc młodych trenowałem, i chyba każdy tak robi, bo nawet jak przejdziesz B1 to na B2 i tak z 1 ligowcami polegniesz

pl Mich
Gebruiker
Geregistreerd2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> dinsdag juni 27 - 11:31

@Vordum_ w barażach system nie blokuje słabego składu

pl Mich
Gebruiker
Geregistreerd2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> dinsdag juni 27 - 11:33

o kuźwa już 3 lata siedzę w RS, a czuje że nadal jestem poczatkującym mocno rozwijającym się managerem,

pl Mich
Gebruiker
Geregistreerd2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Vordum >> vrijdag juni 30 - 18:26

No właśnie to chciałem potwierdzić czy jest blokada czy nie, dzięki 

pl Vordum
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-12
pl Wolni Kłaj